text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran 8 Serisi 4K Premium Ultra HD Smart TV

%18
7.299 TL
5.999 TL
3 x 1.999,67 TL = 5.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

Mağazadan Teslimat ile şimdi sipariş verin, bugün en yakın mağazadan teslim alın.

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran 8 Serisi 4K Premium Ultra HD Smart TV

Televizyon dünyasında yaşanan teknolojik gelişmeler hız kesmeden ilerliyor ve sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Hal böyle olunca gün geçmiyor ki yeni bir ürün çıkmasın. İşte o ürünlerden bir tanesi de Kore’nin dünyaca ünlü markası olan Samsung markasının ürettiği televizyonlar. Samsung sadece diğer alanlarda değil bu alanda da oldukça iddialı. İddialı olduğu ürünlerden bir tanesi de Samsung 55NU8000.

Son teknoloji ile üretilen bu ürün televizyonculukta gelinmiş son nokta. En ufak ayrıntıların bile gözden kaçamayacağı teknoloji de hazırlanan 55 inç ya da diğer bir ifade ile 139 ekran büyüklüğünde olan Samsung markasının 8 serisi dâhilinde çıkardığı bir ürün.

 Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran 8 Serisi 4K Premium Ultra HD Smart TV Teknik özellikleri

Samsung 55NU8000, Teknosa mağazalarında da görülen, teknik olarak tam bir mühendislik harikası. Premium ultra HD kalitesi ile üretilen akıllı televizyon olarak tabir edilen ürün grubunda yer alıyor.

Ürünün teknik özellikleri hakkında söylenebilecek ilk şeylerden biri ultra ince bir teknoloji ile üretilmiş olması. Ultra ince dizilim denilen kavram Samsung 55NU8000’de tüm yönleri ile ortaya çıkıyor. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekir ise, derin kontrast düzeyi sayesinde detayların daha net bir biçimde görülmesini sağlayan bir televizyon. Bunun yanı sıra arka ışığı dikkatli bir biçimde denetleyip karanlık görüntülerin daha karanlık, aydınlık görüntülerin ise daha aydınlık olmasını sağlıyor.

Akıllı televizyon özelliği sayesinde internete de kolayca bağlanmak mümkün. Renkler açısından bakıldığında teknolojinin geldiği en üst nokta olarak ultra dinamik kristal renkler kullanılmış. Diğer birçok televizyonda kaybolan renklerin Samsung 55NU8000’de kaybolma durumu söz konusu değil. Bu televizyonlarda doğada yer alan tüm renkler en güzel biçimiyle görünüyor. O yüzden izlenen görüntünün gerçek görüntüden ayrılan hiçbir tarafı mevcut değil.

Samsung 55NU8000’in bir diğer önemli özelliği akıllı televizyon olmasından da anlaşılacağı üzere birçok gelişmiş teknoloji özelliğinin olmasıdır ki bunlardan bir tanesi de oyun modu özelliğidir. Smooth Motion yani yüksek grafik kalitesinde oyunlar oynarken bile yumuşak hareketler yapılmasına olanak veren teknik özelliklere sahip. Ayrıca oyun oynarken Minimal Input Lag teknolojisine sahiptir ki bu da hızlı etkileşim ve minimum gecikme sağlayan bir yapıdır. Dolayısıyla ister aksiyon oyunu oynansın ister zekâ oyunu, televizyon buna rahatlıkla uyum sağlıyor.

HDR 10 teknolojisi ile üretilen bir televizyondur ve tüm görüntülerin üstün bir biçimde görünmesini sağlar. Bu noktada şunu da ifade etmek gerekir ki FHD TV’ye kıyasla 4 kat daha fazla piksel içeren 4K teknolojisi ile üretilmiştir. Samsung 55 NU8000’de en ufak detayın bile kaybolma şansı yoktur. O yüzden bu televizyonlarda ister film izlensin, ister oyun oynansın en ufak detayın bile kaçırılma riski yoktur. Bu noktada da genç, yaşlı, kadın, erkek herkesimden insana hitap eden son derece özel bir televizyondur.

Markanın deneyimli elektronik, bilgisayar mühendisleri tarafından üretilen ürün, ilgili tüm ara ve nihai kontrollerden geçtikten sonra piyasaya sunuluyor. Tasarım olarak bakıldığında da ortaya çıkan görüntü oldukça zarif ve estetik olup 3 tarafının çerçevesiz olması ürüne ayrı bir güzellik katıyor. Duvara monte edilebileceği gibi, herhangi bir televizyon sehpası üzerine de konarak rahatça izlenebiliyor. Samsung 55NU8000’in dış görünüm olarak oldukça modern olduğunu da söylemek mümkün. Bunun yanında televizyonda her şey en ince ayrıntısı ile düşünüldüğünden kablo konusunda da endişe yaratmayan, düzenli kablo çözümleri sunan bir ürün olduğu görülüyor.

