Eski cihazı getir yenisini görür kampanyasında geri alım iade süreci nedir?

Eski cihazın geri gönderimine ilişkin tüm bilgilendirmeler, yeni siparişinizde yer alan buyback kitindeki talimatta mevcut olmaktadır.

Eski cihazın gönderimi sonrası işlemleriniz için sms ile tarafınızla ileitşimi sağlanmaktadır.

Teklif edilen geri alım bedeli işlem esnasında paylaşılan İban numarasına iade edilmektedir.

Geri alım bedeli iadesi kargo süreci dahil 2 haftadır.

Teknosa.com kampanyalarından nasıl haberdar olurum?

Üyelik bilgilieri sayfasında yer alan 'Aydınlatma Metni'ni ile açık rıza metnini onaylayarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ürün, kargo bedava ve banka kampanyalarımız size çeşitli e-bültenlerle duyurulur.

Teknosa.com kampanyalarını nereden takip edebilirim?

https://www.teknosa.com/kampanyalar sayfamızdan güncel kampanyamıza, çeşitli e-bültenlerle duyurulduğu ve üye müşterilerimize özel sepet adımında, sepet kampanyalarınıza ulaşarak takip edebilirsiniz.

Farklı kampanyaları birleştirebilir miyim?

Her kampanyanın belirli kullanım koşulları vardır.İki kampanyadan aynı anda faydalanılamaz.

Kampanya bildirimi almak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Kampanya sms/e-posta bildirim tercihlerinizi “Hesabım – İletişim İzinleri” bölümünden güncelleyebilirsiniz.İletişim izinleri sayfasından e-mail, sms ve telefon seçenekleri ile tercihlerinizi aktif duruma getirebilirsiniz.

Kampanya e-postası içinde yer alan 'Bu bülten üyeliğinden çıkmak için “Hesabım” sayfanızda yer alan “İletişim İzinleri” sayfasından üyelik durumunuzu değiştirebilirsiniz.'

Kampanya neden aniden sonlandırıldı/değiştirildi?

Teknosa.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya süresinin bitmesi veya ilgili ürünün stoklarının tükenmesi sebebiyle kampanyalar anlık olarak değişebilmektedir.

İlgilendiğiniz kampanya aktif değilse Teknosa.com' da listelenen tüm güncel kampanyalara ""Kampanyalar"" bölümünden ulaşarak kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

Biten kampanya bilgilerini nasıl görebilirim?

Teknosa.com' da sadece güncel kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teknosa.com kampanya bilgilerini kaldırma hakkını saklı tutar.

Kapıya Kadar Teslimat

Beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünleride dahil olmak üzere Teknosa.com'dan satın aldığınız her ürün kapınıza kadar teslim edilir.

Ticari Kart ile Taksit Avantajı

Ticari kart ile vereceğiniz akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri ürün siparişlerinizde Axess ve World banka kartlarına 12, diğer banka kartlarına 3 veya 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünleri iade koşullarına uygun olduğu sürece 200'e yakın mağazalarımızdan iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bakınız; https://www.teknosa.com/garanti-iade