Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Modelleri

3 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
 • Vestel BM 4212 4 Programlı 14 Kişilik WiFi Beyaz Bulaşık Makinesi

  Vestel BM 4212 4 Programlı 14 Kişilik WiFi Beyaz Bulaşık Makinesi

  12.300 TL
 • Vestel BM 3111 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  Vestel BM 3111 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  13.059 TL
 • Vestel BM 5101 5 Programlı Bulaşık Makinesi

  Vestel BM 5101 5 Programlı Bulaşık Makinesi

  16.500 TL

Enerji tasarufu sağlayan beyaz eşyalar arasında yer alan Vestel bulaşık makinesi, yaşamı büyük ölçüde kolaylaştırır. Bulaşık makinesi, deterjanların da etkisiyle yağları ve kirleri kolayca yok etmenizi sağlar. Tabak, çatal, kaşık, bıçak, kase gibi mutfak gereçlerinin tek seferde temizlenmesini sağlayan Vestel bulaşık makinesi, az enerji harcar ve minimum düzeyde su tüketir. Dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler, su ve elektrik tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Bulaşık makinelerinin solo ve ankastre model seçenekleri mevcuttur. Vestel ankastre bulaşık makinesi şık tasarımıyla büyük beğeni toplar. Ankastre olanlar mutfakta daha az yer kaplar. Inox olarak adlandırılan beyaz eşya, makinenin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur. Güvenlik olarak üst düzeyde tasarlanan makineler su taşıma emniyet sistemine sahiptir. Su taşıma emniyet sistemi sayesinde makineden dışarıya su kaçması önlenir. Ürünler 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ya da 10 programa sahip olabilir. Az ya da çok programlı olarak tasarlanan Vestel bulaşık makinesi ürün seçenekleri arasından beklentilerinize uygun olanı Teknosa'da keşfedebilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Vestel bulaşık makineleri sahip olduğu özellikleriyle kişilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Ürünler yıkama kapasiteleri ve çeşitli programlarıyla bulaşıkları kolay bir şekilde temizlemenizi sağlar. Vestel bulaşık makinesi Vestel televizyon gibi değişik model seçeneklerine sahiptir. İç gövdesi paslanmaz çelik olan Vestel ankastre bulaşık makinesi, dar alanlarda yer tasarrufu yapmanızı sağlar. Inox tasarımlarda suyun temas ettiği iç kısım, paslanmaz sac olarak tasarlanır. Vestel bulaşık makinesi yarım yükle çalıştırıldığında az düzeyde enerji ve su tüketir. Ürünlerin program sayıları modeller arasında değişiklik gösterir. Günlük kullanım için Vestel 4 programlı bulaşık makinesi ideal bir seçenek olabilir. Hassas yapıya sahip, çizilme olasılığı fazla olan kristalleri temizlemek için ise 6, 7, 8, 9 ya da 10 programlı olanlar tercih edilebilir. Geniş yıkama kapasitesine sahip ürünler, 12 kişinin çıkardığı bulaşığı temizleyebilir. Beyaz eşyanın iç kısımlarında raflar yer alır. İç kısımdaki tüm raflar tabak, çatal, bıçak, tencere gibi çeşitli malzemelerin makineye düzgün bir yerleştirilebilmesi için özel olarak tasarlanır. Nostalji sevenler için retro tasarımlar iyi bir seçenektir. Retro, rustik, klasik ve inox tasarımlara sahip olan modeller arasından zevkinize hitap edeni tercih edebilirsiniz.

Vestel En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi?

