Çok Satanlar
Motor Gücü 660

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115042222
Satıcı: TEKNOSA
Kirala
Aylık 1500 TL’den başlayan fiyatlarla
1 aydan başlayan seçeneklerle kiralayabilirsiniz.
İşleminize yeni bir sayfada devam edilecektir.

Ürün Açıklaması

Dyson'ın en güçlü akıllı kablosuz süpürgesi olma özelliğini taşıyan Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürge, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirerek mikroskobik ve derinlemesine temizliğin kitabını yeniden yazıyor. Birbirinden etkileyici özellikleriyle göz dolduran ve başka hiçbir elektrik süpürgesinde yer almayan yeni nesil teknolojilerle donatılmış olan Dyson V15, en uygun fiyat avantajları ve Teknosa ayrıcalıklarıyla burada sizi bekliyor. Siz de mikroskobik tozları açığa çıkararak evinizi daha önce hiç olmadığı kadar temiz yapmaya hazır olan Dyson V15 Detect Absolute ile tanışmaya hazır olun.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürge, size onu satın almak için sayısız neden sunuyor. İçerisinde yer alan Piezo sensörü ile sürekli olarak toz partiküllerini sayan ve büyüklüklerini ölçen bu cihaz, gerektiğinde emiş gücü otomatik olarak arttırabilen akıllı bir teknolojiye sahip. Cihazın LCD ekranı, nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak gösterebilirken sadece mikroskopla görülebilen kir ve tozları da yakalayarak özel haznesine hapsediyor ve size tertemiz bir ev bırakıyor. Yine bir Dyson teknolojisi olan Anti-tangle teknolojisine sahip olan bu ürün, kablosuz olduğu için çok daha pratik, ergonomik ve konforlu bir temizlik süreci vadediyor. Cihazın Digital Motorbar temizleme başlığı ve ek aksesuarları ise evcil hayvanların keşfettiği istinasız her yere ulaşmak ve derinlemesine temizlik yapmak için tasarlanıyor. Daha temiz bir ev için bir numaralı yardımcınız haline gelecek olan Dyson V15 elektrikli süpürge, bu ve bunun gibi daha pek çok şaşırtıcı ve yenilikçi özelliği ile evinizin duvarındaki yerini almak için şimdiden sabırsızlanıyor.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Nasıl Kullanılır?

Dyson V15 süpürge, kullanım açısından tüketicisine pek çok kolaylık ve fonksiyonellik vadediyor. Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürge, tamamen kablosuz bir teknolojiye sahip olduğu için kullanım esnasında istenmeyen kablolar ve bu kabloların oluşturacağı karmaşadan sizleri uzak tutuyor. Kendine has duvara asma aparatı ile birlikte gelen Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürgeyi bu istasyona yerleştirerek bir yandan biten şarjını doldurabilir diğer yandan da evinizde istenmeyen kalabalığın oluşmasını engelleyebilirsiniz. Bu duvar başlığı sayesinde kompakt bir kullanım alanı sunan ve gereğinden fazla yer kaplamayan Dyson V15, şık tasarımıyla evinize yenilik ve hareket de getirmeyi ihmal etmiyor. Oldukça modern bir tasarımla ön plana çıkan bu kablosuz süpürge, normalde göremeyeceğiniz partikülleri tespit ederek onları içerisine hapsetmekte adeta ustalaşıyor. Dyson V15 Detect Absolute elektrikli şarjlı süpürgenizi kullanmadan önce ürün ile birlikte gelen kullanım kılavuzunu okuyabilir ve cihazın tüm özelliklerini öğrenerek kendisinden maksimum verim elde edebilirsiniz. Cihazın kullanımı sırasında şarjı bitmeye yakınken onu şarj istasyonuna götürmeniz ve ıslak zeminlerde kesinlikle süpürgeyi kullanmamanız, dikkat etmeniz gereken hususlar arasında. Bu noktalara özen gösterdiğiniz sürece siz de Dyson V15 Detect Absolute süpürgenizden uzun süreli randıman alabilir ve kendisini yıllarca güvenle, gönül rahatlığıyla ve keyifle kullanabilirsiniz.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Kimler İçin Uygun?

