text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple iPad Pro MQF02TU/A 64GB 10.5' WiFi + Cellular Tablet (Gümüş)

3.777 TL
Tek Çekim x 629,50 TL = 3.777 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com'dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz. %100 Müşteri memnuniyeti uygulaması  5 ürün grubu (TV, Monitör, Notebook, Tablet ve Desktop) için geçerlidir.Detaylı Bilgi için;https://www.teknosa.com/memnuniyet-degisim

Apple iPad Pro MQF02TU/A 64GB 10.5' WiFi + Cellular Tablet (Gümüş)

İki mükemmel boyut, iki farklı bakış açısı.

Yeni 12.9 inç iPad Pro için bir önceki nesildeki harika ekran boyutunu koruduk. Ve maksimum taşınabilirlik için aygıtın genel hacmini %25 oranında küçülttük. Yeni 11 inç model içinse aygıtın yüzey alanını 10.5 inç modeldeki gibi tuttuk ama ekranı tüm kenarlara kadar uzatıp büyüttük.

İki mükemmel boyut, iki farklı bakış açısı.

Yeni Liquid Retina ekran.  Her köşesi bir teknoloji harikası.

Yeni Liquid Retina ekran. Her köşesi bir teknoloji harikası.

Liquid Retina ekran, sektördeki en yüksek renk doğruluğuna sahip. Yani yuvarlatılmış her köşesi dahil olmak üzere ekranın tamamı son derece gerçekçi renkler sunuyor. Yuvarlatılmış köşeler oluşturulurken kenarlarda bozulmayı önlemek ve görüntü kalitesini korumak için “örtüşme önleme” adı verilen bir teknik kullanılarak her alt piksele kadar ince ayar yapılıyor. True Tone, beyaz dengesini dinamik bir şekilde ayarlayarak ekrandaki görüntülerin daha doğal görünmesini ve gözlerinizin daha az yorulmasını sağlıyor. Ve sektördeki en düşük yansıma oranı sayesinde, iPad Pro’nuzu nereye götürürseniz götürün ekrandakiler net görünüyor ve kolayca okunabiliyor.


Daha fazla ekran, daha az hacim.

Yeni iPad Pro, tümüyle yeni bir tam ekrana sahip.1 Ekran deyip geçmemeli, kendisi gezegenin en gelişmiş ekranı. Daha küçük hacmi ve hiç olmadığı kadar büyük ekranıyla iPad Pro yaratıcılığınız, günlük işleriniz ve izlemek istedikleriniz için şimdi daha da fazla alan sunuyor.

Daha fazla ekran, daha az hacim.

iPad Pro
En iyisini başarmak isteyenler için, en iyisi.

O an yapmanız gereken şey ne olursa olsun, iPad Pro hepsinin üstesinden gelmeye hazır. Hatta daha fazlasını gerçekleştirmeye de. Çoğu dizüstü PC’den daha yüksek güce sahip. Ama kullanımı da bir o kadar kolay. Yeniden tasarlanmış Retina ekrana bakmak en az ona dokunmak kadar muhteşem. Ve tüm bu özelliklere, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS eşlik ediyor. iPad Pro. Modern bir bilgisayardan beklediğiniz her şey. Ve ötesi.

- Yepyeni 10.5 inç model.
- Dünyanın en gelişmiş ekranı.
- Çoğu dizüstü PC’den daha güçlü performans.
- iPad’i yepyeni bir seviyeye taşıyan iOS 11.

Retina Ekran
Gezegenin
en gelişmiş ekranı.


iPad her zaman benzersiz bir Multi-Touch deneyimine ev sahipliği yaptı. iPad Pro’nun yeniden tasarlanan Retina ekranı ise şimdi standartları yeniden belirliyor. Yalnızca daha canlı olmakla ve ışığı daha az yansıtmakla kalmıyor, daha önce hiçbir aygıtta görülmemiş bir duyarlılıkla çalışıyor. İster Safari ile internette gezinin ister 3D grafiklerle dolu bir oyun oynayın, iPad Pro’da her şey akıcı, hızlı ve göz alıcı bir şekilde gerçekleşiyor.

Yeni 10.5 inç ekran.

Yeni 10.5 inç iPad Pro’nun ekranı, 9.7 inç modele göre yaklaşık yüzde 20 daha büyük. Yani daha fazlasını yapmak için şimdi daha fazla alanınız var. Üstelik iPad Pro, tam boy bir ekran klavyesine sahip. Ve her zaman olduğu gibi son derece portatif.

