Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Modelleri

33 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  22.623,68 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi

  17.999 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch SMS44DI01T Inox Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch SMS44DI01T Inox Bulaşık Makinesi

  16.499 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

  Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

  16.499 TL
 • Bosch Sms4ıkw62t Serie 4 Bulaşık Makinesi

  Bosch Sms4ıkw62t Serie 4 Bulaşık Makinesi

  %40
  29.999 TL
  17.999 TL
 • Bosch Sms4ekı62t Serie 6 Bulaşık Makinesi Inox

  Bosch Sms4ekı62t Serie 6 Bulaşık Makinesi Inox

  24.989 TL
 • Bosch Sms4ımw62t Serie 4 Bulaşık Makinesi

  Bosch Sms4ımw62t Serie 4 Bulaşık Makinesi

  %12
  23.757 TL
  20.994,04 TL
 • Bosch Sms4ekw62t Serie 6 Bulaşık Makinesi

  Bosch Sms4ekw62t Serie 6 Bulaşık Makinesi

  19.999 TL
 • Bosch Yarı Ankastre Beyaz Bulaşık Makinesi SMI25DW01T
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch Yarı Ankastre Beyaz Bulaşık Makinesi SMI25DW01T

  16.799 TL
 • Bosch SMS23DW01T 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  Bosch SMS23DW01T 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  %11
  20.520,93 TL
  18.302,56 TL
 • Bosch SMS4HMY62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

  Bosch SMS4HMY62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

  %17
  35.999 TL
  29.999 TL
 • Bosch SMV25DX01T Ankastre Bulaşık Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch SMV25DX01T Ankastre Bulaşık Makinesi

  18.799 TL
 • Bosch Sms8ydı82t Serie 8 Inox Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Bosch Sms8ydı82t Serie 8 Inox Bulaşık Makinesi

  42.299 TL
 • Bosch SMI25DB01T Yarı Ankastre Siyah Bulaşık Makinesi

  Bosch SMI25DB01T Yarı Ankastre Siyah Bulaşık Makinesi

  17.299 TL
 • Bosch Sms6emı70t Serie 6 Inox Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Bosch Sms6emı70t Serie 6 Inox Bulaşık Makinesi

  28.999 TL
 • Bosch Sms6emw70t Serie 6 Bulaşık Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Bosch Sms6emw70t Serie 6 Bulaşık Makinesi

  26.999 TL
 • Bosch SMI4IKB50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Bosch SMI4IKB50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  22.486,31 TL
 • Bosch Sms4ıkc62t Serie 4 Bulaşık Makinesi Black Inox
  Kredi Fırsatı

  Bosch Sms4ıkc62t Serie 4 Bulaşık Makinesi Black Inox

  19.999 TL
 • Bosch SMI25DS01 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Inox

  Bosch SMI25DS01 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Inox

  18.299 TL
 • Bosch SMV2IKX01T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Bosch SMV2IKX01T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  25.066,96 TL
33 üründen  ürün görüntülediniz

Bosch bulaşık makinesi çeşitleriyle bulaşıklarınızı kısa sürede tertemiz. Ürünlerin son teknoloji özellikleriyle bulaşıklarınızı hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Bosch bulaşık makineleri geniş kapasiteli yapısı ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojisiyle öne çıkıyor. Düşük elektrik ve su tüketimiyle bulaşıklarınızın temizlenmesini sağlayın. Teknik özelliklerinin yanı sıra ürünler tasarımlarıyla da mutfaklarda fark yaratıyor. Şık ve fonksiyonel ürünleri tercih ederek elde bulaşık yıkamaya son verebilirsiniz. Markanın farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünleri Teknosa’da sizi bekliyor.

Bosch Bulaşık Makinesi Modelleri

Ankastre, beyaz eşya ve elektronik ürünleriyle bilinen Bosch markası ev yaşamının konforunu sağlıyor. Markanın inovatif ve donanımlı ürünlerini tercih ederek evinizde sadece kendinize zaman ayırın. Ev yaşamındaki birçok işi kolaylaştıran ürünleriyle alanının lider markaları arasında bulunan Bosch bulaşık makinesi çeşitleriyle incelenmeye değer. Tasarımları ve fonksiyonel yapılarıyla evinizin vazgeçilmezi olarak ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi modelleri ürünlerin tasarımları ve özelliklerine göre çeşitleniyor. Fakat markanın patentli teknolojileri neredeyse tüm ürünlerde mevcut. Bu tür özellikler arasında yer alan Rackmatic teknolojisi bulaşık makinesini manuel düzenleme olanağı sunuyor. Bu özellik sayesinde makine sepetlerini bulaşıklarınızın boyut ve yoğunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Active Water teknolojisi ise su tasarrufundan maksimum verim almanızı sağlıyor. Bu özellikle gelen yüksek pompa gücü suyun yüksek basınçla çıkışını sağlıyor. Ayrıca suyun tüm makine de eşit bir biçimde dağılmasına olanak tanıyor. Active Water teknolojisine sahip ürünler su tasarrufu konusunda içiniz rahat olabilir. Bosch ürünleri ankastre ve solo modelleriyle farklılaşıyor. Mutfağınızın yapısına göre ürün seçimi yapabilirsiniz.

