Electrolux Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Electrolux Esa47210sw Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux Esa47210sw Bulaşık Makinesi

  16.799 TL
 • Electrolux Esa47210sx Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux Esa47210sx Bulaşık Makinesi

  17.999 TL
 • Electrolux EEM48300IX Ankastre Bulaşık Makinesi
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Electrolux EEM48300IX Ankastre Bulaşık Makinesi

  27.999 TL
 • Electrolux EEA17100IX Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux EEA17100IX Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

  14.999 TL
 • Electrolux Esm89400sx Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux Esm89400sx Bulaşık Makinesi

  23.199 TL
 • Electrolux Esm48310sx Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux Esm48310sx Bulaşık Makinesi

  19.399 TL
 • Electrolux ESF5512LOW 6 Programlı Bulaşık Makinesi

  Electrolux ESF5512LOW 6 Programlı Bulaşık Makinesi

  15.599 TL
 • Electrolux EEM69300IX 8 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Electrolux EEM69300IX 8 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

  %6
  28.699 TL
  26.999 TL
 • Electrolux ESC87300SX 9 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

  Electrolux ESC87300SX 9 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

  43.999 TL
 • Electrolux ESI9500LOX Maxiflex Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
  4.8 (6 Değerlendirme)

  Electrolux ESI9500LOX Maxiflex Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

  17.999 TL

Mutfakta harcanan süreyi azaltmak ve yaşam kalitesini artırmak için teknolojiye daha fazla güvendiğiniz bu çağda en önemli ev aletlerinden biri de hiç şüphesiz bulaşık makinesidir. Bulaşık makineleri, yemek hazırlıklarından sonra, kalabalık misafirleri ağırladığınız günlerde en büyük kurtarıcılarınız haline gelir. Bulaşık makinesi deyince akla ilk gelen markalardan olan Electrolux, yeni nesil teknolojilere sahip ürünleriyle dikkatleri üzerine toplar. Gelişmiş özellikleri, kullanıcı dostu programları ve daha fazlasıyla konforu ve kullanım kolaylığını bir arada sunar.

Electrolux Bulaşık Makinesi Modelleri

Electrolux bulaşık makinesi modelleri, birbirinden farklı tasarımlar ve özelliklerle dikkatleri üzerine çeker. Ev işlerini kolay ve verimli hale getiren bu ürünler, her beklenti ve ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Electrolux'ün bulaşık makineleri genellikle solo ve ankastre olarak birbirinden ayrılan seçeneklere sahiptir. Solo bulaşık makineleri, klasik görünümleriyle bilinir. Bu ürünlerin kendilerine ait kapak kısımları, ayakları ve kontrol panelleri bulunur . Oldukça modern ve şık bir tarza sahip olan solo bulaşık makineleri, özellikle taşınma durumlarında büyük bir rahatlığı beraberinde getirir. Bir diğer model olan ankastre bulaşık makineleri, mutfağın genel görünümüyle uyumlu bir tarz yansıtır. Bu ürünlerin kapak kısımları, mutfak dolaplarıyla kolayca uyum sağlar. Şık tasarımları sayesinde ankastre bulaşık makineleri, mutfağında bütünlük isteyenlerin beklentilerini tam olarak karşılar.

Ankastre bulaşık makineleri kendi içinde farklı modellere sahiptir. Yarı ankastre modellerde kontrol paneli kısmında herhangi bir kaplama olmazken tam ankastre modellerde kontrol paneli de kaplanır. Böylece bulaşık makinesi görünümü tamamıyla ortadan kalkar. Bu modellerin yanı sıra son dönemlerde dikkat çeken tezgah üstü bulaşık makineleri de mevcuttur. Tezgah üstü bulaşık makineleri, tek başına yaşayanlar veya pratik bir şekilde bazı bulaşıkları yıkamak isteyenlerin ihtiyaçlarına yanıt yanıt verir. Mutfakta ek bir yardımcı halini alan tezgah üstü bulaşık makineleri, portatif tasarımları sayesinde kullananlardan tam not alır.

