Ücretsiz Kargo

Sony Sony WH1000XM4 Kulak Üstü Mikrofonlu Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık Siyah

Ürün Kodu: 110263107
 • En geç 28 Haziran Cuma günü kargoda
11.239 TL
11.239 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
11.499 TL
11.249 TL
Satıcı
11.499 TL

Ürün Açıklaması

Hem gürültü önleyen hem de kablosuz kullanılabilen Sony WH-1000XM4 kulak üstü kulaklık ses iletme konusundaki ustalığını gözler önüne seriyor. Markanın bu piyasadaki en popüler modellerinden olan Sony WH-1000XM4 kulak üstü kablosuz kulaklık bir dizi akıllı özelliği ile beraber de günün teknolojisini yakalamanızı sağlıyor. Birinci sınıf ses kalitesi sunması dolayısıyla işitsel içeriklerinizde mükemmeli yakalamanızı kolaylaştıran Sony WH1000XM4 kulak üstü kulaklık toplu taşımadan yürüyüşlere, egzersizlerden PC oyunlarına kadar hayatınızın pek çok zaman diliminde yanınızda. Siz de WH1000XM4 fiyat bilgisi, ürün ayrıntıları ve Teknosa’ya özel fırsatları hemen burada yakalayabilirsiniz.

Sony WH1000XM4 Kulaklığı Neden Almalıyım?

Sony WH-1000XM4 gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık siyah modelinin birbirinden harika akıllı özelliklerini deneyimlemeye ne dersiniz? Hepsinden önce cihazın gürültü önleme teknolojisi ile donatılması muhteşem konfora ulaşmayı ve yalnızca sese odaklamanızı kolaylaştırıyor. Bu sayede yalnız ve yalnız müziğinize odaklanabilir, geri kalan tüm sesleri geride bırakabilirsiniz. İster saatler sürecek bir uçuşta olun ister kalabalıklar içerisinde yalnız kalmak isteyin ister parkurda kilometreleri geride bırakacağınız bir koşuya çıkın… Sony WH1000XM4 kulaklık yüksek ve orta frekanslı sesleri engelliyor ve şimdiye dek deneyimlediğiniz en iyi gürültü engelleme teknolojilerini bile geride bırakıyor. Böylece gürültünün had safhalarda olduğu ortamlarda dahi kulaklığınızı takıp kendinizi konserin göbeğindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Sony WH1000XM4 kulaklık siyah modeli, alışılageldik bluetooth sesine kıyasla yaklaşık 3 kata kadar daha fazla veri ileten LDAC teknolojisine de sahip. Bu sayede yüksek çözünürlüklü ses kalitesi de ayrıcalığınız hâline geliyor. Cihaz tüm bunlara ek olarak kablosuz yapıda olması sayesinde de dinamik zamanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz sınırsız hareket alanını vadediyor. Bu sayede egzersizler başta olmak üzere hareketli pek çok zamanınızda bedeninizi istediğiniz gibi hareket ettirmeye devam edebilirsiniz. Sony WH1000XM4 siyah kablosuz kulak üstü kulaklık tüm bunları sizin yerinize düşünüyor ve gerekeni yapıyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

WH1000XM4 Sony kulak üstü kablosuz kulaklığını daha verimli, güvenli bir şekilde kullanmak için de yapabilecekleriniz yok değil. Örnek vermek gerekirse; cihazın pil kapasitesini ve bu minvaldeki limitlerini öğrenmeniz avantajınıza olacaktır. 30 saatlik pil ömrü vadeden cihaz, bu sayede uzun yolculuklarınızda dahi size yetecek kadar çalışabiliyor. Ayrıca acilen pil ömrüne ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için de WH1000XM4 Sony kulaklığının size harika haberleri var. İsteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde etmeniz çocuk oyuncağı. Bu sayede kesintisiz müzik dinleme ve iletişim deneyimi de her daim kolay hâle geliyor. Şayet cihazı kullanırken alerjik reaksiyon gösterirseniz cihazı kullanmayı bırakıp bir uzmana görünmenizde de yarar var. Bu, cihaz ile ilgili olmasa da kimi bünyeler alerjik reaksiyona yatkın olabiliyor. Bu gibi durumlarda cihazı kullanmayı derhal bırakmak ve bir hekime gitmek önemli. Ürün ile beraber verilecek taşıma çantası da Sony WH-1000XM4 kulak üstü kulaklığını kolayca muhafaza edip taşımanıza yarıyor. Cihazın alışılageldik katlanma şeklinin aksine dönerek katlanabilen yapısı da avantaj sağlıyor. Kompakt kutusuna düzgün bir şekilde yerleştirmek için cihazda kulaklık bölümleri içe doğru dönüyor. Bu sayede Sony WH-1000XM4 kulak üstü kulaklığını kendi özel kutusunda kolayca koruyabilirsiniz. Ayrıca gürültü engelleme teknolojisi mükemmel bir özellik olsa da kimi çevrelerde dış ortam seslerini duymanız gerekebilir. Çevredeki tehlikelerin farkında olmak için de dikkat kesilmeniz önemli olabilir.

