Roborock Robot Süpürge Fiyatları ve Modelleri

23 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz
  4.3 (19 Değerlendirme)

  Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz

  25.999 TL
 • Roborock S7+ Beyaz Robot Süpürge

  Roborock S7+ Beyaz Robot Süpürge

  38.999 TL
 • Roborock Q8 Max Beyaz Robot Süpürge
  5.0 (5 Değerlendirme)

  Roborock Q8 Max Beyaz Robot Süpürge

  16.395 TL
 • Roborock S8 Sonic Mopping Beyaz Akıllı Robot Süpürge
  4.9 (10 Değerlendirme)

  Roborock S8 Sonic Mopping Beyaz Akıllı Robot Süpürge

  22.999 TL
 • Çok Satanlar
  Roborock Q7 Max Beyaz Akıllı Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı
  4.8 (18 Değerlendirme)

  Roborock Q7 Max Beyaz Akıllı Robot Süpürge

  13.999 TL
 • Roborock Robot Vacuum Cleaner S7 Max Ultra Siyah
  Kredi Fırsatı

  Roborock Robot Vacuum Cleaner S7 Max Ultra Siyah

  37.999 TL
 • Roborock Q7 Max Siyah Akıllı Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Roborock Q7 Max Siyah Akıllı Robot Süpürge

  13.999 TL
 • Roborock Q8 Max Siyah Robot Süpürge

  Roborock Q8 Max Siyah Robot Süpürge

  16.395 TL
 • Roborock S8 Robot Siyah Süpürge

  Roborock S8 Robot Siyah Süpürge

  %14
  26.699 TL
  22.995 TL
 • Roborock S8 Plus Robot Beyaz Süpürge
  3.0 (4 Değerlendirme)

  Roborock S8 Plus Robot Beyaz Süpürge

  32.599 TL
 • Roborock S7 Max Ultra Beyaz Robot Süpürge
  3.0 (2 Değerlendirme)

  Roborock S7 Max Ultra Beyaz Robot Süpürge

  %5
  37.999 TL
  35.950 TL
 • Roborock Q Revo Toz Hazneli Siyah Robot Süpürge

  Roborock Q Revo Toz Hazneli Siyah Robot Süpürge

  %5
  32.647 TL
  30.999 TL
 • Roborock Q5 Pro Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Roborock Q5 Pro Robot Süpürge

  13.699 TL
 • Roborock Q8 Max Plus Çöp İstasyonlu Beyaz Akıllı Robot Süpürge

  Roborock Q8 Max Plus Çöp İstasyonlu Beyaz Akıllı Robot Süpürge

  23.845 TL
 • Roborock Q5 Pro Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Roborock Q5 Pro Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge

  17.349 TL
 • Roborock Q Revo Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

  Roborock Q Revo Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

  %13
  35.999 TL
  31.349 TL
 • Roborock Q Revo Robot Vacuum / Mop With Multifunctıional Dock Auto Drying Beyaz
  Kredi Fırsatı

  Roborock Q Revo Robot Vacuum / Mop With Multifunctıional Dock Auto Drying Beyaz

  31.999 TL
 • Roborock S8 Plus Robot Siyah Süpürge
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Roborock S8 Plus Robot Siyah Süpürge

  %15
  35.289 TL
  29.999 TL
 • Yeni
  Roborock Q Revo Max V Akıllı Robot Süpürge 2024 Model

  Roborock Q Revo Max V Akıllı Robot Süpürge 2024 Model

  %13
  49.999 TL
  43.299 TL
 • Roborock S8 Pro Ultra Beyaz Robot Süpürge
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Roborock S8 Pro Ultra Beyaz Robot Süpürge

  46.499 TL
23 üründen  ürün görüntülediniz

Teknolojideki hızlı gelişmeler yorucu ve zaman alıcı olan temizlik işleri için akıllı çözümler sunuyor. Robotik teknolojinin ev temizliğine getirdiği yeniliklerden biri olan Roborock robot süpürge, bu alanda devrim niteliğinde bir adım olarak öne çıkıyor. Robot süpürge, geleneksel süpürgelerin sınırlarını zorlayarak kullanıcılara temizlik deneyimini tamamen değiştirme imkanı sunuyor. Roborock markasının öncü teknolojisi ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, artık evinizin temizliği için zaman ayırmak zorunda kalmadan tertemiz bir ortam elde etmek mümkün. Teknosa ile ev temizliğinde yeni bir çağın kapılarını açan Roborock robot süpürge ile tanışın.

Roborock Robot Süpürge Fiyatları

Roborock robot süpürge, farklı modeller ve özelliklerle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunar. Fiyatlar, ürünün modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak Roborock robot süpürge fiyatları, değişen bir skalada yer alır. Temel modeller daha uygun fiyatlarla sunulurken, daha gelişmiş özelliklere ve teknolojilere sahip olan modeller farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Robotik özelliği bulunan süpürge fiyatları, temizlik performansı, navigasyon yetenekleri, akıllı özellikler ve batarya ömrü gibi faktörlere göre de değişebilir. Gelişmiş robot süpürge modelleri, hassas harita oluşturma, akıllı takip ve kontrol, otomatik şarj gibi özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Bununla birlikte, daha uygun fiyatlı modeller bile yüksek temizlik performansı ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Roborock Robot Süpürge Modelleri

Roborock markasının öne çıkan modelleri arasında farklı seçenekler mevcuttur. Örneğin, Roborock S5 Max robot süpürge, güçlü temizlik performansı ve akıllı teknolojisiyle elektrikli ev aletleri kategorisinde kullanıcılarına etkileyici bir deneyim sunar. Çift işlevli tasarımı sayesinde hem süpürme hem de ıslak silme işlemlerini başarıyla gerçekleştirir. Su deposu kapasitesi ayarlanabilir özellikte olduğundan, farklı yüzeylere uygun ıslak silme seviyesi sağlanabilir. Hassas navigasyon yetenekleri ve sensörleri sayesinde odaların haritalarını oluşturur ve ev içinde akıllı bir temizlik rotası çizer.

