Ücretsiz Kargo 

LG 50UN73006 50" 127 Ekran 4K UHD TV

5.597 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

LG 50UN73006 50" 127 Ekran 4K UHD TV

Derbi karşılaşmalarını âdeta stadyumdaymış gibi tecrübe etmeyi hedefliyor, dijital oyunları ve yüksek tanımlı videoları takip ederken zamanın nasıl geçtiğini unutmak istiyorsanız LG 50UN73006 50” 127 Ekran 4K UHD TV, beklentilerinize yanıt veriyor! Dünyanın önde gelen teknoloji ve ekran paneli üreticilerinden LG’nin, akıllı TV ve yapay zekâ olanaklarıyla zenginleştirerek TV izleme tecrübenizi bambaşka bir noktaya taşıyacak olan ürünü, ekran kalitesi başta olmak üzere birçok yönüyle güncel ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

LG 50UN73006 4K TV’yi Neden Almalıyım?

Yaşam alanınızı karmaşadan uzaklaştıracak şekilde dizayn ediyorsanız ve odanızla uyumluluk gösterecek sade, şık ve modern televizyon almayı arzu ediyorsanız LG 50UN73006 Smart 4K UHD 50 modelini satın alabilirsiniz. İsterseniz kendi standıyla isterseniz duvara monte ederek kullanabileceğiniz televizyon, ince çerçeveli ekranıyla yaşam alanınızdaki dijital bir tabloya dönüşüyor. Ayrıca kablolama konusunda hassassanız birçok televizyonun aksine bağlantı noktalarının tamamı, cihazın tam arka kısmında yer alıyor. Çeşitli aparatlardan yardım alarak kabloları düzenli ve dışarıdan görünmeyecek şekilde yapılandırmanız, organize etmeniz mümkün oluyor.

Geniş salonunuzda, orta ve uzak mesafeden seyir keyfi yapabilmenize imkân tanıyan, yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı bir televizyona yatırım yapmayı planlıyorsanız ürünü tercih edebilirsiniz. Düz (flat) ekranlı televizyon modelleri arasında kendine yer bulan LG 50UN73006, geniş salonlarda, orta ve uzak mesafeden televizyon izleme süreçleri için uygunluk gösteriyor. 50 inç (126 cm) genişliğindeki Direct LED aydınlatmalı ekranıyla 4K (2160p) çözünürlükte görüntüler üretebilen televizyon, yalnızca panel kalitesiyle değil görüntü oluşturma teknolojileriyle de dikkat çekiyor. Televizyon, HDR 10 Pro ve 4K Active HDR gibi yeteneklerinin yanında cihazın Filmmaker modu ile her türlü görüntüyü, yapımcıların sizlere sunmak istediği şekilde takip edebilmenize imkân tanıyor.

İzleme tecrübenizi işitsel yönden de güçlendirebilecek bir televizyon arayışındaysanız modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Diyalog ağırlıklı içeriklerdeki sesleri, Clear Voice III teknolojisiyle daha da berraklaştıran, ayrıca Dolby Digital Plus gibi yerleşik ses çözücüleri sayesinde sanal çevresel sesler de oluşturabilen LG 50UN73006 yorumlar ve değerlendirmelerde de bahsedildiği gibi sahip olduğu ses sistemi ile 20 Watt’lık ses çıkış gücü sağlıyor. Dilediğiniz takdirde modele, optik ve analog ses bağlantı noktalarından haricî ses sistemlerinizi bağlamanız, ürünü, AVR cihazlarıyla buluşturmanız mümkün oluyor.

Uzaktan kumandasına erişemediğiniz anlarda da televizyonunuzu, modern teknolojilerin sağladığı imkânlarla kontrol etmeyi arzu ediyorsanız sesle komut özelliğine sahip ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Zira LG, ThinQ AI adını verdiği yapay zekâ mekanizmasını LG 50UN73006 modelinde de başarıyla kullanıyor. Türkçe dil desteğine sahip olması sayesinde sözlerinizi anlayan ve bu doğrultuda hem önceden tanımlı komutlarınızı algılayabilen hem de derin öğrenme sistemiyle farklı komutlarınızı zaman içerisinde öğrenebilen televizyonu, çoğu noktada kumanda olmadan da yönetebilirsiniz. Televizyonun yapay zekâ özelliğini etkinleştirmek için doğal ses tonunuzla “Merhaba LG!” demeniz yeterli oluyor.

