iPhone 13
Kılıfları

iPhone 13 Kılıf

Apple dünyasının en şaşalı akıllı telefonlarından iPhone 13 kılıf çeşitleri ile de kullanıcılarına geniş bir çeşitlilik sunuyor. Renk renk çeşitleri ile göz alıcı telefon aksesuarları arasında öne çıkan iPhone 13 kılıfları, yüksek koruma sağlayarak da kalitesini gözler önüne seriyor. Siz de farklı iPhone 13 versiyonlarına özel telefon kılıflarını Teknosa'da inceleyebilirsiniz. Hem görsel zevkiniz hem de telefon koruma anlayışınıza hitap eden kılıfa hemen sahip olabilirsiniz.

iPhone 13 Kılıflarında Öne Çıkan Özellikler

Öncelikle, farklı pek çok iPhone 13 versiyonuna özel olarak tasarlanan birbirinden harika kılıflar bulabilirsiniz. Örneğin, iPhone 13 Pro Max kılıf modelleri bunlar arasında en çok rağbet görenlerden biri. Bu kılıflar limon kabuğu, mavi, okaliptus, nektarin, kırmızı, kutup mavisi, yeşil gibi pek çok rengin oldukça hoş tonları ile süsleniyor. Bu açıdan dış görünümü ile gözleri üzerine çeken Pro Max telefon kılıfı, akıllı telefonunuza da ayrı bir hava katıyor. Bu gruptakileri silikon kılıf ve deri kılıf olmak üzere iki farklı seçenekte bulabilirsiniz. Hem silikon hem de deri kılıf yapısı itibarıyla ekstra koruma sağlamayı başarıyor. Örneğin, deri kılıflar işlenmiş deriden üretiliyor olup dış kısmı da oldukça yumuşak ürünler. Bu açıdan her iki modelin dış yüzeyi de elde oldukça hoş ve yumuşak bir dokunma hissi sağlayabiliyor. iPhone 13 Pro kılıf seçenekleri de deri ve silikon olarak iki çeşide sahip. İpeksi silikon, dış yüzeyde gayet hoş bir dokunma deneyimine imkân tanıyor. Ayrıca mikrofibere sahip olan modeller böylelikle iç kısımda daha çok koruma sağlamayı başarıyor. iPhone 13 Pro deri kılıfları, ekstra kalınlık yaratmadan, akıllı telefona hızlıca takılabilmesi ile de kullanıcı deneyimini yukarı taşıyor. Bu grupta da kızıl kahverengiden gece yarısına, morsalkımdan koyu kiraza kadar pek çok rengi bulabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimini Öne Çıkaran Tasarım

iPhone 13 kılıflarının büyük bölümünde MagSafe özelliğini görebilirsiniz. Bu sayede MagSafe şarj aygıtı ile akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj ederken kılıflar da buna engel değil. Telefon kılıflarının MagSafe ile uyumlu şekilde tasarlanması bu noktada kullanıcı deneyimini bir adım daha yukarı çıkarıyor. Böylece cihazınızı kılıfından çıkarmanıza gerek kalmıyor ve MagSafe şarj aygıtınıza ya da Qi sertifikalı şarj aygıtınıza yerleştirmeniz yeterli oluyor. iPhone 13, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Mini kılıflarında ve çok daha fazlasında MagSafe özelliğini bulabilirsiniz. Yerleşik mıknatıslar ile mükemmel uyum sayesinde telefonunuz da her defasında son derece kolay, hızlı ve güvenilir şekilde şarj olabiliyor. Bu açıdan kablosuz şarj için cihazınızı kılıftan ayırmanıza gerek olmaması en önemli konfor elemanlarından biri. Son olarak iPhone 13 şeffaf kılıf modelleri de ikonik ve kendine has stili ile diğerlerinden ayrılmayı başarıyor. Şayet, kılıfınızın telefonunuzun kendi tasarımının önüne geçmesi istemiyorsanız şeffaf olanlara şans tanıyabilirsiniz. iPhone 13 Pro, iPhone 13 gibi modeller özelinde görebileceğiniz şeffaf kılıflar kendini mükemmelen gizleyebiliyor. Şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretilen bu ürünler, çizilmelere karşı da üst düzey koruma sağlıyor. Üstelik bunu yaparken cihazınızın kendine ait tasarımını da asla gölgede bırakmıyor.

iPhone 13 Kılıf Fiyatları

iPhone 13 kılıflarının fiyatları ise geniş bir skalada hareket ediyor. Hangi versiyona ait kılıf olduğu, üretilirken kullanılan malzemeler ve genel olarak çeşitlilik fiyatları önemli ölçüde etkiliyor. Buna ek olarak söz konusu çeşitlilik fiyat aralığında belirleyici olurken aradığınız ürünü de hızlıca bulmanıza yardımcı olabilir. Dilerseniz, sayfalarımızda fiyat filtreleme seçeneğinden yararlanarak da kişiselleştirilmiş alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden aradığınız ürünlerin bütçeye uygun olanlarını sıralayıp alışverişe geçebilirsiniz. Ayrıca ürünleri birbirleriyle karşılaştırabilir, artan fiyat - azalan fiyat gibi kriterlere göre de sıralayabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden sayfamızdaki kılıfları inceleyerek iPhone akıllı telefonunuza yaraşır, şık ve dayanıklı kılıfınıza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, ekran koruyucu, şarj aleti, taşınabilir şarj aleti, telefon tutucu gibi farklı pek çok ürünü de Telefon Aksesuar sayfamızı ziyaret edip keşfedebilirsiniz.