Kulaklıklar için 16 ürün bulundu

Mağazadan Al Seçeneği İle 643,08 TL
Tükenmek Üzere
Mağazadan Al Seçeneği İle 55,11 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 459,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 413,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 965,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 275,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 3.403,08 TL
Tükenmek Üzere
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.287,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 689,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 689,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.287,08 TL

Çin menşeli teknoloji firması Huawei kulaklık alanında da oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanan birçok kulaklık Huawei ailesinin gözde üyeleri olarak dikkat çekiyor.

Sahip olduğu teknolojik altyapı sayesinde birçok farklı teknolojik ürünü bünyesinde barındıran Huawei orijinal kulaklık modelleriyle de diğer ürünleriyle bağlantı, erişim ve kolay kullanım konularında dikkat çekici bir performans gösteriyor.

Huawei Kulaklık Modelleri

Huawei markası özellikle ürettiği kulak içi kulaklık modelleriyle dikkat çeken, geniş bir ürün gamını kullanıcılarına sunuyor. Kablolu ve kablosuz bağlantı seçenekleri ile marka bünyesinde bulunan birçok Huawei kulaklık, orijinal tasarım detayları ve kullanışlı yapısı ile ilgi topluyor. Sunduğu en önemli özelliklerden biri de portatiflik ve taşıma kolaylığı olan Huawei kulaklıklar, markanın diğer teknolojik ürünleri ile birlikte verimli bir çalışma ortamı sağlanmasına olanak tanıyor. Huawei kulaklıklar, markanın ürettiği tüm teknolojik ürünler ile birlikte çalışabildiği gibi markanın en popüler telefonlarından biri olan Huawei Mate 20 Lite kulaklık olarak Huawei ürünleri ile oldukça işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Bağlantı tipi olarak Huawei kulaklık kablosuz veya kablolu olmak üzere iki ana seçenek sunuyor. Kablosuz ürünlerinde Huawei kulaklık Bluetooth ve Wireless olmak üzere farklı bağlantı alternatiflerine sahip. Huawei kulaklık kablolu modellerinde ise ses, çağrı veya müzik deneyiminin kulaklık üzerinden kontrol edilebilmesine imkan tanıyor.

Huawei Freebuds ise Huawei kablosuz kulaklık ailesinin amiral gemisi konumunda. Oldukça şık tasarımı ile Huawei Freebuds, görsel anlamda keyifli bir deneyim sunuyor. Aerodinamik bir gövde dizaynına sahip olan kablosuz kulaklık, tasarımını tamamlayan karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçeneklerine sahip. Ürün, şarj kutusunun aynı zamanda taşıma kabı olarak konumlandırılması sayesinde, portatif kullanıma da olanak tanıyor. Uzun süreli kullanımlarda kulağı yormaması için özel olarak tasarlanmış gövde yapısı ve egzersiz yapılırken oluşabilecek terleme ve basınç etkilerini en aza indirgeyen ergonomik tasarımı ile Huawei Freebuds, birçok farklı kullanım alanında verimli bir performans sağlıyor.

Spor ve egzersiz dışında iş hayatındaki kullanımlarda da rahat olması için tasarlanan ürün, günlük seviyede su geçirmezlik özelliğine sahip. Profesyonel Nano kaplaması sayesinde ürün, egzersiz esnasında oluşabilecek ter ve yağmurlu havalardaki olası sızıntılara engel oluyor. Huawei kablosuz kulaklığın iş hayatı için sağladığı bir başka fayda da çevresel gürültüyü engelleme fonksiyonu. Bu sayede kalabalık ve gürültülü ortamlarda dahi verimli telefon görüşmeleri yapmak ve toplantılara katılmak mümkün.

Ürün ayrıca müzik dinleme deneyimi konusunda da oldukça verimli bir performansa sahip. Dengeli ses ayarlama özelliği ile ürün, müzik dinlerken ayrıntıların daha fazla fark edilebilmesine imkan tanıyor. Müzik dinleme deneyimi bakımından Freebuds'un sunduğu bir diğer fayda da yerleşik kızılötesi sensör. Bu sensör sayesinde kulaklık kulaktan çıkarıldığında müziği durdurabiliyor. Yerleşik pil özelliğine sahip olan ürünün yeniden şarj süresi ise 1 saat.