Evinde evcil hayvan bulunan ve evcil hayvanının tüylerini temizlemekte zorlanan hayvanseverler için Dyson V15 Detect Absolute, piyasadaki en uygun ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğru açıyla yerleştirilmiş ışık filtreleri, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirerek kolaylıkla almanıza olanak sunuyor. Bu teknoloji, elbette her zaman görünür olmayan hayvan tüyleri için de geçerli. Dyson V15 Detect Absolute süpürgenizi koltuğunuza ya da halınıza tutarak çıplak gözle göremediğiniz tüm tüyleri görebilir ve tek bir çekişle ortadan yok edebilirsiniz. Tüylü dostunuzun da daha keyifli bir yaşam sürmesi, sizin ise tertemiz bir evde barınabilmeniz için ideal olan Dyson V15 temizleme bakımından üstün performans gösterdiğini Dyson V15 yorumlarında da kanıtlıyor. Cihazda yer alan Piezo sensörü, süreli olarak toz partiküllerini sayarak büyüklüklerini ölçüyor ve gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak arttırarak size temizlik esnasında pratiklik sağlıyor. Derinlemesine temizliğin kanıtını ise son teknoloji LCD ekranında gerçek zamanlı olarak göstererek derinlemesine temizlik yaptığını gözler önüne seriyor. Güçlü ve hafif olan dijital motoru, mikroskobik tozları ve büyük kirleri yakalamak için dakikada 125.000rpm'ye kadar dönebiliyor. Dolayısıyla bu cihaz, evinde yenidoğan bir bebeği ya da emeklemeye başlamış bir çocuğu olan aileler için de yüksek uygunluk gösteriyor. Eğer siz de Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürgenin sizin için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorsanız, hemen şimdi Teknosa avantajlarından yararlanarak onu satın alabilir ve rahat edebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Söz konusu Dyson V15 özellikleri olduğu zaman cihazın ön plana çıkan birden fazla özelliğini saymak mümkün. Dyson Hyperdymium motor ile bir araya gelen Root Cyclone teknolojisi, tozları hava akışından ayırmak için gerekli gücü üreterek en büyük kirlerden en küçük toz partiküllere kadar evinizdeki temizliği bozan istisnasız her partikülü haznesine hapsetmeyi başarıyor. Bu teknolojinin sunduğu 14 helezonik siklon, 100.000 g'ye kadar güç üreterek emiş gücünde azalma yaşanmasına izin vermiyor. Cihazın yüksek enerjili bataryası, evinizin dört bir yanını temizleyebilmenize olanak sunmak için 60 dakikaya kadar azalmayan güç sağlıyor. Çok katmanlı filtrasyon, alerjenlerin yüzde 99.99'unu hapsederken ortamda daha temiz bir hava oluşumu yaratmayı hedefliyor. Halıyı hissederek derinlemesine temizlik moduna geçen Dyson DLS teknolojisi, uzun saçları ve evcil hayvan tüylerini hızlıca toplayan Anti-tangle teknolojisi, üç farklı güç modu, Digital Motorbar temizleme başlığı ve üstün kaliteli karbon fiber iplikler de Dyson V15 Detect Absolute süpürgenin ön plana çıkan özellikleri arasında. Siz de hemen şimdi Dyson V15 satın almak için en güncel Dyson V15 Detect fiyatlarını Teknosa üzerinden inceleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla kablosuz şarjlı süpürge modeli ve markası için bu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


Dyson, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirir. Piezo sensörü, sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve büyüklüklerini ölçer; gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır. LCD ekran, nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak gösterir.

Dyson, mikroskobik tozları açığa çıkarır
Dyson'ın en güçlü, akıllı kablosuz süpürgesi.

Dyson'ın en yeni Anti-tangle teknolojisi
Dyson tasarımı Digital Motorbar™ temizleme başlığı ve aksesuarlar, evcil hayvanların keşfettiği her yere ulaşmak ve derinlemesine temizlemek için tasarlandı.
Daha temiz bir ev için yardımcınız.

Dyson, normalde göremediğiniz partikülleri tespit eder
Doğru açıyla yerleştirilmiş ışık, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirir. Gözünüzden hiçbir şey kaçmaz.

