Kulaklıklar için 11 ürün bulundu

SENNHEISER
Filtreleri Temizle
%29 909 TL 649 TL

1945 yılında Fritz Sennheiser tarafından kurulan Sennheiser, yalnızca Almanya'nın değil tüm dünyanın en önemli ses ekipmanı üreticilerinden biri olarak kabul ediliyor. Yenilikçi çözümler sunarak sektöre ilham veren marka, teknoloji dünyasında yaşanan değişikliklere de uyum sağlayarak ürün gamını her geçen gün zenginleştiriyor. Siz de ses konusunda iddialı kulaklıklar arıyorsanız, Teknosa'dan satın alabileceğiniz Sennheiser kulaklık modelleri ile akıllı cep telefonunuzu, bilgisayarınızı veya dilediğiniz farklı ses birimlerini kullanarak, müziğin keyfini Sennheiser farkıyla çıkarabilirsiniz.

Sennheiser Kulaklık Modelleri

Ses ekipmanları konusunda yarım asrı geçen sektör tecrübesini, geliştirdiği ürünlere yansıtan Sennheiser kulaklık modellerini; kulak içi kulaklık, kulak üstü kulaklık, Bluetooth kulaklık ve aktif gürültü engelleme mekanizmalı kulaklıklar olarak sınıflandırıyor. Hem gündelik yaşamda hem de profesyonel müzik üretim süreçlerinde değerlendirebileceğiniz ürünlere hayat veren markanın sunduğu pek çok kulaklık Sennheiser mühendislerinin Ar-Ge faaliyetleriyle şekilleniyor. Ergonomik tasarımlara sahip ürünler, modern görünümleriyle tarzınızı tamamlayan birer aksesuara da dönüşebilir.

Sennheiser Bluetooth Kulaklık

Müzik dinlerken kablosuzluğun sunduğu özgürlükten sonuna kadar yararlanabilmenizi mümkün kılan Sennheiser kulaklık kablosuz çeşitleri; kulak üstü, boyun bantlı kulak içi, True Wireless tam kablosuz ve sporculara yönelik ürünler olmak üzere birçok alt kategoriye ayrılmakta. Kendinizi, ortamın gürültüsünden izole etmek ve doğrudan doğruya dinlediğiniz işitsel içeriğe odaklanmak istiyorsanız, kulak üstü yapısındaki Sennheiser mikrofonlu kulaklık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürüne bağlı olarak aktif gürültü engelleme yeteneği de bulunan modeller, çok gürültülü ortamlarda bile dışarıdan gelen sesleri duymadan müziğinize konsantre olabilmenize yardım eder. Kulağınızı tamamen kaplayarak dışarıya ses taşırmayan ve içerdiği geniş yarıçaplı sürücüleriyle harikulade sesler üreten Sennheiser kulaklık Momentum gibi modeller, yolculuk ve dış mekân kullanımları için idealdir.

Aktif bir yaşantınız varsa ve daha küçük boyutlu ama etkili sesler sunabilen kulaklıklar arıyorsanız, Bluetooth destekli Sennheiser kulaklık kulak içi çeşitleri tam size göre. Yerleşik mikrofonları ve kumandalarıyla kontrol sürecinin daima sizde olmasını sağlayan, içerdiği mini sürücülerle devasa sesler oluşturan ürünler, gündelik yaşantınızın vazgeçilmez bir parçası olabilir. Antrenmanlarınızda ter ve benzeri unsurlardan etkilenmeyecek şekilde dizayn edilen sporcu serisi birçok Sennheiser kulaklık Bluetooth teknolojisinden yararlanıyor. Sennheiser kulaklık süngeri modelleri ise kulaklıkların, kulağınıza en iyi biçimde yerleşmesini temin ederek hareketli anlarda da müziğin ritmini yakalamanızı sağlıyor.

Sennheiser Kablolu Kulaklık

Kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi kablolu kulaklıklarda da iddialı olan marka, Sennheiser kulaklık CX 200 gibi kulak içi kablolu çözümleriyle müzik tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Genellikle 3,5 inçlik bağlantı noktalarına takabileceğiniz ürünler, takip ettiğiniz dijital içeriklerdeki sesleri kusursuz biçimde duyabilmenizi mümkün kılıyor. Şayet profesyonel olarak ses verisi üretiyor ve ilgili verileri dikkatle takip etmeniz gerekiyorsa, markanın sunduğu kablolu kulak üstü kulaklık modelleri sizi bekliyor. Hi-Fi, oyuncu, TV ve daha birçok kullanım alanına göre özelleştirilen fiziksel yapılarıyla gün içerisinde size eşlik edebilecek nitelikteki ürünlerin birçoğunda mikrofon da bulunuyor.

Sennheiser Fiyatları

Geliştirdiği ürünleri genel olarak orta üst segment fiyat aralıklarına konumlandıran Sennheiser kulaklık fiyat aralıklarıyla, bu tür ürünlere belirli bir bütçe ayırabilecek kullanıcıları memnun ediyor. Dinlediği müzikleri, takip ettiği dizi ve filmleri, oynadığı oyunları, işitsel yönden de mükemmel şekilde tecrübe etmeyi hedefleyen ses meraklılarının alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Sennheiser kulaklıklar; fiziksel yapılarına, teknik özelliklerine ve ses çıkış güçlerine göre farklı fiyatlarda bulunuyor. Ancak her hâlükârda elde edilen sesin kalitesi, hayli yüksek oluyor.

Eğer siz de takip ettiğiniz dijital içeriklere ait sesleri, eksiksiz şekilde duymayı amaçlıyor, bu doğrultuda ergonomik ve fonksiyonel kulaklık modelleri arıyorsanız, markanın geliştirdiği ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli Teknosa'dan satın alabilirsiniz.