Huawei kablosuz kulaklık grubunun bir diğer üyesi de Huawei Freebuds 2. Ağırlığı 45 gram olan ürün 15 saate kadar konuşma süresi, 20 saate kadar da müzik dinleme süresine imkan tanıyor. 10 metreye kadar menzili bulunan ürünün yeniden şarj süresi ise 2,5 saat.

Freebuds serisinin bir diğer üyesi olan Huawei Freebuds 3i ise siyah ve beyaz renk seçenekleri ve kulağı yormayan ergonomik tasarımı ile oldukça şık ve rahat bir kullanıma olanak tanıyor. Dolphin Bionic adı verilen tasarım modeli sayesinde sesin derin bir şekilde kulağa taşınmasını sağlayan Freebuds 3, bağlantı olarak ise BT / BLE sertifikasına sahip çift modlu Bluetooth 5.1 teknolojisini kullanıyor. 356 MHz ses işlemcisine sahip olan ürün, Huawei eş zamanlı çift kanal iletim teknolojisini de bünyesinde bulunduruyor.

Telefon görüşmeleri için özel olarak tasarlanmış aerodinamik mikrofon kanalı tasarımı sayesinde rüzgar sesi başta olmak üzere çevre gürültüsüne karşı duyarlı ve engelleyici bir teknoloji sunan ürün, uzun süren görüşmelerde dahi verimli bir kullanıma olanak tanıyor.

Kablolu kulak içi kulaklık ailesinin en önemli üyelerinden biri olan Huawei AM115 kablolu kulak içi kulaklık, şık ve portatif tasarım detayları ile ilgi çekiyor. 3,5 mm konektöre sahip olan ürün, kulaklık üzerinden kontrole izin veren bir kontrol tipini barındırıyor. Huawei kablolu kulaklığın gümüş ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Kablosuz Huawei Kulaklık

Huawei kulaklık ailesinin en çok ilgi gören ürün türlerinden biri de Huawei kablosuz kulaklık modelleri. Bu ürünlerde genellikle kulak içi kablosuz kulaklık tasarımını benimseyen Huawei, ürün çeşitliliği konusunda da ödün vermiyor. Birbirinden farklı teknolojilere sahip Huawei kablosuz kulaklık ürünleri kullanıcılara geniş bir ürün gamı sunuyor.

Huawei Kablolu Kulaklıklar

Kablolu kulaklık modellerinde de genellikle kulak içi kulaklık tasarımlarını tercih eden Huawei, kablosuz ürünlerinde yakaladığı kalite standartlarından burada da ödün vermiyor. Sunduğu ergonomik ve kullanışlı tasarım detayları ile dikkat çeken Huawei kablolu kulaklıklar, taşıma kolaylığı sayesinde sıkça tercih ediliyor.

Huawei Kulaklık Kullanıcı Yorumları

Bir teknolojik ürün almadan önce hemen herkesin başvurduğu araştırma yöntemlerinden biri de kullanıcı yorumları. Satın almak istenilen ürün hakkında en geçerli değerlendirmeye, o ürünü kullanan diğer insanların deneyimleri üzerinden sahip olunabiliyor. Huawei kulaklık ürünleri ise özellikle iş hayatında, spor ve egzersiz esnasında veya sadece müzik dinlemek amacıyla o ürünü kullanan kullanıcılar tarafından olumlu yorum ve değerlendirmeler alıyor.

Huawei Kulaklık Fiyatları

Huawei kulaklık modellerinin fiyatlarını etkileyen en önemli etkenler ürünün bağlantı tipi ya da ürün kablosuz bir kulaklık ise pilin yeniden şarj süresi olarak biliniyor. Ayrıca ürünün kesintisiz konuşma ve müzik dinleme süreleri de fiyatı etkileyen nedenler arasında yer alıyor. Ürünün sunduğu ses kalitesi, sahip olduğu gövde tasarımı ve çevresel gürültü engelleme teknolojileri de Huawei kulaklık fiyatları üzerinde etkiye sahip.