TV yayınları ve yerel multimedya içerikleriyle olduğu kadar internet üzerinden yayın yapan dijital akış platformlarının sunduğu içeriklere de vakit ayırmayı planlıyor, bu doğrultuda Smart TV özellikleriyle güçlendirilen bir televizyon almayı istiyorsanız bu model size göre! webOS işletim sistemini kullanan ve LG Content Store aracılığıyla sayısız uygulamaya erişebilmenizi sağlayan televizyon, Netflix, Apple TV gibi platformlara kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Cihaz, internet bağlantısını Wi-Fi 5 ve Ethernet üzerinden gerçekleştirebiliyor.

LG 50UN73006 4K TV’yi Nasıl Kullanırım?

LG yetkili teknik servisi tarafından kurulacak olan televizyonunuzu standı yardımıyla konumlandırdıktan ya da duvara monte ettikten sonra çalıştırdığınızda yapılandırma ekranlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada teknik servis çalışanlarının rehberliğinde kanal arama ve kaydetme, cihazı internetle tanıştırma, uygulama yükleme ve sistem yazılımı güncelleme gibi işlemleri tamamlayabilir, modelin ergonomik uzaktan kumandası ile konforlu bir televizyon izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Kullanım kılavuzu ve diğer yönergeler eşliğinde ürünün sesle komut özelliklerini de etkinleştirebilir, cihazı, rahatınızı bozmadan âdeta onunla diyalog kurarak kontrol edebilirsiniz.

LG 50UN73006 4K TV Kimler İçin Uygun?

Haricî TV yayını alıcılar olmaksızın yüksek çözünürlüklü yayın yapan TV kanallarını LG farkıyla izlemeyi, Blu-ray filmlerini keskin görüntüler eşliğinde takip etmeyi, konsol veya bilgisayar oyunlarını 4K çözünürlükte tecrübe etmeyi hedefleyen herkes için uygun olan model, eski televizyonunu düşünenlere de hitap ediyor. Ürünün zengin kablosuz bağlantı imkânları, televizyonun kablosuz görüntü ve ses aktarımı gibi süreçlerde de değerlendirilebilmesine olanak veriyor. Böylece cihaz, kullanıcı kitlesini biraz daha artırıyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Özellikle ışık kaynağı, güneş ışığı ve benzeri unsurların olduğu anlarda göz kamaştıran görsellere hayat veren televizyon ekranı, ürünün en çok öne çıkan özelliği olarak değerlendiriliyor. Bir panel üreticisi olmasının verdiği güçle geliştirdiği yeni nesil televizyonlarda daima üst segment paneller kullanan LG, bu model özelinde de teknik standartları hayli yüksek bir panele yer veriyor. 50 inç (126 cm) genişliğindeki 4K çözünürlüklü ekran, 60 Hz seviyesindeki yenileme hızını yazılımsal olarak artırabiliyor. Böylece izlediğiniz hareketli sahneleri daha akıcı görüntülemeniz mümkün oluyor. Direct LED aydınlatma teknolojisinden gücünü alan ekran, gerek çözünürlük yükseltici mekanizmaları gerekse görüntü işleme ve iyileştirme sistemleriyle etkileyici görsellere imza atıyor. Buna, farklı ve güncel HDR profilleri de eklenince özellikle Blu-ray filmleri ve yeni nesil oyunları ürün aracılığıyla takip etmek, LG 50UN73006 yorum bölümünde de belirtildiği üzere ayrı bir keyif hâline geliyor.

Evinizde kullandığınız emektar televizyonun teknik özellikleri ve ekran genişliği sizin için yeterli gelmiyorsa LG 50UN73006 fiyat aralıklarını ve teknik ayrıntılarını inceleyip cihazı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


