Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Motor Gücü 425

Dyson Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115042218
 • En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoda
29.999 TL
29.999 TL
Kirala
Aylık 865 TL’den başlayan fiyatlarla
1 aydan başlayan seçeneklerle kiralayabilirsiniz.
İşleminize yeni bir sayfada devam edilecektir.

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Son teknoloji ürünü olan Dyson V8 Absolute şarjlı süpürge ile ev süpürmeyi keyifli hale getirebilirsiniz. Güçlü çekim gücü ile evinizi en iyi şekilde süpürmenize yardımcı olan Dyson V8 Absolute en görünmez tozları bile haznesine çekebiliyor. Siz de ev süpürmeyi en üst seviyede deneyimlemek istiyorsanız, Dyson V8 Absolute şarjlı süpürgeyi deneyebilirsiniz. Dyson V8 Absolute'a Teknosa üzerinden ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Temizlik konusunda hassas bir yapıya sahipseniz veya en ufak toz tanesinin bile süpürülmesini istiyorsanız Dyson V8 Absolute kablosuz süpürge size göre. Güçlü, çok yönlü ve minimum ses düzeyinde çalışması ile pek çok kişi tarafından tercih edilen bu model, Anti-tangle teknolojisi ile birleştiriliyor. Anti-tangle teknolojisi özel olarak tasarlanıyor. 43 anti-tangle kanal sayesinde saç ve hayvan tüylerinin başlık içiresinde yer alan silindir fırçaya dolanmadan tüy ve saçları hazneye gönderiyor. Böylece kendi kendini temizleyebilen yapısı sayesinde başlık içerisini kolay bir şekilde temizliyor. Size de yalnızca hazneyi boşaltmanız kalıyor. Ayrıca bu şarjlı süpürge 0,54 L toz haznesine de sahip. Böylece hazne içinde biriken tozları temizlik sonunda rahat bir şekilde boşaltabilmenizi sağlıyor. Hazne içerisinde bulunan siklon sayesinde toz ve kiri hava akışından ayırarak en küçük mikroskobik partikülleri hazne içerisine hapsederek sağlıklı hava akışı sağlıyor. Böylece hem siz hem de evcil hayvanlarınız için temiz ve tozdan arınmış bir alan sunuyor. Güçlü bir çekişe sahip olan Dyson V8 tüm evi derinlemesine temizleyerek yalnızca yerleri değil koltuk, merdiven, halı, tavan kısacası yüksek ya da alçak yerler fark etmeksizin her yeri rahat bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Dyson V8 Absolute şarjlı süpürge seti içerisinde Motorbar temizleme başlığı, Fluffy temizleme başlığı, kombinasyon temizleme başlığı, aralık temizleme başlığı, mini motorhead başlığı, mobilya altı adaptörü, duvar askı ünitesi ve şarj cihazı yer alıyor olup hepsi bir arada geliyor. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Dyson V8 ile ev veya iş yeri fark etmeksizin bulunduğunuz ortamı süpürmek artık çok kolay! Kullanım açısından rahat olan Dyson V8 Absolute şarjlı süpürge, hafif ve kablosuzu tasarımı ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kablonun oluşturduğu sınırlardan uzaklaşarak zorlu görünen köşeleri bile süpürebilmenizi sağlayan Dyson V8 özgür bir ortam oluşturuyor. Süpürme ucu, gövdesi ve toz haznesi birbirleriyle takıp çıkarılabilen özellikte olup bağlantı noktaları yardımıyla kolaylıkla birleştirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 5 saatlik şarj süresine sahip olan Dyson V8, maksimum şarj seviyesine ulaşıyor. V8 Absolute uzun saatler boyunca kesintisiz çalışabiliyor. Cihazın üst kısmında bulunan kırmızı düğme yukarı doğru çekildiğinde toz haznesinin altında yer alan kapak otomatik olarak açılıyor. Böylece hazne içerisindeki tozlar çöp kovasına boşaltılıyor. Hazne boşaldıktan sonra yukarı kalkan başlık yerine oturtulup hazne kapağı kapatıldıktan sonra kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Dyson V8 Absolute şarjlı süpürge bataryası ilk satın alındığında tamamı doldurulması öneriliyor. İlk dolum aşamasından sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şarj ünitesini duvara monte edebilir ve Dyson V8'nizi hem şarj ederken hem de dikey konumda sabit bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Tüm bunların yanında toz haznesinin üstünde yer alan toz partiküllerini içerisine hapseden filtreyi temizleyebilirsiniz. Filtreyi çıkarmadan önce cihazınızın güç ünitesinden çekili olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Daha sonrasında haznenin üst kısmında bulunan mavi renkli kapağı saat yönünün tersine doğru çevirerek çıkartabilirsiniz. Daha sonra su yardımıyla filtreyi temizleyip sıktıktan tekrar kullanabilmek için kuruması bekleniyor. Kuruyan filtre olduğu yere takılarak kullanıma hazır hale geliyor.

Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürge Kimler İçin Uygun?

