text.skipToContent text.skipToNavigation

LG 55UK6470PLC 55" 139 Ekran 4K Ultra HD TV

  • Ürün iadeleriniz için; iade edeceğiniz ürünü ıslak imzalı faturası ile birlikte,  UPS Kargo EY6521 kargo kodunu kullanarak depomuza ücretsiz gönderebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

LG 55UK6470PLC 55" 139 Ekran 4K Ultra HD TV

 

LG 55UK6470PLC 4K Ultra HD TV, dünya lideri LG markasının ürettiği smart LED televizyon modellerinden biridir. LG’nin TV tasarım konseptinde görülen modern dizayn, LG 55UK6470PLC modelinde de karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu gelişmiş teknoloji ve üstün özellikler LG 4K Ultra HD TV’nin bir yaşam tarzı olmasını sağlıyor. Artık bir televizyonun film, dizi ve maç keyfinden çok daha fazlasını sağladığını gösteriyor.

LG’nin ULTRA HD TV pazarında dünya birincisi olması, üretilen teknolojinin ne kadar iyi olduğunu ve kullanıcılar tarafından ne kadar çok kabul gördüğünü gösteriyor. LG 55UK6470PLC 55 inç 139 ekran 4K Ultra HD TV, barındırdığı LG yapay zeka teknolojisi ile bir televizyondan fazlası olduğunu kanıtlıyor. Verilen komutları anlayarak kullanıcısının isteklerini gerçekleştiren ve en iyi görüntü kalitesini sunan bir teknoloji harikası olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcısının verdiği sesli komutlar sayesinde TV kontrolleri, uzun ve karmaşık işlemler olmaktan çıkıyor.

4K çözünürlük kalitesi görüntü netliğinin normalden 4 kat daha yüksek olmasını sağlıyor. LG 4K Ultra HD TV barındırdığı LG 4K teknolojisi ile televizyon markaları arasında oldukça farklı bir yerde bulunuyor.

LG 55UK6470PLC 55 İnç 139 ekran 4K Ultra HD TV teknik özellikleri

Sağladığı yüksek standartlar ve öncü teknoloji, LG markasının TV sektöründe dünya lideri olmasını sağlıyor. LG 4K Ultra HD TV, sahip olduğu teknik özellikler ve şık tasarımı ile göz dolduruyor. LG 4K Ultra HD TV’nin en önemli özelliklerinden biri, görüntü çözünürlüğünün çok yüksek olması. Full HD televizyonlardan dört kat daha yüksek çözünürlüğe sahip olması, görüntülerin daha net ve keskin gösterilmesini sağlıyor. Böylece televizyon izleme keyfini, en ince ayrıntıları görüntüleyebilme ayrıcalığı ile yaşamak mümkün hale geliyor. LG 4K Ultra HD TV’nin bu özelliği sahip olduğu 4 çekirdekli işlemci sayesinde gerçekleştiriliyor. Böylece görüntüdeki bulanıklığın azaltılarak görüntü çözünürlüğünün 4K seviyesine gelmesi sağlanıyor.

LG 55UK6470PLC 55 İNÇ 139 ekran 4K Ultra HD TV, içerdiği HEVC kodlama sistemi sayesinde çözünürlüğün odak noktalarında yükselterek görüntü ayrıntılarında netlik artışı sağlanıyor. HEVC kodlama sistemi,  hareketli noktalarda çözünürlüğün daha yüksek olmasını sağlayarak görüntüdeki bozulmaların önüne geçiyor.

LG 4K Ultra HD TV, sahip olduğu aktif HDR sistemi ile görüntülerde yüksek kontrast imkanı sağlıyor. En karanlık sahnelerde dahi daha fazla görüntü detayı elde edilebiliyor. Geniş izleme açısı, görüntü ve renk bozulması olmadan her yönden görüntüleme imkanı sağlıyor.

