0.0 (0 Değerlendirme)

Altus AL 413 P 3 Program Bulaşık Makinesi

Ürün Kodu: 782030056
 • En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda
Satıcı birsana
6.170 TL
6.170 TL
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
Satıcı
Ürün Açıklaması

Altus AL 413 P 3 Program Bulaşık Makinesi

Mutfağınızın daima hijyenik kalmasını sağlamak ve bulaşıklarınızı konforlu bir şekilde temizlemek istiyorsanız Altus AL 413 tam size göre! Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan ürün bulaşık temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirmek için oldukça ideal. Bununla birlikte ürün gelişmiş özellikleriyle elektrik ve su tasarrufu sağlıyor. Bulaşıklarınızı minimum efor ve enerjiyle temizlemek için Altus AL 413 doğru adres. Ürünün özellikleri ve kullanımı hakkındaki tüm bilgiler yazımızda sizi bekliyor. İhtiyacınız olabilecek diğer beyaz eşya çeşitleri için yüzlerce satıcının buluştuğu sitemize göz atabilirsiniz.

Ürünü Neden Almalıyım?

Teknoloji geliştikçe beyaz eşya modelleri yeni fonksiyonlarla sunuluyor. Son modeller ev temizliğini kolaylaştırırken minimum enerji tüketimi sağlıyor. Mutfağınızı bu özelliklere sahip bir bulaşık makinesiyle konforlu bir hale getirmek isterseniz Altus AL 413 tam size göre! Ürün gelişmiş fonksiyonlarıyla satın almanız için birçok sebep sunuyor. Cihazın geniş yıkama kapasitesi ailelerin ve kalabalık davetlerin üstesinden gelebiliyor. Şık ve geniş davetler sonrasında mutfak temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirebilmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte cihaz farklı yıkama programlarıyla her ihtiyacı karşılayabiliyor. Örneğin, mutfak temizliğine zaman ayırmakta güçlük çekiyorsanız kısa program özelliğinden faydalanabilirsiniz. Tencere gibi ağır ve yıkanması zor bulaşıklar için de Altus AL 413 bulaşık makinesi doğru adres. Ürünün sert ve sağlam materyalden üretilen bulaşık sepeti ağır gereçlere karşı dayanıklılığını koruyor. Yıkanması zor bulunan bulaşıkların üstesinden gelmek için AL 413’ü değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürün tasarımıyla mutfağa modern bir görünüm katıyor. Her ürün seçiminde ilk kriterinizi estetik unsurlar ise Altus AL 413 P bulaşık makinesi sizin için ideal.

Ürünü Nasıl Kullanırım?

Altus AL 413 bulaşık makinesi fonksiyonel tasarımıyla pratik kullanım sunuyor. Ürünün sahip olduğu özellikler kullanıcı konforu üzerine geliştiriliyor. Altus AL 413 bulaşık makinesini kullanmaya başlamak için ilk olarak kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için ürünü su tesisatına yakın bir bölgeye konumlandırmanız yeterli. Sonrasında manuel olarak veya teknik ekip desteğiyle kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Ürünün kapak kısmında bulaşık deterjanı yerleştirebileceğiniz bir bölme bulunuyor. Bulaşıklarınızı dizdikten sonra yıkama tabletini bu bölmeye konumlandırarak ürünü çalışmaya hazır hale getirebilirsiniz. Altus AL 413 gelişmiş ön panelinde bulunan tuşlardan yıkama ayarını pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünün ön kısmında bulunan dönerli tuştan program ayarını gerçekleştirmeniz mümkün. Üç farklı yıkama programı arasından bulaşıklarınıza uygun programı seçebilirsiniz. Eğer makineniz tamamen dolu değilse ön panelde bulunan yarım yük tuşuna basabilirsiniz. Bunların yanında ürünün ön panelinden yıkama işlemini takip edebilirsiniz. Yıkama, kurutma ve bitiş gibi sinyal ışıklarını takip ederek planlamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Altus AL 413 P bulaşık makinesinde tabak ve bardak gibi bulaşıkların çizilmesini önleyen bir tuz sistemi bulunuyor. Ürünün iç kısmında bulunan hazneye bulaşık makinesi tuzu ekleyerek bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Ürün Kimler İçin Uygun?

Altus AL 413 P bulaşık makinesi fonksiyonel özellikleriyle farklı kullanım alanlarına hitap edebiliyor. Ürünün farklı ihtiyaçlara özel olarak sunulan yıkama programları yoğun iş temposuna sahip kullanıcıları memnun ediyor. Yoğun iş temposuna sahip olan kullanıcılar bulaşık temizliğine fazla zaman ayıramadığı takdirde kısa yıkama programını tercih ediyor. Böylece kullanıcılar bulaşıkları kısa sürede hijyenik ve kullanıma hazır olarak elde edebiliyor. Siz de bulaşık yıkamaya zaman ayırmakta güçlük çekiyorsanız ürünün bu özelliğinden yararlanabilirsiniz. Altus AL 413 P kalabalık aileler için de oldukça ideal. 13 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip olan ürün kalabalık ailelerin ve geniş davetlerin sonucunda oluşan bulaşığın üstesinden gelebiliyor. Büyük sofraların temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirebilmek için AL 413 P doğru adres. Bunların yanı sıra cihaz kişisel kullanıma da hitap ediyor. Yarım yük yıkama gibi fonksiyonlara sahip olan AL 413 az bulaşığı minimum enerji tüketimiyle yıkayabiliyor. Bulaşık makinesinin dolmasını beklemeden minimum enerji tüketimiyle tertemiz bulaşıklar elde etmek için ürünü değerlendirebilirsiniz. Altus AL 413 P bulaşık makinesi ürün seçiminde enerji tüketim unsuruna önem verenlerin de ortak tercihi. Cihazın sahip olduğu ekonomik yıkama programları bulaşıkları minimum elektrik ve su tüketimiyle yıkıyor. Faturanızdan tasarruf etmek ve çevrenizi korumak istiyorsanız Altus AL 413 P tam size göre!

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Altus AL 413 P bulaşık makinesinin kullanıcıların beğenisini kazanan birçok özelliği mevcut. Ürünün öne çıkan özelliklerinin başında yıkama programları geliyor. Üründe bulunan programlar ekonomik, ekstra hijyenik ve yoğun yıkamaya göre geliştiriliyor. Altus Al 413 P bulaşık makinesinin programları sayesinde bulaşıklarınızın nasıl yıkayacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ürünün geniş iç hacmi de kullanıcılardan tam not alıyor. 13 kişilik yıkama kapasitesine sahip olan ürün büyük bulaşıkların da üstesinden gelebiliyor. Tüm mutfak gereçlerini hijyenik ve pratik bir şekilde yıkamak istiyorsanız Altus AL 413 P doğru adres. Tüm bunlara ek olarak cihaz sessizliğiyle de kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor. Maksimum 52 Db sese sahip olan ürün herhangi bir gürültü kirliliği yaratmıyor. Mutfağınıza sessiz ve etkili bir yardımcı arıyorsanız Altus AL 413 P bulaşık makinesini değerlendirebilirsiniz. Ürünle alakalı diğer detaylar için sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.


Derinlik Enerji Sınıfı Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
43.6 CM E 3 Resmi Distribütör Garantili
Genişlik Gürültü Seviyesi Model Kodu Yükseklik
45 CM 52 dB AL 413 P 43.8 CM
Yıkama Kapasitesi Yıkama Programı Sayısı Bulaşık Kapasitesi
13 KG 3 Programlı 13 Kişilik

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Altus AL 413 P 3 Program Bulaşık Makinesi
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.