Electrolux Bulaşık Makinesi Özellikleri

Electrolux bulaşık makineleri, sahip oldukları özellikler sayesinde kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Bu ürünlerin üst sepetlerinde yer alan SoftGrips, devrilmeye müsait olan kadeh gibi malzemeleri sabitlemeye yardımcı olur. Böylece mutfak ekipmanlarınızın zarar görmesini engeller. Ürünlerin bazılarında çatal-kaşık sepeti yer alırken bazılarında ise MaxiFlex çekmece mevcuttur. Bu bölmeler sayesinde çatal, kaşık ve bıçaklarınız da çizilmeden kolaylıkla temizlenir. Electrolux bulaşık makinelerinin SatelliteClean isimli püskürtücüleri, su dağılımını üç kat daha iyi yapar. Uydu kollu püskürtücü sayesinde suyun ulaşmadığı tek bir tabak bile kalmaz.

Dağınık yerleştirilen malzemelere bile suyu ulaştıran Electrolux bulaşık makineleri Hygiene fonksiyonlarıyla da ön plandadır. Bu fonksiyon, son durulama suyunun sıcaklığını belli derecede sabit tutar. 10 dakika boyunca sabit kalan su sıcaklığıyla tüm bakteri ve mikroplar yok edilir. Aynı zamanda bulaşıklarınızda derinlemesine temizlik sağlanır. Şık tasarımları, geniş iç hacimleri ve program sayılarıyla Electrolux bulaşık makinesi modelleri, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına tek başına yanıt vermeyi başarır.

Electrolux Bulaşık Makinesi Fiyatları

Electrolux bulaşık makinesi fiyatları modelin özelliklerine, kapasitesine, enerji verimliliği sınıfına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Program sayısı fazla, enerji verimliliği daha yüksek ve iç hacmi daha geniş bulaşık makineleri diğerlerinden daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Aynı zamanda ürünlerin sahip oldukları teknolojiler de fiyatları etkiler. Otomatik kapak açılma özelliği bulunan, geri bildirimler veren, Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı özelliklerine sahip Electrolux bulaşık makineleri kullanıcılara daha fazla avantaj sağladığından fiyatları değişkenlik gösterir.

Electrolux bulaşık makinenizi seçerken öncelikle ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz gerekir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun bulaşık makinesini seçerek hem beklentilerinize uygun modeli satın alabilir hem de kullanmayacağınız özelliklere ödeme yapma probleminden kurtulabilirsiniz. Electrolux bulaşık makinelerinin fiyatlarının dönemsel olarak değişebileceğini de göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Electrolux Bulaşık Makinesi Kullanımı

Electrolux bulaşık makineleri, kullanım kolaylığı sayesinde mutfaktaki işlerinizi daha pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Bulaşıklarınızı ilgili bölmelere düzenli bir şekilde yerleştirdikten sonra gerisini bulaşık makinenize bırakabilirsiniz. Uygun programı ayarladıktan sonra kontrol paneli üzerinden yıkamayı başlatabilirsiniz. Bulaşık makineniz, program süresi boyunca mutfak ekipmanlarınızı yıkayarak tertemiz hale getirir.

Bazı Electrolux bulaşık makinelerinde bulunan Beam on Floor özelliği, sessiz bir geri bildirim çözümüdür. Sesli uyarıları makinenin veya çevrenin gürültüsü nedeniyle duymama ihtimaliniz göz önünde bulundurularak geliştirilen bu çözüm, zemine renkli bir ışın gönderir. Nokta şeklindeki bu ışın, çalışma anında kırmızı; bitişte ise yeşil renkte görünür. Böylece makinenin hangi aşamada olduğunu anlamak çok daha kolay hale gelir.

Electrolux Bulaşık Makinesi Programları

Electrolux bulaşık makineleri, farklı ihtiyaçlara uygun birçok program seçeneğini beraberinde getirir. 9 programa kadar yıkama seçenekleri sunan Electrolux sayesinde yağlı bulaşıkları daha uzun ve detaylı programlarda yıkayabilirsiniz. Hafif kirlerde ise kısa programları kullanarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bazı modellerde yer alan AutoFlex programı ise bulaşıkların boyutuna ve kirlilik derecesine göre otomatik olarak su ve enerji tüketimini ayarlar. Böylece sizin program seçimiyle uğraşmanıza da gerek kalmaz.

Geniş ürün seçenekleri, gelişmiş teknolojiler ve birbirinden yenilikçi tasarımlarla dikkatleri üzerine toplayan Electrolux bulaşık makinesi modelleri, kullanıcılara en iyi deneyimlerinden birini yaşatır. Siz de Electrolux bulaşık makinelerini Teknosa üzerinden inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.