Bosch Ankastre Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Bosch ankastre bulaşık makinesi çeşitleri mutfağınızda alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Mutfakta fazla yer kaplamayan ankastre bulaşık makineleri tezgah altı gibi alanlara gömülü olarak monte edilebilir. Özellikle küçük bir mutfağa sahipseniz bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bosch markasında bulunan ankastre bulaşık makinesi seçeneklerinde birçok model bulunuyor. Bu modeller arasında yer alan Bosch SMI25DB00T bulaşık makinesi teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Daha az su ve elektrikle yüksek performans sunan ürüne ankastre olarak kullanabilirsiniz. Ürünün özellikleri arasında Active Water, EcoSlience, Dosage Asist teknolojileri öne çıkıyor. Eco Silence teknolojisi makinenin düşük sesle yüksek performans göstermesini sağlıyor. Bu özellik sayesinde gürültü kirliliğinden kurtulun. Dosage Asist teknolojisi ise tablet deterjanın programa göre çözünmesine olanak tanıyor. Böylece bulaşıklarınız her saniye deterjanla temas ederek ekstra hijyeni bir şekilde yıkanıyor. Mutfağınızda gelişmiş özelliklere sahip bir bulaşık makinesine yer vermek isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bosch markasında yer alan ankastre bulaşık makinesi modelleri yalnızca bu ürünle sınırlı değil. Diğer ürünleri ayrıntılı olarak incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz.

Maksimum Performansıyla Öne Çıkan Ürünler

Bosch Electronic bulaşık makinesi çeşitlerinde teknolojik özellikleriyle öne çıkan birçok ürün seçeneği bulunuyor. Bu ürünlerle bulaşıklarınız çiziksiz ve lekesiz bir şekilde yıkanmasını sağlayın. Markanın son teknoloji ürünleri arasında Serie 8 inox bulaşık makinesi öne çıkıyor. Solo olarak kullanıma hitap eden ürün teknolojik yapısıyla mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Wİ-Fİ özelliğine sahip olan Serie 8 bulaşık yıkama süreçlerini uzaktan yönetmenize olanak tanıyor. Bu özellik sayesinde bulaşıklarınız daima sizin kontrolünüzde. Hızlandırma özelliğiyle sunulan bulaşık yıkanma anında dahi süreyi yönetme imkanı sağlıyor. Örneğin acil bir işiniz olduğunda bulaşıklarınızın yıkama süresini azaltarak hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yapay zeka teknolojisine sahip olan ürün bulaşık miktarına göre program önerisinde bulunuyor. Bulaşıklarınıza en uygun programı bulmak için makinenin önerisine güvenebilirsiniz. Markanın orta skalada öne çıkan ürünü Bosch SMS44DW00T ise enerji tasarrufu için oldukça ideal. Bosch 4 programlı bulaşık makinesi seçenekleri arasında yer alan ürün Active Water ve DosageAsist teknolojileriyle geliştirildi. Bu özellikler sayesinde bulaşıklarınızı az enerji ve suyla yıkayabilirsiniz. Ekstra hijyen fonksiyonuna sahip olan ürün bulaşıkların derinlemesine temizlenmesinde yüksek performans gösteriyor. Bulaşıkların hijyeni için Bosch MS44DW00T modelinin teknolojisine güvenebilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch marka bulaşık makinesi fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygunluk gösteren ürünü web sitemizde bulabilirsiniz. Bosch 3 programlı bulaşık makinesi çeşitleri uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Günlük kullanım için hesaplı bir ürün arıyorsanız bu model sizin için yeterli olabilir. Bosch 5 programlı bulaşık makinesi modelleri ise orta fiyat grubunda bulunuyor. Bu ürünlerle program çeşitliliği sayesinde farklı zaman aralıklarına göre yıkama yapabilirsiniz. Ayrıca bulaşıkların kirlilik durumlarına göre program seçimi yapabilirsiniz. Bosch gri bulaşık makinesi olarak da bilinen inox modeller de hesaplı ürün arayanlar için iyi bir alternatif. Ankastre ve solo olarak çeşitlenen bu ürünleri mutfağınızın yapısına göre değerlendirebilirsiniz. Üst fiyat skalasında ise Bosch Serie 8 modelleri sizleri karşılıyor. Yapay zeka teknolojisine sahip olan ürünler telefon aracılığıyla anbean kontrol edilebiliyor. Ayrıca bulaşıkların kirlilik ve yoğunluk durumuna göre yıkama gerçekleştirebiliyor. Mutfağınızda son teknoloji bir ürüne yer vermek isterseniz Serie 8 modelleri tam size göre. Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Bosch bulaşık makinesi modelleri Teknosa’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olabilecek çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünler için diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.