Ücretsiz Kargo 


Stokta var

Sony A7m2 Siyah 28-70MM Dijital Fotoğraf Makinesi

14.999 TL
4 x 3.749,75 TL = 14.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 1.129,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 1.439,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 2.059,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Sony A7m2 Siyah 28-70MM Dijital Fotoğraf Makinesi

5 eksenli görüntü sabitlemeli full frame, avuç içine sığan α

5 eksenli görüntü sabitleme: α7 II, elde fotoğraf ve video çekimi sırasında beş tip fotoğraf makinesi titremesini telafi ederek ifade aralığınızı önemli ölçüde genişletir. Çok etkili 4,5 kademeli telafi, güven içinde uzaktaki nesnelere zum yapmanızı, ayrıntılı yakın çekimler yapmanızı, gece sahnelerini yakalamanızı ve daha fazlasını, fotoğraf makinesinin titremesinden kaynaklanan bulanıklığı en aza indirerek sağlar..
Çok çeşitli takılabilir lenslerle uyumluluk: Yeni 5 eksenli görüntü sabitleme, favori takılabilir lenslerinizle rakipsiz elde çekim özgürlüğünün tadını çıkarmanızı sağlar. E mount α7 II'nin kısa flanş ardı mesafesi, geniş lens uyumluluğuna katkıda bulunur..
Her α lens için otomatik optimizasyon: Favori E mount ve A mount lenslerinizi güven içinde kullanın: α7 II, lensten gelen bilgileri analiz ederek üretim performansını ve 5 eksenli görüntü sabitleme özelliğini fotoğraf makinenize taktığınız lens için optimize eder. Optik sabitleme (OSS) özellikli E mount lensleri kullanırken, α7 II en iyi lense entegre ve fotoğraf makinesine entegre görüntü sabitlemeyi birleştirir..
Yüksek performanslı Hızlı Hibrit AF: Yeni geliştirilen Hızlı Hibrit AF sistemi, her zaman güvenle kullanabileceğiniz otomatik netleme ve takip için olağanüstü yüksek hızda yanıt, çok hassas tahmin kabiliyeti ve geniş alan kapsamı sunar. Bir full frame fotoğraf makinesinin AF sistemi için oldukça hızlıdır (α7'den %30 daha hızlıdır) ve nesnenizi istikrarlı bir şekilde takip etmek için nesnenizin hareketini doğru bir şekilde tahmin eder..
Hassas takip için 5 fps AF/AE çekim: 5 fps kesintisiz AF/AE çekim, nesneniz hızlı hareket ederken en önemli anı güzel bir şekilde yakalayarak keskin, iyi pozlanmış sonuçlar elde etmenizi sağlar. Önemli ölçüde geliştirilmiş algoritma nesne hareketini doğru şekilde tahmin eder; böylece, kesintisiz çekim yaparken bile nesneyi istikrarlı bir şekilde takip edebilirsiniz..
35 mm full frame 24,3 megapiksel Exmor® CMOS sensör: Görüntü sensörü, köşeden köşeye güzel görüntüler ve etkileyici 24,3 megapiksel çözünürlük sunar. Düşük gürültünün, olağanüstü geniş dinamik aralığın, büyüleyici zenginlikteki ve hassaslıktaki tonlamaların tadını çıkarın. Dahası, yalnızca Sony'nin sunabileceği yenilikler sayesinde her sahnenin inanılmaz derecede gerçekçi görünmesi için ayrıntılar gerçeğe daha yakın şekilde üretilir..
BIONZ X™™ görüntü işleme motoru: BIONZ X, ekstra yüksek hızlı işleme özellikleri aracılığıyla dokuları ve ayrıntıları gerçek zamanlı olarak gerçekçi bir şekilde üretir. İşleme hızını artıran ön uçtaki Geniş Ölçekli Entegrasyon ile birlikte fotoğraf ve video çekerken daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri ve daha az gürültü sağlar..
Profesyonel kalitede XAVC S formatı: Olağanüstü yüksek görüntü kalitesi ve minimum gürültü için videoları profesyonel XAVC 4K/HD formatı temel alınarak geliştirilen yüksek bit hızlı XAVC S formatında kaydedin. Bu format, 50 Mbps'de (60p/50p, 30p/25p, 24p) Full HD (1920 x 1080) görüntü kaydına imkan sunar ve yüksek kaliteli ses kaydı için doğrusal PCM ses kullanır..
