text.skipToContent text.skipToNavigation

HUAWEI Akıllı Saatler Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saatler
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Akıllı Saatler için 9 ürün bulundu

%21 1.199 TL 949 TL

Huawei Akıllı Saat

Akıllı saatler günümüz teknoloji dünyasının olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Giyilebilir teknoloji adı altında piyasaya sürülen akıllı saatler kullanıcısına sunduğu kolaylıklarla vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Aynı saat gibi kola takılan ama klasik saatlerden çok daha fazlasına sahip olan akıllı saatlerin dijital ekranı ve aynı bilgisayar gibi işletim sistemi bulunur. Huawei teknoloji sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak akıllı saat piyasasına da iddialı ürünler sunmuştur. Huawei akıllı saat modelleri sahip oldukları fiyat performans dengesi ile öne çıkmaktadır. Huawei akıllı saat üretiminde sunduğu zengin çeşit seçeneği ile bir çok bütçeye ve ihtiyaca hitap etmektedir.

Huawei Watch GT

Şüphesiz Huawei akıllı saat dendiğinde akla gelen Huawei Watch GT serisidir. Huawei Watch GT sahip olduğu seramik çerçeve ve paslanmaz çelik kasası ile saati daha dayanıklı hale getirmektedir. Sunulan AMOLED ekranıyla bir saat için oldukça canlı ve estetiktir. Huawei akıllı saatleri ön plana çıkaran bir diğer özellik ise uzun süren pil ömrüdür.

Huawei Watch 2

Huawei Watch 2 modeli de yine teknolojisi ve geleneksel saat tasarımına sahip görüntüsüyle öne çıkıyor. Suya dayanıklı olan Huawei Watch 2 saati dilediğiniz özellik ve renkteki kordon ile kullanabilirsiniz. Bisiklet, yürüyüş, koşu gibi bir çok egzersizi tanıyan cihaz en iyi egzersiz arkadaşı olma iddiasına sahip. Üründe yer alan GPS sayesinde telefonunuzu yanınıza almadan yönünüzü ve konumunuzu takip edebilmeniz de mümkün bu sayede telefon bağımlılığın ortadan kaldırırken daha rahat egzersiz yapabilme imkanı da sunuyor.

Huawei Watch Fiyatları

Huawei saat modelleri sahip oldukları teknolojiye göre fiyatlarda farklılıklara sahiptir. Huawei akıllı saat fiyatları her bütçe ve ihtiyaca hitap ettiği için kendinize en uygun akıllı saati Huawei modelleri arasından bulabilirsiniz. Huawei ürettiği tüm teknoloji ürünlerinde fiyat performans konusunda oldukça iddialı olduğu gibi akıllı saat kategorisinde de bu iddiasını devam ettirmektedir. Huawei akıllı saat fiyatlarına, model ve özelliklerine Teknosa mağazaları ve teknosa.com'dan ulaşabilirsiniz.