Saç Bakım

  için 36 ürün bulundu
%14 1.099 TL 949 TL
%33 749 TL 499 TL
%31 1.599 TL 1.099 TL
%27 479 TL 349 TL
%20 1.249 TL 999 TL
%33 749 TL 499 TL
%29 699 TL 499 TL
%28 1.799 TL 1.299 TL
%10 999 TL 899 TL
%26 549 TL 409 TL
Tükenmek Üzere
%14 699 TL 599 TL

Babyliss saç şekillendiriciler


Babyliss saç kurutma makinelerinin yanı sıra saç şekillendirici görevini de görev fön makineleri bulunmaktadır. Bu fön makineleri, saç kurutma makinelerine oranla ayarlanabilir yüksek ısı değerlerine sahip olduğundan, kolaylıkla fönlü saçlar elde edilebilir. Babyliss saç düzleştiricileri, ayırt edici özellikleri sayesinde piyasadaki birçok saç düzleştiricisinden ayrılır. Güçlü teknik özelliklerle donatılmış saç düzleştiricileri ile bir saç düzleştiricisinden alınabilecek en yüksek verim elde edilebilir.
Babyliss saç maşaları da saç şekillendirici kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görür. Markanın saç maşaları, boyutlarına ve teknik özelliklerine göre farklı modellere sahiptir. Maşa saç modelleri oldukça fazla olduğundan, bu markanın maşa çeşitleri sayesinde istenilen her modeli yapabilecek donanımda saç maşası modelleri bulunur.


Babyliss saç şekillendirici modelleri


Babyliss markasının, saç düzleştiricilerinde ve saç maşalarında birçok modelleri mevcuttur. Bu modellerin her birinin kendine has özellikleri ve kullanım alanları bulunmaktadır. Saç şekillendiricileri satın alırken kullanım sıklığı ve kullanım alanına bağlı olarak ihtiyaçlar belirlenmeli ve ona uygun teknik özelliklerdeki cihazlar satın alınmalıdır.

Babyliss saç şekillendirici özellikleri


Babyliss saç şekillendiriciler, nano teknoloji ile üretilmiş üstün fonksiyonel özelliklere sahip çok amaçlı ve uzun vadeli kullanım imkanları sunan ürünlerdir. Markanın, saç şekillendirici ürünlerinde genellikle seramik plaklar kullanılır. Seramik plaklar, saç yapısına zarar vermezler, ısıya dayanıklı olduklarından cihazın zarar görmesini de engellerler. Seramik plaklar uzun ömürlü ve sağlıklıdırlar. Babyliss saç düzleştiricisi ürünleri, modellere göre her ne kadar farklılık gösterse de geniş plaklara sahiptirler. Plak boyutu farklı marka alternatiflerine oranla geniş olan saç düzleştirici ürünlerin kullanımları zamandan tasarruf sağlar. Geniş ve sağlam seramik plaklı ürünler kullanım avantajı sunar. Bunun yanı sıra saç maşası modellerinde de dayanıklı seramik plaklar kullanılırken her zevke uyum sağlayabilecek saçların yapımı için de farklı çaplarda maşa modelleri mevcuttur.


Babyliss saç şekillendirici fiyatları


Babyliss saç şekillendiriciler, performanslarına göre farklı fiyat aralıklarına sahiptirler. Teknik özellikleri güçlü olan ve son teknoloji ile üretilmiş ürünlerin fiyatları daha yüksek iken ayarlanabilir özellikleri fazla olmayan ve çok amaçlı kullanım imkanı sunmayan ürünlerin fiyatları da aynı oranda daha düşük olmaktadır.
Patentli i-Pro teknolojisi ile üretilmiş son model ürünlerden elde edilen verim daha yüksek olacağından bu ürünlerin piyasa değerleri de alternatiflerine göre daha fazladır. Bunun yanı sıra saç şekillendiricinin üretildiği materyalin cinsine göre de fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Güçlü, sağlıklı ve uzun ömürlü materyal malzemelerden yapılan ürünlerin fiyatları da performanslarına paralel olarak artmaktadır. Bu yüzden seramik plaklardan oluşan ürünler daha sık tercih edilir.
Babyliss saç şekillendirici ürünlerine uygun fiyatlarla Teknosa mağazaları ve Teknosa.com'dan ulaşılabilir.