360 derece tasarımı olan Samsung 55NU8000’deki bir diğer önemli özellik ise tek kumanda ile her şeyin yapılmasına olanak veren bir yapısının olmasıdır. Otomatik algılama özelliğine sahip olan bir kumandası mevcut. Böylece diğer kumandaları da kontrol etmek, etiketlemek ve bu bağlamda bulabilmek kolayca mümkün. Bu noktada Smart Thing teknolojisi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu teknoloji ile evde bulunan diğer tüm cihazların da kontrol edilebilmesi sağlanıyor.

Samsung 55NU8000, mobil kuruluma olanak veren bir televizyondur. Samsung Cloud teknolojisi sayesinde içerik eşitleme olanağı vardır. Bir diğer ifade ile televizyonda yer alan bir fotoğrafı duvara ya da evin istenilen bir yerine yansıtarak dilenilen zaman dilenilen biçimde görüntülenebiliyor.

Samsung 55NU8000 kullanıcılarının Stream Link teknolojisi ile oyun oynamanın bir başka keyfi olduğunu, çok fazla içerik olduğunu ve tüm bildirimleri de istedikleri gibi alabileceklerini belirtmek gerekiyor.

Samsung 55NU8000’in minimum giriş gecikmesi vardır ki bu da televizyonun en önemli özellikleri arasındadır. Televizyonunun çözünürlüğü ise 3,840 x 2,160 gibi oldukça yüksek bir düzeydedir.

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran 8 Serisi 4K Premium Ultra HD Smart TV Fiyatı

Samsung 55nu8000, fiyatı son derece makul, alınabilir değerlerde olan bir televizyondur.

Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’da da kişinin kendi alım gücüne göre taksitle alma olanağı olan herkesin rahatlıkla alabileceği ve ödenen rakama değen bir üründür. Televizyonlar günümüzde eskiye oranla çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Bu yeni görülen gelişmiş özellikler televizyonların fiyatlarında da artışa neden oluyor. Ancak sahip oldukları özellikler göz önüne alındığında fiyatların buna değer olduğu görülüyor. Samsung 55NU8000 de bu anlamda tam bir fiyat performans ürünü olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Teknosa mağazalarında uygulanan geniş ödeme seçenekleri ve zaman zaman uygulanan indirimlerle bu ürüne kolayca sahip olmak mümkün.


Premium UHD, Hiçbir Anı Kaçırmayın

HDR Elite ile gizli ayrıntıları keşfedin

Samsung Premium UHD TV ile izlediğiniz içeriği küçük ayrıntıları kaçırmadan bütünüyle deneyimleyin. HDR Elite, en karanlık ve aydınlık sahnelerde dahi net bir görüş sağlayan geniş bir parlaklık seviyesi aralığı sunar.

HDR 10+

HDR 10+, içerik yaratıcılarının vizyonunu hayata geçirir. Gelişmiş bir HDR teknolojisi olarak, her sahneyi daha başarılı bir HDR deneyimi sunacak şekilde optimize eder.

Ultra İnce Dizilim

Derin kontrast seviyeleri ile ayrıntıları daha net bir şekilde izleyin. Ultra İnce Dilizim, arka ışığı dikkatli bir şekilde kontrol ederek karanlık sahnelerin daha karanlık, aydınlık sahnelerin ise daha aydınlık görünmesini sağlar.

Dinamik Kristal Renk

Kristal berraklığında dinamik renklerin görüntüleri nasıl hayata geçirdiğine kendi gözlerinizle tanık olun. Daha geniş bir renk skalası deneyimini tattıktan sonra daha azı ile tatmin olmayacaksınız.

Oyun Modu ile oyunun keyfine varın!

İster aksiyon oyunu, isterse de arcade olsun, Oyun Modu size en iyi oyun ortamını sunuyor. Minimal Input Lag: Hızlı etkileşim ve minimum gecikme. Smooth Motion: Yüksek grafik kalitesinde oyunlar oynarken bile yumuşak hareketler yapın.

Gerçek 4K UHD Çözünürlük

FHD TV’ye kıyasla 4 kat daha fazla piksel içeren 4K UHD TV ile keskin ve net görüntülerin keyfini çıkarın. Artık her sahnedeki küçük ayrıntıları dahi görebileceksiniz.

Büyük Ekranlı TV ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın

TV ekranında eğlenceyi daha büyük ölçekte deneyimleyin. Sizi daha da içine çeken atmosfer sayesinde nefes kesici bir sinema deneyimi yaşayacak ve spor müsabakalarını sahada izliyor gibi hissedeceksiniz. Canlı renkler ve daha net ayrıntılarla izlemeye devam etmek isteyeceksiniz.

Modern ve basit tasarımlı ince yapı

Sınırsız Tasarım

Kendinizi Premium UHD TV’nizdeki görüntülere kaptırmaya hazır olun. 3 tarafı çerçevesiz olan bu şık tasarım, atmosfere kapılarak izleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

Düzenli Kablo Çözümü

TV’yi kablo kalabalığı olmadan izlemek için üç basit adımı izlemeniz yeterlidir. Adım 1: Kablolarınızı takın. Adım 2: Kablolarınızı ürünün arkasındaki yerleşik kablo hatlarının içine itin. Adım 3: Kablolarınızı TV standından düzenli bir şekilde geçirin. Böylece görünürde kablo olmaz ve düzeniniz bozulmaz.
* Asıl ürün, gösterilen görüntüden farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakın.