LG’nin geliştirdiği yapay zeka teknolojisi LG 4K Ultra HD TV’nin kullanıcısı ile iletişime geçebilmesini sağlıyor. Doğal dil işleme özelliği ile kullanıcının verdiği komutları anlayarak TV içeriğine en kısa yoldan ulaşılması sağlanıyor. Doğal dil işleme özelliği, dünya genelinde 10 dilde kullanıcılara sunuluyor. Türkçe dil desteği sayesinde Türkiye’deki kullanıcıların LG 4K Ultra HD TV’nin bu özelliğini deneyimleyebilmeleri mümkün oluyor. TV kumandasına verilen sesli komut ile istediğiniz kanalı anında açabilir veya istediğiniz videoya anında ulaşabilirsiniz. Oyun konsoluna geçişi bir komut ile sağlayabilirsiniz. Hava durumunu merak ediyorsanız ise sadece sormanız yeterli. Sonuçlar LG 4K Ultra HD TV ekranında listelenecektir. Televizyonu kapatmak için ekrandaki programın bitmesini beklemek isteyebilirsiniz. LG 4K Ultra HD TV, yayındaki programın bitmesini bekler ve ekranı kapatır.

LG UHD TV de yüksek görüntü kalitesi yüksek ses teknolojisi ile destekleniyor. LG teknolojisine sahip ses sistemi sayesinde ultra surround efektini üreten sanal çoklu kanallar oluşturuluyor. Böylece çevre seslerini dahi en net şekilde duyabilme imkanı sağlanıyor. LG 4K Ultra HD TV yüksek kalitede ses imkanı sunan DTS formatını destekliyor.

Bluetooth özelliği ile mobil cihazları LG 4K UHD TV’ye bağlamak mümkün. İsterseniz web tarayıcısını kullanarak internette gezinebilirsiniz. 55 inçlik geniş ekranda kullanım imkanı, sosyal paylaşımları ve internet keyfini en üst seviyeye çıkarıyor. Miracast özelliği ile kablo veya ağ bağlantısına ihtiyaç duymadan multimedya içeriklerinin görüntülenmesi sağlanabiliyor.

LG Ultra HD TV’nin modern çizgilere sahip şık tasarımı, bu teknolojik deneyimi etkileyici bir hale getiriyor. Oluşturulan estetik dizaynın her noktasında LG’nin farkı daha iyi anlaşılıyor.

A+ enerji sınıfı TV modellerinden olan LG 4K Ultra HD TV, yılda ortalama 123 KW enerji tüketimine sahip. Enerji tasarrufu modu sayesinde elektrik tüketimini minimum seviyede tutuyor.

LG 55UK6470PLC 55 İnç 139 ekran 4K Ultra HD TV fiyatı

LG 55UK6470PLC fiyatı, sahip olduğu teknik özelliklere göre oldukça uygun sunulduğunu söylemek mümkün. LG 4K Ultra HD TV, emsal markalar ile karşılaştırıldığında görüntü kalitesi ve sağladığı LG marka garantisi ile ön plana çıkıyor. 4K Ultra HD TV olarak Sony, Samsung ve Philips gibi büyük markalardan daha uygun fiyatlarda piyasaya sunuluyor. LG 4K Ultra HD TV fiyatları konusunda en uygun koşullara Türkiye’de satış yetkisine sahip Teknosa mağazaları veya Teknosa.com e-ticaret sitesi üzerinden sahip olabilirsiniz.

Teknosa.com, taksit seçenekleri ve uygun ödeme imkanları ile teknoloji satışında bir marka olmasının yanında güvenilirliği ile tercih sebebi olarak kabul ediliyor. Teknosa TV fiyatları, müşteri memnuniyetleri doğrultusunda en uygun tutarlarda kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılardan hizmet kalitesi olarak tam not alan Teknosa.com sitesi üzerinden LG markasının en prestijli ürünlerine sahip olabilmek mümkün.


Keskin bir görüntü için yüksek çözünürlük


Geniş İzleme Açısı


Gerçek görüntünün özü


Gerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR


LG TV Yapay Zeka (AI) ile buluşuyor


Etkileyic


Keskin bir görüntü için yüksek çözünürlük
Çözünürlük yükseldikçe, görüntü detayı da artar. LG UHD TV'nin çözünürlüğü bir Full HD TV’den dört kat yüksektir. Bu, 4 kat daha net görüntü anlamına gelir.