120 Hz yenileme hızı. Böylesini hiç görmediniz. Ve hissetmediniz.

Yeni iPad Pro’nun Retina ekranı şimdi 120 Hz yenileme hızını destekliyor. Yani filmler ve videolar muhteşem görünüyor, oyunlar kusursuz bir akıcılıkla oynanıyor. Her şey bir yandan hızlanırken aynı zamanda güzelleşiyor. Ekranı ister parmağınızla ister Apple Pencil ile kullanın, her şeyin daha duyarlı olduğunu hissediyorsunuz.

Gözlerinize inanamayacağınız daha çok şey var.

600 nit
parlaklık

Nerede olursanız olun, geliştirilmiş ekran parlaklığı sayesinde ekrandakileri görmek daha kolay.

P3
geniş renk yelpazesi

P3 geniş renk yelpazesi ile yeşil ve kırmızılar daha canlı, görüntüler ve videolar gerçeğe daha yakın.

%1,8
yansıtma oranı

Apple’ın özel olarak tasarlanmış yansıma önleyici kaplaması, nerede olursanız olun ekranı daha net görmenize ve ekrandakileri daha kolay okumanıza olanak veriyor.

Multitasking. Parmak ucuna kadar yenilendi.

Çok yakında, her zamankinden daha fazlasını yapmak her zamankinden daha kolay olacak. iOS 11’deki yeni Dock, son kullandığınız uygulamaları ve dosyaları açmanızı kolaylaştırıyor. Slide Over veya Split View özelliğini kullandığınızda iki uygulama da aktif kalıyor ve aynı anda her ikisiyle de çalışabiliyorsunuz. Böylece bir yandan web sayfası tasarlarken diğer yandan Adobe Photoshop Fix’te fotoğraf rötuşlayabiliyorsunuz. Veya Safari’de tatilinizi planlarken Takvim uygulamasından tarihlere bakabiliyorsunuz. iPad Pro ve iOS 11, istediğiniz her şeyi bir anda yapabilmeniz için mükemmel bir ikili.

Performans
Çoğu dizüstü PC’den daha güçlü.

64 bit mimariyi temel alan A10X Fusion çip ve altı çekirdek sayesinde inanılmaz bir güce sahip olmak şimdi sizin elinizde. İstediğiniz yerde 4K video düzenleyebilir, ayrıntılı 3D modellerin render’ını alabilir veya karmaşık belgeler ve sunumlar oluşturup üzerlerine notlar ekleyebilirsiniz. Kolayca. Pili tüm gün dayanan bir aygıtla.1

A10X
Fusion çip

A10X Fusion çip; 4K video düzenleme, 3D render alma veya oyun oynama gibi en çok güç gerektiren karmaşık görevlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

ISP
görüntü sinyali işlemcisi

Apple tasarımı görüntü sinyali işlemcisi, çektiğiniz fotoğraf ve videoların harika görünmesini sağlamak için yapay zeka teknolojisinden yararlanıyor.

10 saate kadar
pil ömrü

Tüm gün dayanan pil ömrü her zaman üretken ve yaratıcı kalmanızı sağlıyor.

Apple Pencil
Zekası şimdi daha sivri.

Yeni iPad Pro ekranının artırılmış yenileme hızı, Apple Pencil’ın2 daha da duyarlı ve doğal bir his vermesini sağlıyor. Başka hiçbir dijital kalem bu kadar mükemmel bir piksel hassasiyetiyle yazmanıza, çizmenize ve işaretlemenize olanak vermemişti.

iOS 11, Apple Pencil’ı daha da kullanışlı hale getiriyor.

Anında Not Alma

İlham geldiği an yazmaya başlayın. Not alma sayfasının açılması için Apple Pencil’ı iPad’inizin Kilit Ekranı’na dokundurmanız yeterli.

Anında
İşaretleme


Belgeleri imzalayın, PDF’lerin üzerine notlar alın veya bir ekran görüntüsünün üzerine kolayca çizim yapın.

Satır İçi Çizim

Notlar ve Mail uygulamalarında metinlerin yanına kolayca bir şeyler yazın, çizin veya karalamalar yapın.

Belge Tarama
ve İmzalama


Notlar uygulamasında yer alan yeni Belge Tarayıcısı, belgeleri otomatik olarak algılayıp tarayarak kolayca imzalamanızı, kaydetmenizi ve paylaşmanızı sağlıyor.

iOS 11
iPad için büyüleyici bir değişim.

iOS 11, iPad’e yepyeni bir hayat veriyor. Yeni özellikleri ve yetenekleriyle her şeyi yapma biçiminizi önemli ölçüde geliştiriyor, iPad deneyiminizi daha güçlü ve kişisel bir hale getiriyor. Şimdi dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Çünkü o güce sahipsiniz.

Dock

Yeni Dock, favori uygulamalarınızı, dosyalarınızı veya son kullandıklarınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle multitasking yaparken ya da uygulamalar arasında gezinirken bu özellik çok işe yarıyor.