Mikroskobik toz partiküllerinin ölçümünü yapar
Piezo sensörü, sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve büyüklüklerini ölçer; gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır.

Derinlemesine temizliğin kanıtı
LCD ekran nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak göstererek derinlemesine temizliğin kanıtını sunar.

Dyson Hyperdymium™ motor
Güçlü ve hafif dijital motor, mikroskobik tozları ve büyük kirleri yakalamak için dakikada 125.000rpm'e kadar döner.

Root Cyclone™ teknolojisi
14 helezonik siklon, tozları hava akışından ayırmak için 100.000 g'ye kadar güç üretir. Bu sayede, emiş gücünde azalma yaşanmaz.

Yüksek enerjili batarya
Her tak-çıkar batarya, evinizin dört bir yanını temizleyebilmeniz için 60 dakikaya kadar azalmayan güç sağlar.

Çok katmanlı filtrasyon
Dyson'ın tam yalıtımlı filtrasyonu 0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partikül ve alerjenlerin %99,99’unu hapseder, daha temiz hava verir.

Karbon fiber iplikler
Antistatik siyah karbon fiber iplikler, ince tozları sert zeminlerden toplar.

Anti-tangle teknolojisine sahip Digital Motorbar™ temizleme başlığı
Tozları ve saçları tüm zeminlerden güçlü bir şekilde toplar. Saçların dolanmasını engelleyen entegre tarak, başlığı otomatik olarak temizler.

Halıyı hisseder ve derinlemesine temizler
Digital Motorbar™ temizleme başlığındaki Dyson DLS™ teknolojisi, Auto modda, saniyede 360 kez silindir fırça direncini izler; farklı zemin tipleri için gücü otomatik olarak ayarlar.

Her yeri temizlemek için gereken güç
Kablosuz Dyson teknolojisinin çok yönlülüğü evinizi temizlemeyi kolaylaştırır. Zeminler, ulaşılması zor yerler ve yataklar için güçlü temizlik.

Anti-tangle mini motorhead. Uzun saçları ve evcil hayvan tüylerini toplar. Hızlıca.
Anti-tangle özellikli konik fırça, saçları doğrudan hazneye yollar. Küçük alanlar için motorlu başlık.

Işıklı temizleme başlığı
25 cm genişliğindeki bu temizleme başlığı, yumuşak naylon ve antistatik karbon fiber ipliklere sahiptir. İnce tozları sert zeminlerden ve dar aralıklardan kolayca alır. Kompakt tasarımıyla mobilya altlarını kolayca temizler.

Üç farklı güç modu
Auto mod akıllıca ayarlama yaparak güç ve çalışma süresini optimum dengede tutar. Eco mod kapsamlı temizlik için daha uzun çalışma süresi sunarken, Boost mod hızlı ve yoğun temizlik için idealdir.

LCD ekran
Anlık çalışma süresi, bakım uyarıları, güç modu ve batarya ömrü dâhil olmak üzere performansı gerçek zamanlı olarak raporlar.

Kolay bakım
Toz birikiminin engellenip Dyson kablosuz süpürgenin performansının korunması için filtre ve Fluffy™ başlık yıkanarak ve hazne ve başlıklar silinerek temizlenebilir.

Tak-çıkar batarya
Tek düğmeye basarak bataryayı değiştirin ve çalışma süresini ikiye katlayın. (Yedek batarya ayrıca satın alınabilir.)


Şarj Süresi Yıkanabilir Filtre Ağırlık Derinlik
4, 5 Evet 3100 250
Duvara Monte Genişlik Yükseklik Motor Gücü
Evet 1260 266 660
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 1.000 TL altı işlemlerde ise 29,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 14:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 49,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 69,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 23 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 29,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki ürünlerde cayma hakkını kullanamaz: a) Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları b) kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar c) kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb, d) satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler e) ambalajı açılmış kişisel bakım ve hijyen ürünleri e) tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler f) çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler g) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler h) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ı) malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri k) ambalajı açılmış yazılım ve/veya oyun CD'si l) tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Değişim işlemleriniz de size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge
4.8
 • 5
  19
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.