text.skipToContent text.skipToNavigation

ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç ipad 10.2 inç

Yeni iPad Teknosa’da

Hayatı kolaylaştıran ve daha anlamlı hale getiren teknolojiler arasında yer alan bilgisayarlar, her geçen gün yeni ve farklı özelliklerle donatılır. Evde, okulda, iş aktivitelerinde sürekli olarak kullanılan dizüstü bilgisayarların özelliklerine sahip olan ancak onlardan daha küçük oluşuyla her an kullanıcının bütün görevlerini yerine getirmesini sağlayan 10.2 inç iPad; tasarımı ve özellikleriyle kullanıcıları cezbeder. Her an her yerde eğlenceli zaman geçirmek ya da işlerinizi takip etmek yeni iPad ile çok kolaydır. Bir çantaya rahatça sığabilen ve kitap boyutunda olduğu için nerede olursanız olun çıkarıp rahatça kullanabileceğiniz yeni iPad, ilgi çekici ve hayranlık uyandırıcı özelliklere sahiptir. Canlı ve gözleri yormayan ekranı, kolay kullanım sağlayan klavyesi, belge düzenlemeyi kolaylaştıran yapısı, çok farklı program ve uygulamaları aynı anda çalıştırabilen işlemci performansı ile yeni iPad 10.2 inç, her yaştan kullanıcının keyifle deneyimleyeceği bir cihazdır. iPad 10.2, çok işlevli yapısı ile gerektiğinde tablet gibi kullanarak kalemle notlar almanızı sağlayan elektronik bir defterdir. Siz de Teknosa.com’dan yeni iPad’i detaylı şekilde inceleyebilir, ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yeni 10.2 İnç iPad

Yeni iPad 10.2 inç, sadece özellikleriyle değil, görünümüyle de kullanıcıların dikkatini çeker. Bir bilgisayardan beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz yeni 10.2 inç iPad, bilgisayar ile tableti bir araya getirir. Bu özelliğiyle yeni iPad, harika bir tasarıma sahiptir. Yeni iPad’i her an tablet olarak kullanmak istemeyebilirsiniz, bazen işlemlerinizi klavye ile yapmanız gerekebilir. Böyle bir durumda yeni iPad, size tablet keyfinin yanı sıra bilgisayar kullanmanın avantajını da sunar. Farklı renkleri bulunan yeni iPad 10.2 inç, eğlenceli deneyimler yaşamanız için özel olarak dizayn edilir. Pratik kullanımı ile bir toplantıda ya da derste defter olarak kullanabileceğiniz yeni iPad, sizi pek çok zorluktan da kurtarır. Yanınızda yalnızca yeni iPad’i bulundurmanız çoğu zaman işlerinizi yapmanızda yeterli olur. Bir dosya açar, şık beyaz Apple Pencil ile el yazınızla notlar alabilirsiniz. Ayrıca yeni iPad’e dosyalarınızı ya da kitaplarınızı yükleyebilir, toplantı ya da derslerde rahatça kullanabilirsiniz. Bu benzersiz özellik, iPad 10.2’yi öne çıkarır. Apple Pencil, çok üstün özelliklere sahiptir. Belgeleri imzalayabileceğiniz kalem, herhangi bir belgede işaretlemeler yapmanızı ve notlar alabilmenizi sağlar. Aynı zamanda Apple Pencil ile çizimler yapabilirsiniz. Çocuğunuzun yaratıcılığını artıran Apple Pencil, onun kalem ve kağıtla yaptığı resimleri iPad üzerinde yapmasına olanak tanır. Bu yönüyle Pencil, kullanıcıya doğallık hissini en üst düzeyde yaşatır. iPad’in kalemi ile yaptığınız çizimlerin de kağıt ve kalem kullanarak yaptığınız çizimler kadar gerçekçi olduğunu tecrübe edebilirsiniz. Yeni 10.2 inç iPad inceleme fırsatı bulanlar, bu benzersiz özelliğin hayatlarını daha da kolaylaştırdığını, kendilerine yeni çalışma imkanları yarattığını göreceklerdir. Yeni iPad, App Store’dan indireceğiniz uygulamalar ile gerçekleştireceğiniz tüm aktivitelere yüksek performans gösterir. Siz de bilgisayar performansını tablet rahatlığında yaşamak istiyorsanız Teknosa.com’da yeni nesil Apple iPad’i değerlendirebilirsiniz.