Roborock s7 robot süpürge ise yüksek performanslı süpürme ve ıslak silme işlemleri için güçlü bir modeldir. Akıllı sensörleri sayesinde evinizin haritasını oluşturur ve daha sonra bu harita üzerinde akıllı bir temizlik planı çizer. Hem halı hem de sert zeminlerde etkili sonuçlar elde edebilir.

Roborock modelinin öne çıkan bir diğer modeli ise Roborock s7 sonic mopping akıllı robot süpürge modelidir. Sonic Mopping teknolojisi sayesinde zeminleri titreştirerek daha derin ve etkili bir temizlik sağlar. Otomatik kaldırılabilir bir su tankı ve süpürge aparatı ile hem süpürme hem de ıslak temizlik işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir. Yapay zeka destekli algoritması sayesinde temizlik sırasında halıların üzerinden akıllıca geçer ve su kullanımını buna göre optimize eder.

Kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerden biri de Roborock q7 max robot süpürge modelidir. Güçlü emiş gücü, bunun yanında gelişmiş navigasyon sistemiyle evinizin her köşesini kusursuzca temizler. Akıllı AI algoritması, engelleri ve mobilyaları algılayarak çarpışmaları önler ve temizlik sırasında etrafı daha verimli bir şekilde tarar. Kullanıcı dostu uygulaması sayesinde uzaktan kontrol imkanı sağlar ve temizlik sürecini kişiselleştirmenize olanak tanır.

Roborock Robot Süpürge Özellikleri

Daha akıllı ve verimli bir temizlik deneyimi istiyorsanız Roborock robot süpürge modelleri size bu imkânı sağlar. Roborock'un elektrikli süpürge kategorisindeki önde gelen modelleri, benzersiz özellikler ve akıllı teknolojilere sahiptir. Bu süpürgelerin önde gelen özellikleri arasında güçlü emiş gücü bulunur. Böylelikle halılar ve sert zeminlerdeki toz, kir ve diğer partiküller etkili bir şekilde temizlenir.

Roborock süpürgelerin bir diğer özelliği de akıllı navigasyon sistemleridir. Ultrasonik sensörler ve diğer gelişmiş teknolojiler sayesinde Roborock robot süpürge akıllı navigasyon yetenekleri ile evinizde gezinir ve odaların haritalarını oluşturur. Böylece, daha önce temizlediği alanları hatırlayarak, verimli ve eksiksiz bir temizlik gerçekleştirir. Çift işlevli tasarımı sayesinde hem süpürme hem de ıslak silme işlemlerini aynı anda yapabilir. Ayarlanabilir su seviyesi ile farklı zemin türlerine uygun ıslak silme seviyesi sağlayarak, temizlik deneyimini tamamlayıcı hale getirir.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarına yükleyecekleri uygulama ile robot süpürge aletini uzaktan kontrol edebilir ve temizlik programlarını kişiselleştirebilir. Ayrıca, temizlik sürecini izleyebilir ve gelişmiş ayarlamalar yapabilirler.

Roborock robot süpürge, merdiven ve yükseklik gibi tehlikeli bölgelerden düşmeyi önleyen düşme sensörlerine sahiptir. Böylelikle çevresindeki engelleri algılar ve çarpışmalardan kaçınır. Süpürgelerin önemli özelliklerinden biri de çeşitli sesli asistanlarla uyumlu olarak çalışabilmeleridir. Amazon Alexa veya Google Assistant gibi sesli komut cihazları ile temizlik sürecini daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Roborock markası tarafından üretilen robot süpürge modelleri, hem yenilikçi hem de kullanıcı dostu özellikleri sayesinde ev temizliğini baştan sona optimize eder. Akıllı teknolojileri, güçlü performansı ve çift işlevli tasarımı ile ev sahiplerine pratik ve etkili bir temizlik deneyimi sunarak, yaşam alanlarını temiz ve düzenli hale getirir. Teknosa mağazalarına uğrayarak veya online platformunu ziyaret ederek, ihtiyacınıza ve tercihinize uygun bir Roborock robot süpürge satın alabilirsiniz.

Roborock Robot Süpürge Yorumları

Kullanıcıların Roborock robot süpürge modellerine yönelik deneyimlerini paylaştıkları yorumlar, potansiyel alıcılara rehberlik ederek bu cihazların gerçek performansını ortaya koyar. Birçok kullanıcı, etkileyici temizlik performansından övgüyle bahseder. Yüksek emiş gücü sayesinde halı, parke ve fayans zeminlerde dahi kusursuz bir temizlik sağladığı belirtilir.

Kullanıcılar, süpürgelerin akıllı navigasyon yeteneklerini ve odaların haritasını oluşturma özelliğini de takdir eder. Yorumlarda ev içinde verimli ve düzenli bir temizlik yaparak, tekrarlanan alanlara gereksiz yere gitmeden tüm odaları eksiksiz temizlediğinden bahsedilir. Genel olarak yorumlar Roborock robot süpürge modellerinin ev temizliği konusunda etkili ve kullanıcı dostu olduğunu ortaya koyar.

Roborock robot süpürge modellerinin etkileyici temizlik performansı ve akıllı özelliklerle dolu deneyimi ile tanışmak için hemen adım atın. Akıllı temizlik cihazlarıyla evinizde kolaylık ve verimlilik sağlayarak temizlik rutininizi daha keyifli bir hale getirin. Teknosa kalitesi ile ev temizliğini ileri seviyeye taşıyın.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.