Sağlam, magnezyum alaşım gövde: Son derece kompakt ve hafif olan gövde, sahada çekimin zorluklarına dayanacak sağlamlıkta üretilmiştir. Üst kapak, ön kapak ve sağlam magnezyum alaşımdan iç yapı; hafifliği, güvenilirlik sunan dayanıklılığı ve sağlam tutuşu bir araya getirir..
Sağlam lens yuvası: Süper telefoto lensler ve video çekiminde tercih edilen lensler gibi büyük, ağır lenslerin takılabileceği sağlam bir temel sağlamak amacıyla gövdenin ve lens yuvasının gücü ve dayanıklılığı geliştirildi..
Geliştirilmiş kol ve deklanşör düğmesi: Büyük lens takılıyken fotoğraf makinesinin daha güvenli bir şekilde tutulmasını desteklemek için kolun şekli ve yüksekliği yeniden tasarlandı. Bu ayrıca deklanşör düğmesinin ve kadranların daha güvenilir bir şekilde kullanılmasına da yardımcı olur. Dahası, daha doğal çekim yapmak ve fotoğraf makinesinin titremesini azaltmak için deklanşör düğmesinin şekli değiştirildi ve kaydırıldı..
Kompakt bir cihazla full frame ifade gücü: α7 II, kompakt boyutlarına rağmen güçlü video çekimi özelliklerine sahiptir. Arka planın zarif bir şekilde bulanıklaştırıldığı, dikkat çekici netlikte ayrıntılara ve karanlık sahnelere hayat veren hassasiyete sahip nefes kesici görüntü ve ses kalitesiyle video çekebilirsiniz. Görüntü Profili ve P/A/S/M modları gibi özellikler, yaratıcılık seçeneklerinizi zenginleştirir..
Yüksek kontrastlı, yüksek çözünürlüklü XGA OLED Tru-Finder™: Vizör etkileyici görünürlük sunarak stressiz, sezgisel kullanım sağlar. Çeşitli fotoğraf makinesi ayarlarının etkilerini gerçekçi bir şekilde görüntülediği için son görüntünün nasıl olacağını doğru bir şekilde izleyebilirsiniz. Dahası, gelişmiş 3 lensli optik sistem zengin tonlama ve çok yüksek kontrast sağlar..
Sabit vizör görüntüsü: Fotoğraf çekerken deklanşör düğmesine basarak ya da görüntüyü büyüterek ve video çekerken video moduna girerek, fotoğraf makinesi titreme telafisinin sabitleme efektlerini vizörde veya LCD ekranda izleyin. Telefoto veya makro lens kullanırken bile kadrajı ve netlemeyi sabit görüntüyle ince bir şekilde ayarlayabilirsiniz..
Kilitlenen AF takibi: Akıcı, sabit otomatik netleme için optimum AF kullanımı sağlamak amacıyla sahneden daha fazla bilgi analiz eden geliştirilmiş Kilitlenen AF ile hareketli nesnelerin netliği kolayca korunabilir. Sony'nin geliştirilmiş özel görüntü analizi teknolojisi sayesinde hareketli nesneleri algılama ve takip etme kabiliyeti büyük bir gelişme kaydetmiştir..
Ayrıntı üretme teknolojisi ve kırınım azaltma teknolojisi: Ayrıntı üretme teknolojisi, ayrıntıları daha doğal bir boyut hissiyle gerçeğe daha yakın şekilde üretir. Kırınım azaltma teknolojisi ise küçük diyafram açıklığı ayarlarında bile ince ayrıntıları gerçeğe yakın bir şekilde üretmek için kırınımın etkilerini bastırır..
Alana özel gürültü azaltma: Alana özel gürültü engelleme, desenleri (ör. kenarlar, dokular ve mavi gökyüzü gibi düz alanlar) temel alarak görüntüyü seçici olarak alanlara böler, ardından gürültüyü azaltmak ve yeni bir netlik seviyesine ulaşmak amacıyla her alan için en uygun gürültü engelleme yöntemini uygular..
Resim profili: Tonlamayı, renk ayarını ve ayrıntıyı ayarlayarak videoların görünümünü çekimden önce ince bir şekilde ayarlayın. Ayarlanan parametreler diğer ayarlarla birlikte profil olarak kaydedilebilir. Daha sonra geri çağırmak üzere 7 adede kadar profil kaydedilebilir..
S-Log2 gama ayarı: Profesyonel video kameralarda bulunan bu özel Sony gama ayarı, %1300 daha geniş dinamik aralık oluşturarak tonlamaları daha yumuşak üretip beyaz ve siyah baskınlığını azaltır. Post prodüksiyonda renk derecelendirme yaparak çok çeşitli görsel ifade türleri elde etmek için düşük gürültülü görüntüler ve çok zengin ayrıntılar oluşturabilirsiniz..