Ev temizliği konusunda hassas olan ve ev süpüren herkes için uygun bir ürün olan Dyson V8 Absolute birçok kişiye hitap ediyor. Sadece zemini değil koltuk gibi ev eşyalarını ve ulaşılması zor alanları da süpürmek isteyenlere yönelik tasarlanıyor. 5 farklı başlık türüne sahip olan Dyson V8 Absolute dikey şarjlı süpürge, her alana özel başlıkları ile ufak detayları bile kaçırmak istemeyen kişilerin tercihine sunuluyor. Mini motorhead, aralık temizleme ve kombinasyon başlığı ile anında el süpürgesine dönüşen Dyson V8 Absolute şarjlı süpürgeyi ev dışında arabalarınızı temizlemek için de kullanabilirsiniz. Böylece geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Mini motorhead başlığı yatak, döşeme ve merdivenlerdeki tozları süpürmenin yanında kirleri de temizlemek için tasarlanmış bir başlık olup ev temizliğinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Siz de Dyson V8'in size uygun düşünüyorsanız Teknosa üzerinden kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Elektrikli Ev Aletleri kategorisi üzerinden evde ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünlere de ulaşabilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Dyson V8 Absolute şarjlı süpürge özellikleri arasında en öne çıkan özelliği özgür kullanım alanına sahip olması yer alıyor. Şarjlı özelliği sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilen bu süpürge, pek çok kişinin tercihini etkiliyor. Bu özelliğinin yanında pek çok farklı özellik ile de öne çıkan Dyson şarjlı süpürge, güçlü çekim gücü sayesinde de evcil hayvanların tüylerini kolay bir şekilde toz haznesine çekebiliyor. İki farklı güç modu bulunan Dyson şarjlı süpürge, modlar arası kolay bir şekilde geçiş yapabiliyor. Bunun yanında süpürülen alana uygun çekim gücü ile doğru yerde doğru güç uygulayabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde de süpürme işlemi sırasında yorulmadan tüm evi kolaylıkla süpürebilmenize yardımcı oluyor. Siz de birden fazla özelliği ile ilgi odağı olan Dyson V8 Absolute şarjlı süpürgeye bir şans vererek bulunduğunuz ortamı rahat bir şekilde süpürebilirsiniz.


Powerful and lightweight for quick cleaning. Without the cord


Now with the latest hair de-tangling technology​


Dyson V8 Absolute kablosuz süpürge
Güçlü, çok yönlü, sessiz.
Anti-tangle teknolojisiyle.

43 anti-tangle kanal
Polikarbon kanallar, silindir fırçadaki dolaşmış saç ve tüyleri hareket ettirerek doğrudan hazneye gönderir.

Akustik kontrol
Hafif Dyson V8™ kablosuz süpürge, gürültü türbülansını azaltmak için akustik olarak kontrol edilir.

Dyson dijital motor V8
Yüksek Dyson emiş gücünü sağlamak için dakikada 110.000 devire kadar döner.

Tam yalıtımlı filtreleme
0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partiküllerin %99,99'unu hapseder.

6 hücreli, yüksek enerjili batarya
40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz yerde doğru güç
Temizlik yaparken iki güç modu arasında kolayca geçiş yapın.

Kolayca yükseklere ulaşır
Hafif ve ergonomiktir; tek bir yumuşak hareketle yüksek yerleri temizler.

El süpürgesine dönüşür
Evinizdeki ulaşılması zor alanlar için yeterince kompakt. Üstelik tüm arabanızı temizleyecek kadar güçlü ve uzun ömürlü.

Mini Motorhead
Yatak, döşeme ve merdivenlerdeki inatçı kirleri söküp temizlemek için tasarlanmış küçük motorlu başlık.

Mobilya Altı Adaptörü
Alçak alanlara rahat erişim için süpürgenin bükülmesini sağlar. Süpürge borusunun açısını 90°'ye kadar ayarlayarak mobilya altlarını temizlemek için tasarlandı.

Aralık temizleme başlığı
İnce kenarların ve ulaşılması zor alanların titizlikle temizlenmesi için tasarlandı.

Kombinasyon başlığı
Evinizde veya arabanızda kullanabileceğiniz ikisi bir arada fırça ve geniş ağızlı başlık, farklı temizlik ve toz alma işleri arasında kolay geçişi sağlar.

Kire dokunmadan hazne boşaltma
Boşaltma mekanizması tek bir hareketle tozu ve kiri boşaltır. Böylece hazneye dokunmanıza gerek kalmaz.

Düzenli saklama ve şarj
Kolayca saklama imkanı sunan duvara monte şarj ünitesi ile Dyson V8™ kablosuz süpürgeniz her zaman elinizin altında ve kullanıma hazırdır.


Şarj Süresi Yıkanabilir Filtre Ağırlık Derinlik
5 Evet 2630 224
Duvara Monte Genişlik Yükseklik Motor Gücü
Evet 250 1256 425

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürge
4.5
 • 5
  134
 • 4
  35
 • 3
  4
 • 2
  4
 • 1
  7
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Şarjlı Süpürge
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Dyson Şarjlı Süpürge
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.