Apple 10.2 İnç iPad Özellikleri

Yeni iPad 10.2 inç özellikleri bakımından dikkat çekicidir ve kullanıcının vazgeçilmez yardımcısı olmaya adaydır. 10.2 retina ekran, saatlerce çalışsanız bile gözlerinizi yormaz; size ekran karşısında çalışmanın keyfini yaşatır. Yeni iPad, internette hızlı bir şekilde dolaşmanızı sağlar ve internette dolaşırken de belgelerinizi düzenleme imkanı tanır. Çoklu işleri aynı anda yapabileceğiniz cihaz, Apple’ın FaceTime özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde Apple kullanıcıları ile ücretsiz ve online yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. App Store’dan indireceğiniz ders uygulamaları sayesinde yeni iPad ile ders çalışmak daha eğlenceli hale gelir. Yeni iPad ile her an, her yerde istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. A10 Fusion çip sayesinde yeni iPad’de oyunlar daha akıcı ve üstün performans ile oynanır. Oyun esnasında tüm kontrol sizdedir ve tüm ayrıntılarına hakim olduğunuz oyunu istediğiniz gibi yönlendirirsiniz. iPad 10.2 inç ile Bluetooth özellikli Xbox Wireless Controller, PlayStation DualShock 4 ya da MFi oyun kumandasını eşleştirerek harika bir oyun konsoluna sahip olabilirsiniz. Apple Arcade’ye abone olarak yeni ve benzersiz yüzlerce oyunu oynayabilirsiniz. Yeni iPad 10.2 inç, ön ve arkada olmak üzere iki adet kameraya sahiptir. 8 megapiksellik arka kamerası ile net ve kusursuz fotoğraf ve video çekimleri, FaceTime HD ön kamera ile yüz yüze görüşmeler ve selfie çekimleri yapabilirsiniz. Yeni iPad sadece çekim yapmakla kalmaz. Farklı uygulamaların yardımıyla video ve fotoğraf çekimlerine efektler yapabilir; kırpma ve filtre uygulamaları ile dosyalarınızı eğlenceli hale getirip sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Yeni nesil iPad’i özelliklerini detaylı şekilde görmek için sayfamızı inceleyebilir, Teknosa mağazalarını ziyaret ederek yeni iPad’i kendi ellerinizle deneyebilirsiniz.

Apple Yeni 10.2 İnç iPad Fiyat

10.2 inç iPad fiyatları, belirli kriterler doğrultusunda belirlenir. Apple markasının sunduğu 10.2 inç iPad’in kalitesi, işlem hızı, hem eğlence hem de iş aktivitelerini bir arada yapmaya izin veren özelliği, ses kalitesi ve internet hızı, fiyatlara doğrudan etkide bulunur. Ayrıca ürünün sonradan satın alınabilecek Apple Pencil ve tam boy klavye ile çalışabiliyor olması da fiyatın belirlenmesinde etkilidir. TV, film ve video klip seyredebileceğiniz yeni iPad 10.2 inç, stereo ses sistemine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ve göz yormayan retina ekran, uzun süreli seyirler için özel olarak üretilir. Renkleri kendi canlılığı içerisinde görebileceğiniz iPad, multitasking özelliği ile eğlenceli ve üretken bir tablet bilgisayardır. 10.2 iPad, gün boyunca tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlayan 10 saatlik pil ömrüne sahiptir. Bu sayede kesintisiz çalışabilir, dışarıdayken cihazı şarj etmek için priz aramak zorunda kalmazsınız. Cihazı; ince, hafif ve alüminyumdan üretilen dayanıklı kasası sayesinde hem eliniz de hem de çantanızda yorulmadan taşıyabilirsiniz. Touch ID özelliği ile parmak izini algılayan cihaza sizden başkası kesinlikle giremez. Hızlı Wi-Fi desteği, kablosuz internetin keyfini yaşamanızı sağlar. Yüksek hızlı Bluetooth ile başka cihazlara verilerinizi kolayca gönderebilir, o cihazlardan veri transferi yapabilirsiniz. Yeni iPad Teknosa ürün gamı arasında bulunur. Siz de Teknosa’nın güvencesi ve avantajlı fiyatlarıyla bu muhteşem cihaza sahip olup hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.