Turuncu Ekstra nasıl çalışır?
 • 1
  Mağazalarımızdan veya Online platformdan sepetinizi oluşturduktan sonra kredi başvuru bilgilerinizi tamamlayın.
 • 2
  Taksit seçeneğinizi belirleyin.
 • 3
  Kredi başvuru esnasında “Turuncu Ekstralı Olmak İstiyorum” kutucuğunu işaretleyin ve formu gönderin. Kartınız daha sonra otomatik olarak adresinize gönderilecektir.
 • 4
  Krediniz hazır, Turuncu Eksta Programı’na hoşgeldiniz!
ingbank
Turuncu Ekstra’lılar için nakit iade avantajı var.
Peki Nasıl?

Turuncu Ekstra'lı olun, aylık harcama koşulunu yerine getirin, faizini ING ödesin.

Kredi tutarına göre 3 farklı harcama koşulu ve yararlanılabilecek farklı avantajlar olacaktır. 0 – 5.000 TL arası kredi alan müşterilerimiz nakit iadesi için 2.000 TL, 5.001 TL ve 15.000 TL arası kredi alan müşterilerimiz nakit iadesi için 4.000 TL, 15.000 TL ve üzeri arası kredi alan müşterilerimiz nakit iadesi için 7.500 TL harcamak durumunda olurken 0 - 12.000 TL arası kredi kullanan müşterilerimiz nakit harcama koşulunu yerine getirdiği takdirde 0 faizle kredi kullanabilecektir.

Turuncu Ekstra ile ayda harcama koşulunu yerine getirdiğinizde; en başta yansıtılan faiz oranında Turuncu Ekstra ile harcama şartı sağlanan her ay için faiz oranınız azalır, bir sonraki taksit ödeme tarihinde aradaki fark vadesiz hesabınıza geri ödeme yapılır. Böylece avantajlı faiz fırsatından yararlanabilirsiniz. Harcama koşulunu yerine getirmediğinizde ise yalnızca sözleşme faiz oranınızı öder gecikme veya ek herhangi bir faiz ödemezsiniz.

Üstelik, nakit iade avantajı dışındaki tüm Turuncu Ekstra avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

ingcard

Turuncu Ekstra, ING banka kartınızla harcama veya vadesiz hesabınızdan fatura ödemesi yaptıkça kazandıran, tamamen ücretsiz bir ayrıcalıklar dünyasıdır. Kart ücreti ve programa katılım ücreti yoktur.

 • 1
  Turuncu/e-Turuncu Hesap’ta %2 ek faizle daha fazla kazanabilirsiniz.
 • 2
  Nakit iade avantajıyla faiz indiriminden faydalanabilirsiniz.
 • 3
  Diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekip yatırabilirsiniz.
 • 4
  ING Mobil ve internet şubesinde ücretsiz EFT/havale yapabilirsiniz.
 • 5
  Alışverişinizde size özel kampanyaların yanı sıra ek indirim ve avantajlardan yararlanırsınız.
 • 6
  Turuncu Ekstra Kart’ınızın temassız özelliği ile ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Kampanya bir ING Bank A.Ş. tüketici kredisi hizmeti olup, 500-100.000 TL arası yapılan alışverişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Yasal düzenlemelerdeki vade kısıtlamalarına tabi ürün grupları hariç 36 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır. 50.000 TL üzerinde onaylanan başvurularda, e-Devlet Kapısı üzerinden SGK dökümü ile gelir teyidinin yapılması koşulu aranmaktadır. . Bankanın belirleyeceği kampanya dönemlerinde ING Teknokredi Turuncu Ekstra programı ile kredi tutarınıza bağlı olarak belirlenen ve Banka Kartı’yla yapılan aylık harcamalarınızın karşılığında oluşan aylık puan hedefinin gerçekleşmesi durumunda; bir sonraki ayın kredi taksiti faiz oranı ile puan hedefinize bağlı olarak kampanya faiz oranınız arasındaki fark kadar nakit iade kazanılacaktır. Sözleşme faiz oranınız değişmez. Kredi tutarınızın miktarına göre Banka Kartı’yla aylık harcama tutarınız değişkenlik gösterir. ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama ve koşullarda ve üst limitlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Anlaşmalı mağazalarda kimlik teyit yöntemi değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için satış danışmanlarına başvurabilir, ing.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Turuncu Ekstra bankamızın müşterilerine sunduğu banka kartının ismidir. Ayrıca bu kartın sunmuş olduğu programın ismidir. Ücretsizdir.

Turuncu Ekstra Kart ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti de ödemezsiniz. 250 TL'ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınız ile temassız işlem yapabilmek için ilk işleminizi şifre ile gerçekleştirmeniz yeterli! Kart ücreti veya programa katılım ücreti yoktur!

Teknosa mağazlarından veya Teknosa.com’da alışverişlerinizi faizli ING kredisi ile yapmanız sonrasında sahip olacağınız Turuncu Ekstra kartı ile kredi tutarınıza bağlı olarak 2.000 TL veya 4.000 TL harcama gerçekleştirdiğinizde bir sonraki kredi taksitinizi öderken avantajlı faiz oranından yararlanırsınız ve sözleşme oranınız ile aradaki farkı nakit iade kazanırsınız. Kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirirseniz , vade boyunca nakit iade kazanır ve indirimli faiz oranları ile Teknokredi kullanmış olursunuz.

Turuncu Ekstra’lı Teknokredi yalnızca müşteri faizli (kampanyasız) kredilerde geçerli olacağı için müşteri normal kredi faizinizi ödersiniz. Turuncu Ekstra kartı ile 2.000 TL harcama gerçekleştirmez iseniz ek bir faiz veya ceza uygulanmaz. Turuncu Ekstra kartı ile bulunduğunuz taksit döneminde 2.000 TL harcama gerçekleştirmez iseniz nakit iade ve diğer avantajlardan faydalanamamış olacak. Ancak müşteri kredi taksidini geciktirir ise gecikme faizi ödemek durumundadır.

Turuncu Ekstra Kredi başvurusu yapıp, kredi başvuru esnasında karşısına ‘’Turuncu Ekstralı Olmak İstiyorum’’ kutucuğunu işaretleyen her müşterimize otomatik olarak kartı gönderilir.

ING Banka Kartı'nızla yaptığınız ilk alışverişinizden hemen sonra,

Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınızda %2 ek faiz kazancı

Ayda 3'er kez diğer banka ATM'lerinden ücretsiz para çekip yatırma hakkı,

ING Mobil ve Internet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale hakkından yararlanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra ile ayda 2.000 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde, Turuncu TL hesaplarınızdan ve vadesiz hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz. Ücretsiz EFT saat 09:00-16.00 arasında yapılan işlemlerde geçerlidir.

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 2.000 TL'lik harcamaya, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile yapılan alışverişler, internet harcamaları, fatura ödemeleri ve vadesiz hesaptan verilen otomatik ödeme talimatları 2.000 TL harcamaya dahildir.

ING Banka Kartı'nıza ile yapacağınız harcamalara ek olarak herhangi bir vadesiz hesaptan yapacağınız fatura ödemeleri de aylık 2.000 TL harcama şartına dahil olur.

Hayır, Turuncu Ekstra'ya katılım ücretsiz!

Evet, programdan dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Evet, tekrardan kayıt olabilirsiniz.

Evet.

Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile Turuncu Ekstra programına katılabilirsiniz. ING Banka Kartı'nızla (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) yaptığınız harcamalar Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilmek için yapmanız gereken 2.000 TL harcama hedefine dahildir.