360° tasarım ile minimalizmi tadın

Göz kamaştırıcı güzellikteki bu minimalist tasarım, her açıdan sizi cezbeder. İnce tasarımı, yaşam alanınıza şıklık ve zariflik katar.

Akıllı TV’nin keyfini çıkarmanın akıllı yolu

Eğlence içeriğinize daha hızlı, kolay ve akıllı bir şekilde erişin. Tüm işlevleri kontrol etmek için tek bir kumanda ve tüm cihazları kontrol etmek için tek bir basit hub kullanacaksınız. Aramaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. TV’nin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tek Uzaktan Kumanda

Tek Uzaktan Kumanda ile tüm bağlı cihazları ve içeriği kolayca kontrol edin. Kumanda ayrıca otomatik algılama özelliğine sahiptir. Bu özellik, tüm bağlı cihazları otomatik olarak bağlar ve etiketler. Tek uzaktan kumandayı kolayca bulacak ve kullanacaksınız.

SmartThings

Akıllı cihazlarınızın bağlı kalmasını sağlayın. SmartThings, sorunsuz etkileşim için TV’nizin buzdolabından cep telefonuna kadar çeşitli akıllı ev cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlar.

SmartThings Uygulaması, tüm işlevler için tek uygulama

SmartThings uygulaması aynı zamanda Uzaktan Kumanda ve Pano gibi özellikler de sunar.

İçerik Eşitleme ve Paylaşma

Samsung Cloud olanağının tüm avantajlarından yararlanın. Fotoğrafları eşitlemek için Samsung akıllı cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde bağlayın. Artık mobil cihazınızdaki resimleri paylaşıp TV veya buzdolabı ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Bildirim

TV’nizden ayrılmadan neler olup bittiğini öğrenin. Evinizdeki Nesnelerin İnterneti cihazlarından gelen durum güncellemelerini içeren açılır mesajları, takvim hatırlatmalarını ve favori içeriğiniz yayınlandığında sunulan bildirimleri TV’nizde görüntüleyin. Hatta mobil cihazınızda dahi bildirim alabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 137 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A
AC girdi voltajı 220 - 240 V
AC girdi frekansı 50/60 Hz
Güç tüketimi, etkin 0,5 W
Otomatik güç kapalı Evet
Ağırlık & boyutlar
Ambalaj derinliği 167 mm
Ambalaj genişliği 1432 mm
Ambalaj yüksekliği 852 mm
Ağırlık 17100 g
Ekran
Ekran şekli Düz
Desteklenen video modları 2160p
Görüntüleme teknolojisi LED
Yüksek Dinamik Aralık Görüntüleme (HDRI) Evet
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Blade length 3840 x 2160
HD türü 4K Ultra HD
3D uyumu Hayir
Ekran Boyutu 55 ''
Ses
Dijital optik ses çıkışı 1
Çok odalı ses teknolojisi Samsung Multiroom Link
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Audio Return Channel (ARC) Evet
Gömme subwoofer Evet
Ses kod çözme teknolojileri Dolby Digital Plus
Gömme ses dekoderleri Dolby Digital
RMS dereceli güç 40 W
Gömme hoparlörler Evet
Ağ Bağlantıları
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Teletekst
Teletekst fonksiyonu Evet
Smart TV
Smart TV Evet
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Kulaklık çıktı sayısı 1
Dijital optik ses çıkışı 1
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 1
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
DVI bağlantı noktası Hayir
HDMI port sayısı 4
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Performans
Ethernet LAN bağlantısı Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 4
Wi-Fi Evet
HD türü 4K Ultra HD
Desteklenen video modları 2160p
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Gömme hoparlörler Evet
Teknik detaylar
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Bluetooth Evet
Ağırlık 17100 g
Blade length 3840 x 2160
Gömme hoparlörler Evet
Gömme ses dekoderleri Dolby Digital
Güç tüketimi, etkin 0,5 W
HD türü 4K Ultra HD
HDMI port sayısı 4
Kullanım kılavuzu Evet
Otomatik güç kapalı Evet
Oyun modu Evet
Wi-Fi Evet
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Uzaktan kumanda Evet
3D uyumu Hayir
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Ekran Boyutu 55 ''
Yönetim özellikleri
Elektronik program rehberi Evet
Uzaktan kumanda Evet
Tasarım
Görüntüleme teknolojisi LED
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Ekran Boyutu 55 ''
TV kanal ayarlama
Dijital sinyal format sistemi DVB-C,DVB-S2,DVB-T2
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Uzaktan kumanda Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
2 2.999,50 TL 5.999 TL
3 1.999,60 TL 5.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran 8 Serisi 4K Premium Ultra HD Smart TV Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
1