Braun Saç Fiyatları Ve Modelleri

Saç, Sakal ve Vücut Tüyü Kesme Makineleri
FİYAT
Çalışma Süresi
STOK DURUMU

Saç, Sakal ve Vücut Tüyü Kesme Makineleri

  için 8 ürün bulundu
%14 349 TL 299 TL
%13 799 TL 699 TL
%9 229 TL 209 TL
%14 499 TL 429 TL
%5 799 TL 759 TL
%15 329 TL 279 TL
%25 599 TL 449 TL
%8 399 TL 369 TL

Braun, bünyesinde bulunan her ürün ile kullanıcıların takdirini kazanmayı başarır. Bu durum Braun tıraş makinesi çeşitlerinde de etkisini gösterir. Ürünlerin farklı cilt tiplerine göre üretilmesi ve ergonomik tasarımlara sahip olması kullanıcıların memnun olmasını sağlar. Üretilen tıraş makinelerinde, sadece cilt tipine uygunluk değil aynı zamanda tıraş işleminin basit ve hızlı şekilde tamamlanması da hedeflenir. Tıraş bıçaklarının cilde yumuşak bir dokunuş sağlaması için bıçaklar basınca duyarlı özellikte üretilir. Farklı başlık tipleri sayesinde tüm yüz hatlarında bu yumuşak dokunuşu sürdürür. Makinenin öncelikli amacı, kılları daha verimli biçimde yakalamak olduğu için hareket mekanizması dairesel hareketler yerine düz hareketler için tasarlanmıştır. Ürünün daha az hamle ile tıraşı tamamlayabilme özelliği sayesinde tıraş daha kısa sürede tamamlanırken, sakallarda meydana gelebilen tahriş ya da kıl dönmesi gibi problemler yaşanmaz. Ürünlerin şarj edilebilir olması ve tek şarj ile kullanım süresinin uzun olması sayesinde tıraş, bir ihtiyaçtan çok keyfe dönüşür. Sadece sakal değil aynı zamanda Braun saç tıraş makinesi çeşitleri de benzer özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

Braun Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş olurken önemli olan noktalardan biri, daha kısa sürede ve kazalara yol açmadan işlemin tamamlanmasıdır. Bunun için hem cilt hem de yüz tipine göre doğru ürünü seçmek önemlidir. Saç tıraşında ise doğru makinenin yanında doğru başlığı kullanmak gerekir. Braun ürünleri sunduğu özellikler sayesinde kullanıcıların bu isteklerine en doğru şekilde cevap verir. Braun farklı seriler halinde sunduğu ürünlerinin her birinde farklı özelliklere yer vererek kullanıcılarının spesifik ihtiyaçlarını da karşılar. Kullanıcılar cilt, saç ve sakal yapısı bakımından birbirinden ayrılır. Marka, bu ayrımı göz önünde bulundurarak ortaya koyduğu ürünlere farklı özellikler ekler. Braun MGK ve EN serilerinde pek çok ayrıntıya yer verir. Ürünlerde bulunan ince başlıklar sayesinde en zor şekilde temizlenebilen tüy ve kıllar bile kolaylıkla yok edilebilir. Tıraşı kolaylaştırmak için kullanılan aparatlar su geçirmez özelliklere sahip oldukları için basit şekilde temizlenebilir. Ürünlerde LED özellikli şarj göstergeleri bulunur. Ayrıca makinelerin kablolu ya da kablosuz çalışma olanaklarının bulunması da tıraş için ekstra avantaj sağlar.

Braun Tıraş Makinesi Özellikleri

Braun saç sakal tıraş makinesi çeşitleri, birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çeker. Ürünlerin ilk olarak göze çarpan farklılıkları sahip oldukları renklerdir. Ürünler siyah, lacivert, füme ya da gümüş gibi farklı renk alternatifleri ile kullanıcılarına sunulur. Ayrıca markanın farklı seriler olarak ortaya koyduğu modeller bulunur. Bunlar, kullanıcıların istek ve beklentilerine göre şekillenir. Hassas ciltler için tasarlanan ürünlerde malzemeden işçiliğe her alanda kullanıcının konforu düşünülmüştür. İlk adım olarak bıçakların ekstra yumuşak olması sağlanır. Ürünlerin el ile temas eden kısmı oldukça ergonomik şekilde tasarlanır. Bu bölümde kullanılan malzemeler kauçuk ve plastik materyallerden seçilerek vücut için uyumlu hale getirilir. Özellikle kauçuk olması ile ıslak kullanımda dahi sorunsuz bir tıraş sağlanır. Braun saç sakal ürünleri özel temizleme ve şarj istasyonu sayesinde rahatlıkla temizlenebilir. Üründe meydana gelen toz, kir ve yağlanmalar alkollü temizleme sıvıyı yardımıyla tamamen hijyenik hale gelir. Bazı serilerde bulunan serinletme teknolojisi ile tıraş sonrası ferah bir cilde sahip olmak mümkündür. Jel, losyon ya da krem kullanmadan tıraş tamamlanabilir. Tıraş makinelerinde bulunan LED ekranlarda oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Ekran vasıtasıyla ürünün ne kadar şarjının kaldığı basit şekilde görülebilir. Şarjının azaldığını yine bu ekrandan görerek kısa bir süre içerisinde ürünü şarj edebilmek de mümkündür. Ürünlerin bir diğer avantajı ise kablolu ya da kablosuz şekilde kullanılabilmesidir.

Braun Kulak Burun Tüy Makinesi

Markanın, Braun saç sakal makinesi dışında, kulak ve burun bölgesi için de Braun tüy alma makinesi bulunur. Makine tasarım olarak standart tıraş makinelerinden farklı bir yapıdadır. Bu ürün ile en verimli ve güvenli şekilde kulak ve burun tüyü temizliği yapılabilir. Makine, özel olarak bu işlem için geliştirildiğinden dolayı kıl ve tüyleri çekmeden yumuşak bir biçimde temizlik sağlar. Braun'un geliştirdiği dairesel bıçak sistemi sayesinde tüyler sert ve hızlı biçimde değil, aksine yumuşak ve hassas biçimde alınır. Ayrıca ürün musluk suyunda bile kolaylıkla temizlenebilir özelliktedir. Makineyi çalıştırmak için özel bir batarya ya da pile ihtiyaç duyulmaz. Standart piller kullanılarak çalıştırılır.

Braun Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun markası fiyat skalasını belirlerken bazı kriterleri değerlendirir. Braun saç makinesi, sakal makinesi ya da kulak temizleme ürünü fark etmeksizin, her ürün kategorisi için fiyatlarını ürün özelliklerine dayandırır. Bu özellikler sadece makinenin değil, makinenin bulunduğu serinin ve set içerisinde bulunan diğer aparatların da özellikleridir. Ürünlerin; yüz hatlarına uyumu, cilt tipine uygunluğu, kolay temizlenebilir oluşu, tüm alanlarda kullanılabilmesi, ekran ve pil özellikleri gibi konuların her biri fiyatı belirleyen etkenlerdir. Dolayısıyla bu etkenlerden birinin ya da bir kaçının değişmesi ile fiyatta da değişiklik meydana gelir. Her zaman kullanıcı dostu bir fiyat politikası belirleyen Braun, ürünlerin fiyatlandırılmasını buna göre yapar. Çeşitlerin çok, özelliklerin fazla olması ile Braun ürün fiyatları geniş bir alana yayılır. Bu özellik farklı bütçelere sahip kullanıcılar için önemli bir avantajdır. Bu ürünlerin her birine Teknosa avantajları ile sahip olabilirsiniz.