Geniş İzleme Açısı
TV'yi hangi açıdan izlediğinizin artık önemi yok!
LG UHD TV ile renk kayması veya bozulma olmaksızın
doğru renklerin keyfini çıkarın.

Gerçek görüntünün özü
Dört çekirdekli işlemci sayesinde görüntüdeki bulanıklık azaltılır ve görüntü keskinliği arttırılarak çözünürlük seviyesi 4K'ya yükseltilir.

Gerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR
Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen HDR ile daha canlı renkler, daha yüksek kontrast ve karanlık sahnelerde daha fazla detaya hazır olun. LG UHD TV, HDR10 Pro ve HLG Pro da dahil olmak üzere çoklu HDR formatlarını desteklemektedir.

Etkileyici Ses
Harika televizyonlar harika sesi hak eder.
LG'nin üstün ses teknolojisi, ultra surround efektini üreten sanal çoklu kanallar oluşturur.

Modern Tasarım
Şık çerçeveler, modern tarzı ile tasarımı daha da büyüleyici hale getiriyor.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 123 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A+
AC girdi voltajı 100 - 240 V
AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
Güç tüketimi, etkin 0, 5 W
Ağırlık & boyutlar
Ambalaj derinliği 190 mm
Ambalaj genişliği 1360 mm
Ambalaj yüksekliği 860 mm
Ağırlık 13700 g
Yükseklik 729 mm
Genişlik 1247 mm
Derinlik 89 mm
Ekran
Hareket eklenti teknolojisi TruMotion 100 Hz
Ekran boyutu 55 ''
Ekran şekli Düz
Desteklenen video modları 2160p
Görüntüleme teknolojisi LED
Yüksek Dinamik Aralık Görüntüleme (HDRI) Evet
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Blade length 3840 x 2160
HD türü 4K Ultra HD
Ses azaltma Evet
3D uyumu Hayir
Ses
Dijital optik ses çıkışı 1
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Audio Return Channel (ARC) Evet
Gömme ses dekoderleri DTS
RMS dereceli güç 20 W
Gömme hoparlörler Evet
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Bluetooth versiyonu 4.2
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Teletekst
Teletekst fonksiyonu Evet
Smart TV
Smart TV Evet
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Dijital optik ses çıkışı 1
Bluetooth versiyonu 4.2
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 1
Bileşken video (YPbPr/YCbCr) girişi 1
Birleşik video içinde 1
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
DVI bağlantı noktası Hayir
HDMI port sayısı 3
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Performans
İşletim sistemi yazılımı Web OS
Ethernet LAN bağlantısı Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 4
Wi-Fi Evet
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
HD türü 4K Ultra HD
Ses azaltma Evet
Desteklenen video modları 2160p
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Gömme hoparlörler Evet
Teknik detaylar
Ekran boyutu 55 ''
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Bluetooth Evet
Ağırlık 13700 g
Blade length 3840 x 2160
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Gömme hoparlörler Evet
Gömme ses dekoderleri DTS
Güç tüketimi, etkin 0, 5 W
HD türü 4K Ultra HD
HDMI port sayısı 3
Kullanım kılavuzu Evet
Ses azaltma Evet
Wi-Fi Evet
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Uzaktan kumanda Evet
3D uyumu Hayir
Ürün rengi Siyah
Yönetim özellikleri
Elektronik program rehberi Evet
Uzaktan kumanda Evet
Tasarım
Ekran boyutu 55 ''
Görüntüleme teknolojisi LED
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Ürün rengi Siyah
TV kanal ayarlama
Dijital sinyal format sistemi DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Uzaktan kumanda Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Bonus, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 60 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,24% 0 TL 175,45 TL 1.052,70 TL
2.000 TL 12 1,24% 0 TL 183,22 TL 2.198,64 TL
5.000 TL 24 1,24% 0 TL 249,27 TL 5.982,48 TL
7.500 TL 36 1,24% 0 TL 270,60 TL 9.741,60 TL
10.000 TL 48 1,24% 0 TL 293,00 TL 14.064,00 TL
15.000 TL 60 1,24% 0 TL 379,73 TL 22.783,80 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

LG 55UK6470PLC 55" 139 Ekran 4K Ultra HD TV Yorumları

5,0 7 Yorum Yapıldı
5
(7)
4
3
2
1