Teknosa.com'a nasıl üye olabilirim?

Teknosa.com'a ücretsiz ve hızlı bir şekilde üye olarak, alışveriş keyfine başlayabilirsiniz.Anasayfada sağ üstte bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak Üye Ol formuna ulaşabilirsiniz. İlgili alanları doldurarak Aydınlatma Metni'ni onayladıktan sonra Onay Kodu İste butonuna tıkladığınızda cep telefonunuza gelecek olan aktivasyon sms'i ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuysanız Üye Girişi Yap sayfasında Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Üye olduğunuz e-posta adresini yazıp Gönder butonuna tıklayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifre oluşturma linkiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için Üye Girişi Yap sayfasından üye olduğunuz e-posta adresi ve şifresi ile giriş yapıp Şifre Değiştir butonuna tıklayarak yeni şifrenizi oluşturbilirsiniz.

Üye olduğum e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik e-posta adresi değiştirilememektedir. E-posta adresi değişikliklerinde yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Üye olmamın avantajı nedir?

Üyelik işlemi sonrasında Hesabım sayfanızdan
Adreslerim butonunu tıklayarak bilgilerinizi kaydedebilir; alışverişinizi daha hızlı tamamlamak için zaman kazanabilirsiniz.
Siparişlerim butonundan tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir; siparişlerinizle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.
Hediye Çeki butonundan hesabınıza tanımlanmış hediye çeklerine ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı adım ve şifrem doğru fakat giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?

Üyelik e-posta adresi ve doğru şifrenizi girmenize rağmen, üye girişini gerçekleştiremiyorsanız, Teknosa Müşteri Hizmetlerini (0850 222 55 99) arayabilirsiniz.

Üyelik ve kredi kartı bilgilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Teknosa.com'da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri internet tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki “http://” adresi “https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Teknosa.com'da üyelik iptali yapılmamaktadır. Herhangi bir bildirim almak istememeniz durumunda üye girişi yaparak İletişim İzinleri adımından e-posta, sms ve telefon seçeneklerini iptal edebilirsiniz. Mevcut üyeliğinizle devam etmek istemiyorsanız Yeni Üyelik adımından yeni üye kaydınızı oluşturabilirsiniz.