Dört Çekirdekli 4K İşlemci


AI ThinQ


Üstün Sinema Deneyimi


Ultra Surround


Düşük Giriş Gecikmesi


webOS


LG TV AR uygulamasıyla LG televizyonun yaşam alanınıza nasıl uyum sağlayacağını görün Keskin Bir Görüntü İçin Yüksek Çözünürlük Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük ile daha ince ayrıntılar ve canlı renklerle daha gerçekçi 4K görüntüleri deneyimleyin. Dört Çekirdekli 4K İşlemci Daha Üstün Görüntü Kalitesi Dört çekirdekli işlemci sayesinde görüntüdeki bulanıklık azaltılır, daha dinamik renk ve yüksek kontrast oluşturulur ve görüntü keskinliği arttırılarak çözünürlük seviyesi 4K'ya yükseltilir. AI ThinQ Yapay Zeka Deneyimi Yapay zeka güçlendirilmiş Türkçe akıllı ses tanıma fonksiyonu ile en kolay Smart TV deneyimini keşfedin. FILMMAKER MODE™ Yapımcıların Amaçladığı Görüntü Kalitesi Yeni Filmmaker Modu ile doğru görüntü oranları, renkler ve kare hızları mükemmel bir şekilde korurken, hareket yumuşatma, gürültü azaltma ve keskinleştirme gibi bazı işlem sonrası efektler devre dışı bırakılarak, film yapımcılarının görsel vizyonu izleyiciyle buluşturuluyor. HDR 10 Pro & HLG Pro Üstün HDR Deneyimi LG UHD TV'ler, HDR 10 Pro ve HLG Pro dahil olmak üzere başlıca HDR formatlarını destekleyerek ideal HDR görüntü kalitesi sağlar. Ultra Surround Etkileyici Ses Deneyimi Çoklu sanal ses kanallarının oluşturduğu etkileyici Ultra Surround ses ile izleme deneyiminizi tamamlayın. Sınırsız Eğlence Favori İçerikleriniz Tek Bir Yerde Netflix ve Apple TV uygulamalarıyla favori içeriklerinizi en üstün kalitede deneyimleyin. En yeni filmler, diziler, belgeseller ve daha fazlasına tek bir tuşla erişin. Arkanıza yaslanın ve yeni nesil TV deneyiminin keyfini çıkarın. LG UHD TV ile oyunun kazananı olun Düşük Giriş Gecikmesi Gecikme yaşamadan kontrolü elinize alın LG UHD TV'ler, kullanıcıların herhangi bir gecikme yaşamadan oyunları tümüyle ve anında kontrol etmelerini sağlar. Üstün Maç Deneyimi Stadyum atmosferini yaşayın Geniş İzleme Açısı Her Açıdan Doğru Renkler Nereden izlerseniz izleyin, LG UHD TV ile renk kayması veya bozulma olmadan doğru renklerin keyfini çıkarın. Bluetooth Surround Uyumlu Büyük Maç İçin Güçlü Ses Bluetooth Surround uyumluluğu ile stadyumdaki atmosferi evinize taşıyın. İki adet uyumlu Bluetooth hoparlörü bağlayarak surround ses efektini yaratabilirsiniz. Maç Bildirimleri Maçı Kaçırmayın Maç bildirimleri özelliği maçtan önce, maç sırasında ve maçtan sonra ekran üzerinde belirerek sizi bilgilendirir. Maçın ne zaman başlayacağını ve skor güncellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. webOS ile Üstün Smart TV Deneyimi LG’nin kullanıcı dostu Smart TV arayüzü webOS'un zengin içeriğine erişim ve kullanım oldukça hızlı ve kolay. Arkanıza yaslanın ve LG Smart TV’nizin keyfini çıkarın. Yaşam Alanızla Uyum Sağlayan Tasarım LG UHD TV’nin minimal çerçevesi ve modern tasarımı, yaşam alanınıza seçkin bir tasarım estetiği katar ve izleme deneyiminizi iyileştirir. LG televizyonun yaşam alanınıza nasıl uyum sağlayacağını görün LG TV AR uygulaması ile LG televizyonun tasarımını ve boyutunu inceleyin.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 100 - 240 V
AC girdi frekansı 50/60 Hz
Güç tüketimi, etkin 0, 5 W
Ekran
Ekran boyutu 50 ''
Ekran şekli Düz
Görüntüleme teknolojisi LCD
Yerel açı oranı 16:9
Yerel yenileme hızı 50 Hz
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Blade length 3840 x 2160
HD türü 4K Ultra HD
Ses
Dijital optik ses çıkışı 1
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Audio Return Channel (ARC) Evet
Ses modları AI Sound, Clear Voice III
RMS dereceli güç 20 W
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Bluetooth versiyonu 5
Wi-Fi Evet
Smart TV
Smart TV Evet
İnternet TV Evet
Bağlantı
HDMI versiyonu 2
PC dahili (D-Sub) Hayir
Bileşken video (YPbPr/YCbCr) girişi 1
Birleşik video içinde 1
DVI bağlantı noktası Hayir
HDMI port sayısı 3
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Teknik detaylar
Bluetooth Evet
Blade length 3840 x 2160
HDCP Evet
Menşe ülkesi Güney Kore
Uyku zamanlayıcı Evet
Yönetim özellikleri
Elektronik program rehberi Evet
Uyku zamanlayıcı Evet
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Menşe ülkesi Güney Kore
TV kanal ayarlama
Dijital sinyal format sistemi DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

LG 50UN73006 50" 127 Ekran 4K UHD TV Yorumları