Dosyalar

Yeni Dosyalar uygulaması tüm dosyalarınızı bir araya getiriyor. Üstelik yalnızca iPad’inizdekileri değil; uygulamalarınızdaki, iCloud’daki ve Dropbox veya Box gibi diğer hizmet sağlayıcılarındakileri de.

Sürükle ve Bırak

Sürükle ve Bırak özelliği, istediğiniz her şeyi yeni bir yolla bir yerden başka bir yere taşımanıza olanak veriyor. Sadece tek parmağınızı kullanarak, ekranın herhangi bir yerindeki metni, fotoğrafı veya dosyayı bir uygulamadan diğerine kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Uygulama
Değiştirici


Yeniden tasarlanan Uygulama Değiştirici, uygulamalar arasında geçiş yapmanızı tek bir kaydırma hareketi kadar hızlı hale getiriyor. Hatta daha önce bir arada kullandığınız uygulama kombinasyonlarını bile hatırlıyor.

Multitasking

Multitasking’in yeniden tasarlanmasıyla birlikte, Slide Over
ve Split View görünümünde her iki uygulama da aktif kalıyor.

Apple Pencil

iOS 11, Apple Pencil’ı daha da kullanışlı hale getiriyor. Notlar’da metinlerin yanına kolayca bir şeyler yazabiliyor, çizebiliyor veya karalamalar yapabiliyorsunuz.
Hatta Apple Pencil ile iPad’inizin Kilit Ekranı’na dokunup anında not almaya başlayabiliyorsunuz.

Uygulamalar
iPad’in gücü.
Çarpı 1,3 milyon.


iPad, hem çalışmanın hem eğlenmenin hem de öğrenmenin çok güçlü bir yolu. Göz alıcı büyüklükteki Multi-Touch ekranından ve son derece güçlü çipinden tam anlamıyla yararlanacak şekilde tasarlanmış bir milyonun üzerinde uygulama sayesinde, sevdiğiniz şeyleri yapma biçiminiz tamamen değişiyor.

Tasarım
453 gram hafiflik.
Tonlarca yetenek.


Olağanüstü performans, gelişmiş bir ekran, iki adet kamera, ultra hızlı wireless, gün boyu süren pil ömrü.1 Ve tüm bu muhteşem özelliklere ev sahipliği yaparken bile ince ve kompakt kalmayı başaran bir tasarım. Kısacası, dilediğiniz her yerde dilediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü.

Wireless

802.11ac Wi-Fi ve 4G LTE Advanced3 özellikleri sayesinde neredeyse dilediğiniz her yerde daha hızlı bir şekilde internette gezinin, video izleyin, dosya paylaşın. Ve yerleşik Apple SIM4 ile 180’den fazla ülke ve bölgede hücresel veri ağları üzerinden bağlantıda kalın.

Kameralar

iPad Pro, iPhone 7 ile aynı harika kameralara sahip. Gelişmiş optik görüntü stabilizasyonu ve ƒ/1.8 diyafram, düşük ışıkta bile daha güzel fotoğraflar ve videolar çekebilmenizi sağlıyor. Ve geniş renk yelpazesiyle çektiğiniz her selfie, galeride bir çerçeveyi hak ediyor.

Touch ID

Touch ID, iPad’inizin kilidini anında açmanıza ve uygulamalardaki gizli verilerinizi güvende tutmanıza olanak veren gelişmiş bir parmak izi sensörüyle çalışıyor.

Smart Keyboard

Hem 10.5 inç hem de 12.9 inç iPad Pro için sunulan tam boy Smart Keyboard’unuzu2 açın ve anında kullanmaya başlayın. İşiniz bitince klavyenizi katlayın, çok hafif ve bir o kadar dayanıklı bir kapak haline getirin. Smart Keyboard’u kullanmak, onu yanınızda taşımak kadar kolay.

iPhone + iPad
Burada başlayın,
orada bitirin.


iPhone’unuzda yazmaya başladığınız bir mail’i iPad Pro’nuzda tamamlayın. Ya da iPhone’unuzdan kopyaladığınız görsel, video veya metinleri iPad’inize yapıştırın. Dilerseniz AirDrop özelliğiyle aygıtlarınız arasında kablosuz olarak anında dosya paylaşın. iPhone ve iPad Pro yalnızca birbirleriyle değil, Mac’iniz ve Apple Watch’unuzla da uyum içinde çalışacak şekilde tasarlandı.

iCloud. Önemli bulduğunuz her şeyi kolayca bulun.

iCloud, tüm fotoğraflarınızı, müziklerinizi, uygulamalarınızı ve çok daha fazlasını güvenli bir şekilde depolar ve tümünün en güncel hallerine herhangi bir aygıttan erişebilmenizi sağlar.

