Şarjlı Süpürgeler Fiyatları ve Modelleri

Şarjlı Süpürgeler
FİYAT
Gürültü Seviyesi
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Şarjlı Süpürgeler için 36 ürün bulundu

%5 2.199 TL 2.099 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.889,1 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 3.509,1 TL
%15 1.999 TL 1.699 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.529,1 TL
%18 3.999 TL 3.299 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 2.969,1 TL
Tükenmek Üzere
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.979,1 TL
%16 2.499 TL 2.099 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.889,1 TL
%3 3.399 TL 3.299 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 2.969,1 TL
%8 3.799 TL 3.499 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 3.689,1 TL
Web'e Özel
Fiyat
%16 749 TL 629 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 566,1 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.709,1 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 3.599,1 TL
%19 4.299 TL 3.499 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 3.149,1 TL
%5 1.099 TL 1.049 TL

Şarjlı süpürge fiyatları

Şarjlı süpürgelerde fiyat aralığını ürünün performansı, süpürge modelinde bulunan başlık çeşitleri ve volt yüksekliği gibi ayırt edici özellikler belirler. Model olarak bakıldığında fiyat açısından en uygun olan şarjlı süpürge türü el süpürgeleridir. Şarjlı el süpürgeleri de kendi içerisinde iki kategoriye ayrılmaktadır:

Taşınabilir şarjlı el süpürgesi, özellikle temizlik esnasında pratikliğe ihtiyaç duyan kişiler tarafından tercih edilebilecek en ideal süpürge tipi şarjlı el süpürgeleridir. Şarjlı el süpürgeleri içerisinden çıkan kenar köşe aparatları ile araba temizliği detaylı ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra iş yeri ve evlerde masa üstleri, sofra altları, ufak kırıntılar, ünite üstleri ve benzeri yerler rahatça temizlenebilmektedir.

Araç girişli el süpürgesi, araç süpürgelerinin diğer şarjlı el süpürgelerinden temel farkı şarjının araba girişli olmasıdır. Araç için dizayn edilen şarjlı süpürgeler yalnızca arabada şarj edilebilir ve araç dışında bir alan da ne yazık ki kullanılamamaktadır. Müşteri bütçesi açısından ise en uygun fiyatları yine araç süpürgeleri sunmaktadır.

Şarjlı el süpürgelerine kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulan diğer bir şarjlı süpürge modeli ise dikey şarjlı süpürgelerdir. Dikey şarjlı süpürgeler, şarjlı süpürgeler arasında en avantajlı olan süpürge modelidir. Pratik bir şekilde odalar arası geçiş yapabileceği gibi kablolu elektrik süpürgesinden beklenen tüm performans aynı şekilde dikey şarjlı süpürgelerde de görülebilmektedir. Bunun yanı sıra dikey şarjlı süpürgelerin 2+1 modelleri de mevcuttur. 2+1 olarak adlandırılan dikey süpürgeleri birbirinden ayrılabilen aparatları sayesinde ister dikey olarak isterseniz yalnızca el süpürgesi olarak da kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen şarjlı süpürge modelleri

Şarjlı süpürge çeşitlerinin tercih edilirlik oranı fiyat ve performansa bağlı olarak değişmektedir. Kullanım kolaylığı ve alternatif kullanım şekilleri ile tüketiciler tarafından en çok tercih edilen şarjı süpürgeler, dikey şarjlı süpürgelerdir. Dikey şarjlı süpürgelerin bir çok avantajı bulunmaktadır. 2+1 olarak da bilinen bu modeller hem el süpürgesi hem de normal süpürge olarak kullanılabilmektedir. Bu da iki ayrı ürün satın alma gerekliliğini ortadan kaldırmaktadır. Dikey şarjlı süpürgeden alınacak performans ile her evde bulunan klasik kablolu elektrik süpürgesinden alınan performans neredeyse eşit seviyededir. Dikey şarjlı süpürge satın aldığınızda büyük ya da küçük temizlikler için süpürge ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Teknosa tarafından tüketicilere sunulmakta olan şarjlı süpürge çeşitleri arasında performans bakımından en çok tercih edilen dikey şarjlı süpürgeler Dyson şarjlı süpürgelerdir. Çünkü Dyson süpürgeleri özellik olarak oldukça farklı bir sisteme sahiptir. Dört ayrı alerjik patente sahip olması, temiz hava ile tozu ayrıştırabiliyor olması ve hakman garantisi ile satılıyor olması gibi özellikler müşterilerin gözünde Dyson dikey şarjlı süpürgeyi bir adım öteye taşımaktadır. Özellikle tozlu havayı ayrıştırıcı bir özelliğe sahip olması, Dyson V8 süpürge modelinin astım hastaları tarafından tercih edilirliğini oldukça yükseltmiştir.