Bulaşık temizliğinde farklı yıkama seçenekleri kullanmak isteyenler için Vestel 5 programlı bulaşık makinesi uygundur. 5 programlı olanlar da diğer modeller gibi az düzeyde su ve elektrik tüketimi yapar. Daha az yoğunlukta yıkama yapanlar için 4 programlı Vestel bulaşık makinesi iyi bir seçenek olabilir. Kalabalık ortamda yaşayanlar hem çok programlı hem de geniş kapasiteli olanları tercih eder. Az miktardaki mutfak eşyasını temizlemek için mini boyutlarda tasarlananlar idealdir. Vestel bulaşık makinesi seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önem taşır. Beyaz eşyanın dekorasyona uyum sağlaması gerekir. Ankastre tasarımlar mutfağa gömülü bir şekilde kurulur. Dolap içinde gizli olan eşyanın mutfak dolaplarıyla uyumlu bir renkte seçilmesi ortama şık bir hava katar. Yarı ankastre tasarımlarda kontrol paneli kapağın ön tarafında yer alır. Alt kısım dolap gibi görünürken üst kısım rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün yerleştireceği yerin ölçüsünün makine boyutları ile aynı olması kullanıcılara kolaylık sağlar. Dar bir mutfağa sahipseniz, küçük boyutlu makineler sizin için ideal bir seçenektir.

Vestel Bulaşık Makinesi Program Sayısı Neden Önemli?

Vestel bulaşık makinesi seçerken program sayısına dikkat etmek gererekir. Makinelerde farklı yıkama ihtiyaçlarına yönelik çeşitli programlar yer alır. Vestel 3 programlı bulaşık makinesi az sıklıkta ve yoğunlukta yıkama yapanlar için ekonomik bir seçenektir. Beyaz eşyada farklı yıkama programlarının olması kullanıcılar için önemli bir avantajdır. Her zaman bulaşık yıkamak için çok fazla zamanınız olmayabilir. Zamanın kısıtlı olduğu, hızlı yıkama yapmanız gereken durumlarda 50 dakikalık süper program seçeneğini kullanabilirsiniz. Süper 50 programda, kirli mutfak eşyaları normal programdan çok daha kısa sürede temizlenir. Ürünlerde bardaklar için ayrı bir program yer alabilir. Kupa, fincan ve çay bardağı gibi mutfak eşyaları özel bir programda yıkanabilir. Düşük enerji tüketimi için eko programı seçebilirsiniz. Kirli bulaşıkların sayısına ve yoğunluğuna uygun program seçildiğinde iyi sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Program sayısı çok olanlarda yıkama işlemleri artar. Bulaşığınıza göre program seçmeniz gerekir. Yıkama sıklığınıza, mutfak eşyalarının kir yoğunluğuna göre 3, 4, 5, 6, ya da 10 programlı Vestel bulaşık makinesi tercih edebilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları Nelerdir?

Vestel bulaşık makinesi fiyatları modeller arasında değişiklik gösterir. Vestel bulaşık makineleri müzik ve ses sistemleri gibi her bütçeye hitap eder. Ürünlerin modeli, program sayısı, enerji tüketimi ve yıkama kapasitesi fiyatların belirlenmesinde önemli düzeyde etkilidir. Vestel 3 programlı bulaşık makinesi fiyatları ile 4 programlı modellerin fiyatları arasında farklılıklar görülür. Bulaşık makinesinin program sayısı ve yıkama kapasitesi arttıkça fiyatlar da yükselebilir. Evde tek yaşayanlar için program sayısı ve yıkama kapasitesi az olan seçenekler ekonomik olabilir. Kalabalık evlerde yaşayanlar için ise yüksek yıkama kapasitesine sahip olan Vestel bulaşık makinesi ideal bir seçenektir. Yıkama kapasitesi yüksek olanları tercih ederek tek seferde tüm bulaşıkları yıkayabilirsiniz. Beyaz eşyaların tasarımı da fiyatlara etki edebilir. Solo ve ankastre bulaşık makineleri arasında fiyat farkı vardır. Enerji tasarrufu sağlayan Vestel bulaşık makinesi modelleri sayesinde ekonomik açıdan tasarruf yapılır. Birbirinden değişik tasarımlara ve özelliklere sahip olan Vestel bulaşık makinesi ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı Teknosa aracılığı ile bulabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.