text.skipToContent text.skipToNavigation
Teknosa.com kampanyalarından nasıl haberdar olurum?

Üyelik bilgilieri sayfasında yer alan 'Aydınlatma Metni'ni ile açık rıza metnini onaylayarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ürün, kargo bedava ve banka kampanyalarımız size çeşitli e-bültenlerle duyurulur.

Teknosa.com kampanyalarını nereden takip edebilirim?

Ürün, kargo bedava ve banka kampanyalarımız çeşitli e-bültenlerle duyurulduğu gibi kampanya dönemi boyunca ana sayfada ve kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Farklı kampanyaları birleştirebilir miyim?

Her kampanyanın belirli kullanım koşulları vardır.İki kampanyadan aynı anda faydalanılamaz.

Kampanya bildirimi almak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Kampanya sms/e-posta bildirim tercihlerinizi “Hesabım – İletişim İzinleri” bölümünden güncelleyebilirsiniz.İletişim izinleri sayfasından e-mail, sms ve telefon seçenekleri ile tercihlerinizi aktif duruma getirebilirsiniz.

Kampanya e-postası içinde yer alan 'Bu bülten üyeliğinden çıkmak için “Hesabım” sayfanızda yer alan “İletişim İzinleri” sayfasından üyelik durumunuzu değiştirebilirsiniz.'

Kampanya neden aniden sonlandırıldı/değiştirildi?

Teknosa.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya süresinin bitmesi veya ilgili ürünün stoklarının tükenmesi sebebiyle kampanyalar anlık olarak değişebilmektedir.

İlgilendiğiniz kampanya aktif değilse Teknosa.com' da listelenen tüm güncel kampanyalara ""Kampanyalar"" bölümünden ulaşarak kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

Biten kampanya bilgilerini nasıl görebilirim?

Teknosa.com' da sadece güncel kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teknosa.com kampanya bilgilerini kaldırma hakkını saklı tutar.

Kargo Hizmeti

Standart teslimat siparişlerinde 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedavadır. 100 TL altı siparişler de standart olarak 6,90 TL’ dir.

Aynı gün teslimat siparişlerinde hafta içi 1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 1000TL altında ki siparişleriniz için 29,90 TL olmaktadır. Hafta sonu 1000 TL ve üzeri 29,90 TL, 1000 TL altındaki siparişleriniz için 49,90 TL’dir.
Ertesi gün teslimat siparişlerinde kargo bedeli 9,90 TL’ dir.

Aynı Gün Mağazadan Teslimat

Türkiye’ deki 200’ ü aşkın mağazamızdan aynı gün içerisinde siparişinizdeki ürünleri teslim alabilirsiniz.

Stok var. Mağazadan hemen teslim! Seçeneği ile satın aldığınız ürünler seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanmaktadır. 3 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kapıya Kadar Teslimat

Beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünleride dahil olmak üzere Teknosa.com'dan satın aldığınız her ürün kapınıza kadar teslim edilir.

Ticari Kart ile Taksit Avantajı

Ticari kart ile vereceğiniz akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri ürün siparişlerinizde Garanti banka kartlarına 12, diğer banka kartlarına 3 veya 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünleri iade koşullarına uygun olduğu sürece 200'e aşkın mağazalarımızdan iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bakınız; https://www.teknosa.com/garanti-iade

Yetkili Servis Hizmeti

Kusurlu ürünleriniz için Teknosa mağazalarımızı ziyaret ederek yetkili teknik servis sürecinizi başlatabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için https://www.teknosa.com/garanti-iade