Kulaklıklar için 48 ürün bulundu

Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 91,08 TL
Web'e Özel
Fiyat
Mağazadan Al Seçeneği İle 293,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 63,48 TL
Web'e Özel
Fiyat
Mağazadan Al Seçeneği İle 293,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 302,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 201,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 394,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 2.483,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 63,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 302,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 63,48 TL
Web'e Özel
Fiyat
Mağazadan Al Seçeneği İle 293,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 63,48 TL

Müzik dinleme aktiviteleri başta olmak üzere, bilgisayar oyunları ya da canlı görüşmeler sırasında kullanılan kulaklıklar kullanım amaçlarına göre birçok farklı kategoriye ayrılıyor. Dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Sony markası da bu durumun bilinciyle her kullanıcı türüne hitap eden farklı kulaklık türleri üretiyor. Sony kulaklıklardaki üstün ses kalitesi, konfor sağlayan ürün tasarımlarıyla birleşerek kullanıcılara ideal kulaklık deneyimi sunuyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra bazı Sony kulaklıklarda bulunan kablosuz Bluetooth gibi birçok fonksiyonel detay, kulaklık kullanımını daha keyifli bir hâle getiriyor. Özgün ürün tasarımı konusunda da son derece başarılı olan Sony'nin ürettiği kulaklıklarla müzik dinlerken kulaklıkların şık görüntüsüyle tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Bu nedenle Sony kulaklıklar arasında tercih yaparken farklı renk ve desen seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz.

Sony Kulaklık Çeşitleri

Sony kulaklıklar; kulak içi kulaklık ve kulak üstü kulaklık olmak üzere iki ana kategoriye ayrılıyor. Bu kategorilerin içerisinde ise kablosuz kulaklık, Sony kulaklık kablolu ya da Bluetooth kulaklık gibi diğer çeşitler yer alıyor. Her kulaklık çeşidi, teknik ve fonksiyonel detaylar bağlamında farklı biçimlerde tasarlandığı için Sony kulaklık çeşitlerinin sayısının oldukça fazla olduğunu söylemek mümkün.

Extra bass özellikli veya gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklar da çeşit sayısını artırıyor. Bu sayede kulaklık kullanıcıları, kendilerine en uygun kulaklık tercihini bulmakta zorlanmıyor. Kulaklık çeşitlerinin fazlalığı, seçim yaparken kullanıcıların bir özelliği seçerken, başka bir özellikten fedakarlık etmek zorunda olması gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. Özetle Sony kulaklık çeşitleri arasında tam da aradığınız kulaklığı bulmak çok kolay!

Sony Kulaklık Modelleri

Geniş ürün yelpazesiyle Sony kulaklıkları arasındaki birçok model özellikleri ve tasarımları sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sony kulaklık kablosuz modellerinden Sony WHCH510B.CE7 siyah kulak üstü kulaklık, Bluetooth teknolojisi sayesinde sevdiğiniz parçaları kablosuz biçimde dinlemenizi sağlıyor. Hafif tasarımıyla gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklık; üzerindeki çal, durdur veya atla gibi hızlı erişim tuşları sayesinde işlevsel kullanım açısından da son derece başarılı bir dizayna sahip. Kulaklığın 35 saate varan uzun pil ömrü ile uzun yolculuklarda bile kesintisiz müziğin keyfini sürebilirsiniz. Sony kulaklık WH-CH500 serisinde bulunan model, tek tuşla akıllı telefonlardaki sesli yardımcıya ulaşabiliyor. Böylece Sony kulaklık kulak üstü cihazınızı kullanırken hızlı bir biçimde yol tarifi alabilir veya rehberinizdeki kişilerle aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Kablolu kulaklık tercih edenler için Sony kulaklık kulakiçi modelleri, yüksek ses kalitesi arayanlar adına ideal seçenekler arasında bulunuyor. Konforlu ve kulaklara tam oturan silikon kulaklık başlıkları ile Sony MDREX15APB.CE7 kulakiçi kulaklık, neodimyum sürücülerle güçlü ve dengeli sesler üretiyor. Hafifliği ve boyutu ile taşınabilirlik açısından da en başarılı kulaklık modellerinden biri olan kulaklığı, tüm müzik türlerini dinlemek üzere kullanabilirsiniz.

