text.skipToContent text.skipToNavigation
Teknosa.com kampanyalarından nasıl haberdar olurum?

Üyelik bilgilieri sayfasında yer alan 'Aydınlatma Metni'ni ile açık rıza metnini onaylayarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ürün, kargo bedava ve banka kampanyalarımız size çeşitli e-bültenlerle duyurulur.

Teknosa.com kampanyalarını nereden takip edebilirim?

Ürün, kargo bedava ve banka kampanyalarımız çeşitli e-bültenlerle duyurulduğu gibi kampanya dönemi boyunca ana sayfada ve kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Farklı kampanyaları birleştirebilir miyim?

Her kampanyanın belirli kullanım koşulları vardır.İki kampanyadan aynı anda faydalanılamaz.

Kampanya bildirimi almak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Kampanya sms/e-posta bildirim tercihlerinizi “Hesabım – İletişim İzinleri” bölümünden güncelleyebilirsiniz.İletişim izinleri sayfasından e-mail, sms ve telefon seçenekleri ile tercihlerinizi aktif duruma getirebilirsiniz.

Kampanya e-postası içinde yer alan 'Bu bülten üyeliğinden çıkmak için “Hesabım” sayfanızda yer alan “İletişim İzinleri” sayfasından üyelik durumunuzu değiştirebilirsiniz.'

Kampanya neden aniden sonlandırıldı/değiştirildi?

Teknosa.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya süresinin bitmesi veya ilgili ürünün stoklarının tükenmesi sebebiyle kampanyalar anlık olarak değişebilmektedir.

İlgilendiğiniz kampanya aktif değilse Teknosa.com' da listelenen tüm güncel kampanyalara ""Kampanyalar"" bölümünden ulaşarak kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

Biten kampanya bilgilerini nasıl görebilirim?

Teknosa.com' da sadece güncel kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teknosa.com kampanya bilgilerini kaldırma hakkını saklı tutar.

Kargo Hizmeti

"Teknosa.com'dan vereceğiniz 700 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedavadır.
700 TL altı sipairşlerinizde standart olarak 6,99 TL siparişinizi oluştururken alınmaktadır.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine (Istanbul Adalar dahil) teslimat yapmaktadır.

UPS Kargo ile göndereceğiniz iadeler için kargo hizmeti ücretsizdir. Ücretsiz iade gönderimleri için EY6521 anlaşma kodunu kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın

%100 Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyet Değişim Uygulaması
Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com'dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.
Teknosa.com'dan satın aldığınız ürününüzün değişim işlemi için size en yakın Teknosa mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
Değiştireceğiniz ürünün yerine, aynı ürün grubundan farklı bir ürün (en az ilk ürün tutarında) satın almanız gerekmektedir

Kapsam İçi Durumlar
Kurulumu yapılan, kullanılan TV ve Monitör’ler değiştirilebilir.
Kurulumu yapılan, kullanılan Notebook, Tablet ve Desktop’lar değiştirilebilir.
5 ürün grubu (TV, Monitör, Notebook, Tablet ve Desktop) dışında kalan ürünlerde Memnuniyet Değişim Uygulaması geçerli değildir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Aynı Gün Mağazadan Teslimat

Türkiye'deki 200'ü aşkın mağazamızdan aynı gün içerisinde siparişinizdeki ürünleri teslim alabilirsiniz.

Stok var. Mağazadan Hemen Teslim! seçeneği ile satın aldığınız ürünler mağaza tarafından hazırlanmaktadır. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir. 

Aynı Gün Kargo

Saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde UPS kargoya teslim edilir. *Siparişinizde yer alan beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünlerinin kargoya verilme süreleri hariçtir.

Kapıya Kadar Teslimat

Beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünleride dahil olmak üzere Teknosa.com'dan satın aldığınız her ürün kapınıza kadar teslim edilir.

Ticari Kart ile Taksit Avantajı

Ticari kart ile vereceğiniz akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri ürün siparişlerinizde Garanti banka kartalarına 9, diğer banka kartalarına 3 veya 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünleri iade koşullarına uygun olduğu sürece 200'e aşkın mağazalarımızdan iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bakınız; https://www.teknosa.com/garanti-iade

Yetkili Servis Hizmeti

Kusurlu ürünleriniz için Teknosa mağazalarımızı ziyaret ederek yetkili teknik servis sürecinizi başlatabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için https://www.teknosa.com/garanti-iade