Zaman kodu/Kullanıcı biti: Bu işlev, zaman kodunu yalnızca çekim sırasında ilerleten "Kayıt Yürütme" ayarını, zaman kodunu kayıttan bağımsız olarak ilerleten "Serbest Yürütme" ayarını, kare azaltma yöntemini ve kare azaltmasız yöntemi sağlar. α7 II ayrıca temiz HDMI çıkış ayarı kullanılırken bindirilmiş zaman kodu çıkışı sağlar..
Temiz HDMI çıkışı: HDMI terminali büyük ekranda hassas görüntüleme ve dinleme için Full HD video sinyallerini harici monitöre gerçek zamanlı olarak aktarmayı kolaylaştırır. Bu özellik, harici kayıt ekipmanına sıkıştırılmamış video kaydı yapmayı destekler ve çekim bilgilerini görüntüleme işlevi kapalıyken sıkıştırılmamış video çıkışı almanızı sağlar..
Titizlikle tasarlanmış kontroller: Ürünü sezgisel bir şekilde kullanmak ve sahneleri vizörden görüntülerken parametreleri anında ayarlamak için kontroller yeniden tasarlandı. Ön ve arka kadranlar, daha kolay ve etkili bir şekilde çevrilebilmeleri için genel kullanım düşünülerek baştan aşağı yenilendi ve konumları değiştirildi. Bu yenilikler, diğer α7 serisi modelleri geçen bir seviyeye ulaştı..
Kolay düğme özelleştirme: Düğme özelleştirmesi sayesinde sıklıkla kullandığınız işlevleri özelleştirilmiş düğmelere atayarak istediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Daha hızlı, daha sezgisel kullanım ve maksimum rahatlık için 10 düğmeye 56 işlevi dilediğiniz şekilde atayabilirsiniz..
Kullanışlı, eğilebilir LCD ekran: LCD ekran, farklı çekim açılarını desteklemek için yukarı doğru yaklaşık 107 derece ve aşağı doğru yaklaşık 41 derece eğilebilir. Bu esneklik kompakt mobiliteyle birleşerek çekim seçeneklerinizi zenginleştirir. Ekranın parlaklığını neredeyse iki katına çıkaran WhiteMagic™ teknolojisi ise doğrudan güneş ışığı altında net görüntüleme imkanı sunar..
Toz önleyici sistem ve kaplama: Fotoğraflarınızda kusur oluşmasını önlemek amacıyla optik filtrenin yüzeyinde bulunan özel anti statik kaplama, lens değiştirirken kuru ve ıslak toz parçacıklarının yapışmasını önler. Ayrıca Temizleme Modunu seçtiğinizde, toz önleyici mekanizma yüksek hızda titreşerek filtreye yapışmış tozları temizler..
Tek dokunuşla akıllı telefonlara ve tabletlere bağlanın!: Dahili Wi-Fi® ve NFC™ (Yakın Alan İletişimi) sayesinde, Android™ akıllı telefonunuzu veya tabletinizi α7 II'ye dokundurarak anında fotoğraf veya MP4 video aktarabilirsiniz. Mobil cihazınızı fotoğraf makinesine dokundurarak Smart Remote Control özelliğini de etkinleştirebilirsiniz. Bu özellik, fotoğraf makinesinin deklanşörünü akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol etmenizi sağlar..
PlayMemories Camera Apps™ www.sony.net/pmca: Heyecan verici yeni uygulama indirme hizmeti PlayMemories Camera Apps, fotoğrafçılık ifade gücünüzü yaratıcılık ihtiyaçlarınıza göre geliştirmek için fotoğraf makinenizin mevcut özelliklerine yeni işlevler eklemenizi sağlar..
Çoklu Kare NR (Gürültü Engelleme): Bu mod dört çekimi birleştirerek gürültüyü önemli oranda bastırır ve hassasiyeti artırır, böylece tripod veya flaş kullanmadan karanlık sahneleri net bir şekilde yakalamanızı sağlar. Fotoğraf makinesinin titremesinden doğan bulanıklık azaltılırken kontrast ve ayrıntı artırılır..


Teknik Özellikler

Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
4 3.749,70 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
4 3.749,70 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
4 3.749,70 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
4 3.749,70 TL 14.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 14.999 TL 14.999 TL
2 7.499,50 TL 14.999 TL
3 4.999,60 TL 14.999 TL
4 3.749,70 TL 14.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Sony A7m2 Siyah 28-70MM Dijital Fotoğraf Makinesi Yorumları