Sony WH-1000XM4 Kimler için Uygun?

Sony WH-1000XM4, uzun yolculuklara çıkanlar, egzersiz ve sportif faaliyetlerde bulunanlar, ortam sesini geride bırakıp kendini müziğin ritmine bırakmak isteyenler için çok uygun. Cihaz, sunduğu bir dizi akıllı özelliği sayesinde günün teknolojisini yakalamanızı ve deneyimlemenizi de kolaylaştırıyor. HD gürültü engelleme teknolojisi cihazdaki her kulaklık başlığında bulunuyor. İki mikrofonlu çift gürültü sensörü teknolojisi sayesinde yalnızca müzik dinlerken değil, telefon görüşmeleri gerçekleştirirken de sesinizi karşı tarafa net bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Akıllı dinleme teknolojisi de pek çok müşterinin dikkatini çeken özellikler arasında yer alıyor. Sony WH-1000XM4 siyah kablosuz kulak üstü kulaklık harika bir “eller serbest” dinleme deneyimi de sunuyor. Örneğin, yalnızca konuşmaya başlamak için Speak – to – Chat modunda müzik otomatik olarak duraklatılabiliyor. Biri ile telefon görüşmesi gerçekleştirirken bu sayede dinlediğiniz müzik otomatik şekilde duruyor ve ortam sesine izin vererek konuşmanızı sağlıyor. Adapte olabilen ses kontrol özelliği de ne yaptığınızı, nasıl bir ortamda bulunduğunuzu algılayabiliyor. Buna göre de optimum dinleme deneyimi kendiliğinden ayarlanıyor. Sony WH-1000XM4 tüm bunlar sayesinde kulak üstü kulaklık aracılığı ile harika akıllı özellikleri deneyimlemeye çağırıyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sony WH-1000XM4 siyah kulak üstü kulaklık modelinin öne çıkan özellikleri kullanıcıların beklentilerine göre değişebiliyor. Örneğin, akıllı teknolojilere öncelik verenler cihazın ortam sesini, çevreyi algılayıp ideal dinleme deneyimi sunmasına şapka çıkartıyor. Favori mekânlarınızı öğrenebilen Sony WH-1000XM4, iş yeri, spor salonu, kafeterya gibi sık gittiğiniz tanıyabiliyor. Ardından sesi ortama uyum hâle getirebiliyor. Ayrıca kulaklıktaki yakınlık sensörü ve iki hızlandırma sensörü, kulaklığı takıp takmadığınızı algılayabiliyor. Böylece pil gücünden tasarruf edebilen Sony WH-1000XM4 kulaklık, oynatmayı buna göre ayarlayabiliyor. Bu ve benzeri akıllı teknolojiler pek çok kullanıcı için öne çıkan özellikler. 30 saate varan dinleme süresi de Sony WH-1000XM4 bluetooth kulaklığının sevilen özelliklerinden biri. Bu sayede 1 günden fazla dinleme / oynatma süresi vadeden cihaz sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Siz de Sony WH1000XM4 fiyat bilgisine erişebileceğiniz sayfamızda Teknosa’ya özel fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.


Ağırlık Bluetooth Versiyonu Bağlantı Teknolojisi Bekleme Süresi
254 5 Kablosuz 200
Bluetooth Katlanır Konuşma Süresi Usb Bağlantısı
Evet Evet 24 Evet
Gürültü Yok Etme Etkisi Kulaklık Hassasiyeti
Evet 105

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Sony WH1000XM4 Kulak Üstü Mikrofonlu Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık Siyah
4.6
 • 5
  547
 • 4
  134
 • 3
  39
 • 2
  15
 • 1
  15
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Kulak Üstü Kulaklık
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Sony Kulak Üstü Kulaklık
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.