Turuncu Ekstra nasıl çalışır?
 • 1
  Mağazalarımızdan veya Online platformdan sepetinizi oluşturduktan sonra kredi başvuru bilgilerinizi tamamlayın.
 • 2
  Taksit seçeneğinizi belirleyin.
 • 3
  Kredi başvuru esnasında “Turuncu Ekstralı Olmak İstiyorum” kutucuğunu işaretleyin ve formu gönderin. Kartınız daha sonra otomatik olarak adresinize gönderilecektir.
 • 4
  Krediniz hazır, Turuncu Eksta Programı’na hoşgeldiniz!
ingbank
Turuncu Ekstra’lılar İçin faiz yok, peşin fiyatına taksit var.
Peki Nasıl?

Turuncu Ekstra'lı olun, aylık harcama koşulunu yerine getirin, kredinizin faizini ING ödesin.

Turuncu Ekstra ile ayda 2.000 TL harcama koşulunu yerine getirdiğinizde; en başta yansıblan faiz oranında Turuncu Ekstra ile 2.000 TL harcama şartı sağlanan her ay için, bir sonraki taksit ödeme tarihinde vadesiz hesabınıza geri ödeme yapılır. Böylece peşin fiyatına taksit firsatından yararlanabilirsiniz. Harcama koşulunu yerine getirmediğinizde ise yalnızca kredi faizi öder gecikme veya ek herhangi bir faiz ödemezsiniz.

Üstelik, peşin fiyatına taksit avantajı dışındaki tüm Turuncu Ekstra avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

ingcard

Turuncu Ekstra, ING banka kartınızla harcama veya vadesiz hesabınızdan fatura ödemesi yaptıkça kazandıran, tamamen ücretsiz bir ayrıcalıklar dünyasıdır. Kart ücreti ve programa katılım ücreti yoktur.

 • 1
  Turuncu/e-Turuncu Hesap’ta %2 ek faizle daha fazla kazanabilirsiniz.
 • 2
  Nakit iade avantajıyla tekno kredilerinizi peşin fiyatına taksitle ödeyebilirsiniz.
 • 3
  Diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekip yatırabilirsiniz.
 • 4
  ING Mobil ve internet şubesinde ücretsiz EFT/havale yapabilirsiniz.
 • 5
  Alışverişinizde size özel kampanyaların yanı sıra ek indirim ve avantajlardan yararlanırsınız.
 • 6
  Turuncu Ekstra Kart’ınızın temassız özelliği ile ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Daha önce iş ortağımız mağazasından yaptığınız alışverişlerde kredi kullandığınız için tarafınıza Turuncu ekstra Tanışma Paketi tanımlandıysa, Teknosa'dan yaptığınız. Alışverişte Turuncu Ekstra avantajlı kredi kullandığınızda Tanışma Paketiniz iptal edilecektir İlgili kampanya bir ING Bank A.Ş. tüketici kredisi hizmetidir. Kampanya 3-36 ay arası vadede ve 500 TL-25.000 TL aralığındaki ürünler için geçerlidir. Ürün kategorisinde mevzuatla belirlenmiş vade kısıtlaması olması halinde bu sınırlar uygulanacaktır. ING, günün koşullarına göre, kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve Bankamız kredi değerlendirme koşullarında gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir.
Uygulamaya ilişkin diğer detaylara www.ing.com.tr'den ulaşabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Turuncu Ekstra bankamızın müşterilerine sunduğu banka kartının ismidir. Ayrıca bu kartın sunmuş olduğu programın ismidir. Ücretsizdir.

Turuncu Ekstra Kart ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti de ödemezsiniz. 250 TL'ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınız ile temassız işlem yapabilmek için ilk işleminizi şifre ile gerçekleştirmeniz yeterli! Kart ücreti veya programa katılım ücreti yoktur!

Teknosa mağazlarından veya Teknosa.com’da alışverişlerinizi faizli ING kredisi ile yapmanız sonrasında sahip olacağınız Turuncu Ekstra kartı ile 2.000 TL harcama gerçekleştirdiğinizde bir sonraki kredi taksidinizi öderken ödediğiniz normal kredi faizi kadar nakit iade kazanırsınız. Kredi vadeniz boyunca 2.000 TL harcama gerçekleştirirseniz, vade boyunca nakit iade kazanır ve böylece Peşin Fiyatına Taksitli Teknokredi kullanmış gibi olursunuz. Yani aslında kredi kullanmaya başladıktan itibaren her taksit döneminde 2.000 TL harcama yaparsanız vade sonunda uygulanan kredi faizi kadar nakit iade kazanmış olursunuz.

Turuncu Ekstra’lı Teknokredi yalnızca müşteri faizli (kampanyasız) kredilerde geçerli olacağı için müşteri normal kredi faizinizi ödersiniz. Turuncu Ekstra kartı ile 2.000 TL harcama gerçekleştirmez iseniz ek bir faiz veya ceza uygulanmaz. Turuncu Ekstra kartı ile bulunduğunuz taksit döneminde 2.000 TL harcama gerçekleştirmez iseniz nakit iade ve diğer avantajlardan faydalanamamış olacak. Ancak müşteri kredi taksidini geciktirir ise gecikme faizi ödemek durumundadır.

Turuncu Ekstra Kredi başvurusu yapıp, kredi başvuru esnasında karşısına ‘’Turuncu Ekstralı Olmak İstiyorum’’ kutucuğunu işaretleyen her müşterimize otomatik olarak kartı gönderilir.

ING Banka Kartı'nızla yaptığınız ilk alışverişinizden hemen sonra,

Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınızda %2 ek faiz kazancı

Ayda 3'er kez diğer banka ATM'lerinden ücretsiz para çekip yatırma hakkı,

ING Mobil ve Internet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale hakkından yararlanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra ile ayda 2.000 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde, Turuncu TL hesaplarınızdan ve vadesiz hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz. Ücretsiz EFT saat 09:00-16.00 arasında yapılan işlemlerde geçerlidir.

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 2.000 TL'lik harcamaya, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile yapılan alışverişler, internet harcamaları, fatura ödemeleri ve vadesiz hesaptan verilen otomatik ödeme talimatları 2.000 TL harcamaya dahildir.

ING Banka Kartı'nıza ile yapacağınız harcamalara ek olarak herhangi bir vadesiz hesaptan yapacağınız fatura ödemeleri de aylık 2.000 TL harcama şartına dahil olur.

Hayır, Turuncu Ekstra'ya katılım ücretsiz!

Evet, programdan dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Evet, tekrardan kayıt olabilirsiniz.

Evet.

Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile Turuncu Ekstra programına katılabilirsiniz. ING Banka Kartı'nızla (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) yaptığınız harcamalar Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilmek için yapmanız gereken 2.000 TL harcama hedefine dahildir.