Müzik dinlerken dikkat dağılmasını önlemek ve yalnızca müziğe odaklanmak için gürültü engelleme özelliği ile desteklenen Sony WF-1000XM3 kulak içi kulaklık, Bluetooth bağlantısı sayesinde de kablosuz kulaklık deneyimi yaşatıyor. QN1 gürültü engelleme işlemcisinin yanı sıra kullanışlı manyetik şarj kutusu ile Sony kulaklığınızı uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca kulaklıktaki üç noktadan tutuş sağlayan ergonomik yapı, kulaklık başlıklarının doğru biçimde oturmasını sağlayarak güvenli kullanım imkânı yaratıyor. Sony WF-1000XM3, özelleştirilebilir dokunmatik tuşlarıyla da işlevsel kulaklık kullanımını yenilikçi bir boyuta taşıyor.

Yoğun bas tonlarıyla müzik dinlemeyi seven kullanıcılara özel olarak üretilen Sony WIXB400B.CE7 kablosuz extra bass kulak içi kulaklık, alçak frekansları iyileştirerek yüksek kalitede bas sesler sağlıyor. Ense bandı tasarımı ile desteklenen kulaklığı hareket halindeyken de rahatlıkla kullanabilir ya da taşıyabilirsiniz.

13,5 mm sürücü birimi ile güçlü bas ses üreten Sony Mdre9Lpl.Ae kulakiçi kulaklık, geniş renk seçenekleri sayesinde cihazlarınızla estetik bir uyum yakalıyor. 1,2 metrelik hafif ve dayanıklı kablosu ise kulaklığınızı konforlu ve güçlü hâle getiriyor.

Sony Kulaklık Özellikleri

Sony kulaklıklar, her kullanıcı profilinin beklentisini karşılamak üzere birbirinden farklı özelliklerde üretiliyor. Bu kulaklıklar arasında dış seslerden bağımsız, yalnızca müziğe odaklanarak kulaklık kullanmayı sevenler için tasarlanan gürültü engelleme özellikli modeller bulunuyor. Bununla beraber, Extra Bass özellikli Sony kulaklıklar, vurucu seslerle müzik dinlemekten hoşlananlar için özenle tasarlanıyor. Portatif ve taşınabilirlik özellikleriyle tercih edilen kablosuz Bluetooth özellikli kulaklıklar da Sony kulaklık Bluetooth modelleri arasında bulunuyor. Müzik zevkinize göre kendinize en uygun kulaklık seçimini bu özellikleri göz önüne alarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sony Kulaklık Yorumları

Kullanıcılar tarafından yapılan kulaklık Sony yorumlarının son derece olumlu olduğu görülüyor. Sony markasının kalite standartlarını her ürün için üst düzeyde tutmasını, kullanıcı yorumlarında da görmek mümkün. Sony kulaklıklar, canlı ve temiz ses kalitesi başta olmak üzere kulaklık konforu ve dayanıklılık gibi taraflarıyla Sony kulaklık sahipleri tarafından yüksek oranda tam not alıyor. Yenilikçi özellikleriyle beklentilerin üzerine çıkan Sony kulaklıklar her geçen gün kullanıcı sayısını da artırıyor.

Sony Kulaklık Fiyatları

Sony kulaklıkların fiyatları kulaklıkların çeşit, model ve özelliklerine göre geniş bir ölçekte değişiklik gösteriyor. Kulaklık fiyatlarındaki bu çeşitlilik, bütçenize ve beklentilerinize en uygun kulaklık seçimini yapmanızı kolaylaştırıyor. Her bütçeye uygun Sony kulaklık Teknosa ürünleri arasında bulunuyor.

Siz de kesintisiz ve kaliteli müzik deneyimini yaşarken bir yandan da tarzınızı yansıtmak için Sony kulaklıkları inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.