Sevdiklerinize iyi bakın.

Dayanıklı kılıf ve kapaklardan Apple Pencil ve Smart Keyboard’a, iPad Pro’nuzun sunduğu deneyimi daha da zenginleştirecek ve verimli hale getirecek geniş bir aksesuar yelpazesi sizi bekliyor.


Teknik Özellikler

Ağırlık & boyutlar
Ağırlık 477 g
Yükseklik 250, 6 mm
Genişlik 174, 1 mm
Derinlik 6, 1 mm
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
3G Evet
3G Standartları DC-HSDPA, EVDO, HSPA, HSPA+, UMTS
4G Evet
4G standartları LTE
SIM kart türü NanoSIM
Bluetooth versiyonu 4.2
Bluetooth Evet
Depolama birimi
Depolama ortamı Flaş
Entegre kart okuyucu Hayir
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Dahili Hafıza 64 GB
Bağlantı
AirPlay Evet
Bluetooth versiyonu 4.2
Entegre kart okuyucu Hayir
Lightning Bağlantısı Evet
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
Kulaklık çıkışı Evet
Bluetooth Evet
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Tasarım
Ekran boyutu 10.5 ''
Parmak izi okuyucu Evet
Dokunmatik ekran Evet
Form faktörü Kayan ekran
Ürün rengi Gümüş
Dahili flaş Evet
Hafıza
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Batarya
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Paket içeriği
Ekran boyutu 10.5 ''
Ürünle gelen yazılım FaceTime\nSafari\niTunes Store\nApp Store\niBooks\nPhoto Booth\niCloud Drive
Pakete dahil kablolar USB
AC sarma adaptör Evet
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
İşlemci
İşlemci A10X
İşlemci Çekirdek Sayısı 6
İşlemci ailesi Apple
Enerji yönetimi
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Ekran
Ekran boyutu 10.5 ''
Ekran parlaklığı 600 cd/m²
Dokunmatik ekran Evet
Piksel yoğunluğu 264 ppi
Ekran çözünürlüğü 2224 x 1668 Piksel
LED arka ışığı Evet
Performans
İşlemci A10X
İşletim sistemi yazılımı iOS 10
Konum belirleme Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 6
İşlemci ailesi Apple
Parmak izi okuyucu Evet
Desteklenen video formatları AVI, M4V, MOV, MP4
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Evet
Entegre kart okuyucu Hayir
Barometre Evet
Görüntülü konuşma Evet
Desteklenen resim formatları GIF, JPG, TIF
Desteklenen ses formatları AAC, AAX, AAX+, AC3, AIFF, EAC3, HE-AAC, M4A, MP3, WAV
Dijital zum 5 x
Platform iOS
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Gömme hoparlörler Evet
Maksimum video çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Kamera
Arka Kamera Çözünürlüğü 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 7 MP
İşletim sistemi yazılımı iOS 10
Ön kamera Evet
Optik yakınlaştırıcı 2 x
Desteklenen video formatları AVI, M4V, MOV, MP4
Oto fokus Evet
Arka kamera Evet
Barometre Evet
Desteklenen resim formatları GIF, JPG, TIF
Dijital zum 5 x
Maksimum video çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Resim sabitleyici Evet
Dahili flaş Evet
Ses
Desteklenen ses formatları AAC, AAX, AAX+, AC3, AIFF, EAC3, HE-AAC, M4A, MP3, WAV
Gömme hoparlörler Evet
Özellikler
Dahili flaş Evet
İşletim sistemi yazılımı iOS 10
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Ekran çözünürlüğü 2224 x 1668 Piksel
Video kaydı Evet
Dokunmatik ekran Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
Bluetooth Evet
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Evet
Bluetooth versiyonu 4.2
Elektronik pusula Evet
Form faktörü Kayan ekran
Gömme hoparlörler Evet
Hız ölçer Evet
Jiroskop Evet
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
Kulaklık çıkışı Evet
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Platform iOS
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Ürün rengi Gümüş
Ekran boyutu 10.5 ''
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
4 944,20 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
4 944,20 TL 3.777 TL
5 755,40 TL 3.777 TL
6 629,50 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
4 944,20 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
4 944,20 TL 3.777 TL
5 755,40 TL 3.777 TL
6 629,50 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
2 1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL
4 944,20 TL 3.777 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.777 TL 3.777 TL
1.888,50 TL 3.777 TL
3 1.259 TL 3.777 TL

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

Apple iPad Pro MQF02TU/A 64GB 10.5' WiFi + Cellular Tablet (Gümüş) Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
5
4
3
2
1