Electrolux Şarjlı süpürgeler ve Fakir Şarjlı Süpürgeler de en çok tercih edilenler arasındadır. Bu markaların tercih edilir olmalarında performanslarının yanı sıra uygun fiyat ve ödeme koşullarına sahip olmalarının da büyük önemi vardır. En düşük fiyatı ve ideal performansı yakalayabilmek için Fakir şarjlı el süpürgelerini tercih edebileceğiniz gibi farklı özelliklere sahip Electrolux şarjlı el süpürgelerini de tercih edebilirsiniz. Bu iki marka ve süpürgeleri arasında çok büyük farklılıklarla karşılaşmayacağınız gibi bazen aynı fiyat aralığında şarjlı süpürge modellerine de rastlayabilirsiniz.

Şarjlı süpürge satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Şarjlı süpürge satın almadan evvel dikkat edilmesi gereken bazı özellikler ve edinilmesi gereken bazı detay bilgiler vardır. Bu bilgi ve detayları şu şekilde alt başlıklarla sıralamak mümkündür;

Batarya; alacağınız süpürgenin kullanım ömrünü doğrudan etkileyen etkenlerin en başında süpürgede kullanılan batarya gelmektedir. Kötü bir batarya kullanıldığı takdirde şarj çabuk biter ve bu durum pratikliği de zamandan tasarrufu da ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra elektrikten gereksiz zarar yapmanıza sebep olur ve bütçenizi doğrudan etkiler. Şarjlı süpürgelerde kullanılan batarya türleri şunlardır; lion batarya, lithium batarya, lithium hd bataryadır. Lion bataryalar kötü değildir, kullanıcıyı iyi denilebilecek bir süreçte idare eder fakat lithium bataryalar, lion bataryalara nazaran daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür.

Hava temizliği; özellikle üst solunum yolu rahatsızlığı ya da astım hastalığı olan kişilerin süpürge satın alırken tercih ettikleri ürünün toz ve temiz havayı ayrıştırma özelliğinin olup olmamasına dikkat etmelidir. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da sunulan şarjlı süpürge modelleri arasında Dyson ve Electrolux markalarının hava temizleme özelliğine sahip patentli süpürge modelleri bulunmaktadır. Özellikle Electrolux markasının üst modellerinde İngiltere alerji federasyonu patentli şarjlı süpürgeler mevcuttur.

Hazne; hazne temizliği süpürgelerde en çok karşılaşılan problemlerden biridir. Şarjlı süpürge satın alırken süpürge haznesinin nerede bulunduğuna, hazne temizlenirken etrafa tozların saçılıp saçılmayacağına dikkat edip bu doğrultuda bir tercih yapmalıdır.

Pratiklik; şarjlı süpürgelerin tercih edilmesinin ilk sebebi şüphesiz ki pratik ve kullanışlı oluşlarıdır. Bu doğrultuda süpürgenin tutuş kolaylığına ve ağırlığının kolay taşınabilir olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde gereksiz zaman kaybı ve yorgunluk yaşanabilir.

Şarj süresi; şarjlı süpürgelerin şarj dolum süreleri ve şarjın yetme süreleri uzun vadede süpürgenin kullanışlılığını ve ömür uzunluğunu etkilemektedir. O yüzden hem zamandan hem de elektrikten tasarruf edebilme açısında dikey ya da el süpürgesi fark etmeksizin şarj sürelerini göz önünde bulundurmakta fayda olacaktır.

Aparatlar; satın alınacak olan süpürgenin kullanım alanına göre süpürge ile birlikte müşteriye verilen aparatların da uyumlu olması gerekmektedir. Bu doğrultuda arabada, evde, ofiste her nerede kullanılacaksa ona uygun aparatlar ve olmazsa olmaz kenar köşe aparatı muhakkak bulunmalıdır. Bu konuda en çok alternatifi Dyson şarjlı süpürgelerde görebiliriz.

Başlık; bu konuda tercih edilebilecek en iyi seçenek her zaman turbo başlıktır. Süpürge ister şarjlı olsun ister kablolu, turbo başlık hem az enerji harcatır, gereksiz kuvvet uygulamayı engeller hem de en iyi temizlik performansını sunar.