Bosch Şarjlı Süpürge Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Bosch BCS611P4A Unlimited Serie 6 Şarjlı Mavi Dik Süpürge
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Bosch BCS611P4A Unlimited Serie 6 Şarjlı Mavi Dik Süpürge

  11.199 TL
 • Bosch BBS711W Unlimited 7 Şarjlı Beyaz Dik Süpürge
  4.8 (5 Değerlendirme)

  Bosch BBS711W Unlimited 7 Şarjlı Beyaz Dik Süpürge

  17.999 TL
 • Bosch BCS712XXL 18 V Siyah Şarjlı Dikey Süpürge

  Bosch BCS712XXL 18 V Siyah Şarjlı Dikey Süpürge

  15.990 TL
 • Bosch BBS712A 2 Bataryalı Şarjlı Dik Süpürge

  Bosch BBS712A 2 Bataryalı Şarjlı Dik Süpürge

  %11
  17.999 TL
  15.999 TL
 • Bosch BCS61113 Kablosuz 18V Power For All Dik Şarjlı Beyaz Süpürge
  4.6 (24 Değerlendirme)

  Bosch BCS61113 Kablosuz 18V Power For All Dik Şarjlı Beyaz Süpürge

  9.833 TL
 • Bosch BBS611LAG Serie 6 Unlimited Mavi Şarjı Dikey Süpürge
  4.2 (14 Değerlendirme)

  Bosch BBS611LAG Serie 6 Unlimited Mavi Şarjı Dikey Süpürge

  12.999 TL
 • Bosch BCS711XXL 18 V Beyaz Şarjlı Dikey Süpürge
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch BCS711XXL 18 V Beyaz Şarjlı Dikey Süpürge

  13.900 TL
 • Bosch BCS711EXT Şarjlı Dik Süpürge

  Bosch BCS711EXT Şarjlı Dik Süpürge

  14.999 TL
 • Bosch BSS 825 FRSH Hızlı Şarjlı Süpürge

  Bosch BSS 825 FRSH Hızlı Şarjlı Süpürge

  12.539 TL
 • Bosch BBS8214 Unlimited Serie 8 Siyah Kablosuz Şarjlı Süpürge

  Bosch BBS8214 Unlimited Serie 8 Siyah Kablosuz Şarjlı Süpürge

  20.999 TL

Yaşam alanlarının rutin temizliğini yapmak ve hijyenik bir ortam elde etmek için en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında elektrik süpürgeleri yer alır. Aktif yaşamın temposuna eşlik edebilmek için optimize edilen bir çok cihazda olduğu gibi elektrik süpürgeleri de yeniden yorumlanarak kullanıcıya sunulur. Kablo karmaşasından kurtararak daha geniş bir alanda temizlik yapmayı mümkün kılan şarjlı süpürgeler ise hayatı pratikleştirmeleri ile öne çıkar. Siz de temizlik rutininizi daha kolay bir hale getirmek için şarjlı süpürge arayışındaysanız yeni teknolojilerin entegre edildiği Bosch şarjlı süpürge modellerine göz atabilirsiniz.

Bosch Şarjlı Süpürge Modelleri

Hayatı kolaylaştırmak için teknoloji ve kalitenin bir arada sunulduğu Bosch şarjlı süpürge modelleri, geliştirilmiş özellikleri ile kullanıcıların farklı taleplerini karşılayabilir. Çalışma gücünü yüksek performanslı motorlarından alan modellerin tamamı uzun süreli kullanım avantajını da beraberinde getirir.

Bosch kalitesine sahip olan şarjlı süpürgelerin bazı modellerinde tekli fırça sistemi bulunurken bazıları çok yönlü kullanıma elverişli başlık opsiyonları ile sunulur. Bu sayede ihtiyacınıza uygun seçimi yapmanız kolaylaşabilir. Birden fazla başlık içeren modeller en zorlu ve dar alanlara dahi ulaşımı mümkün kılarak derinlemesine temizlik yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda farklı zeminlere göre başlık seçimi yapılabilmesi bu cihazların kullanım alanını genişletir.

Modeller farklı toz ayırma sistemlerine sahip olabilir. Ancak tüm cihazların ortak özelliği olan yüksek toz toplama kapasitesi temizlik sürecinde oldukça büyük kolaylık sağlar. Kablosuz olmaları ile prize bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldıran şarjlı süpürge modelleri, ev ve ofis gibi yaşam alanlarının yanı sıra araç içi temizliğinde kullanım için de rahatlıkla tercih edilebilir.

İşlevsel özelliklerinin yanı sıra farklı renk opsiyonları ile kullanıma sunulan Bosch şarjlı süpürgeler, hafif olmaları ve pratik kullanım avantajları sayesinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Siz de ihtiyacınıza uygun tasarımlar arasından seçim yaparak temizlik yapma sürecini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Bosch Şarjlı Süpürge Özellikleri

Farklı özelliklerle donatılan Bosch şarjlı süpürgeler yüksek emiş gücü sağlayan motorları ile öne çıkarlar. Bu sayede ahşap, seramik ya da parke gibi her türlü zeminde etkili sonuçlar elde edilebilir. Cihazların kullanım ömrünü uzatan motorlara eşlik eden bataryalar ise kolay değiştirilebilir formları ile dilediğiniz zaman çalışma süresini uzatabilmenizi sağlar. Marka patentli olan akıllı batarya tespit teknolojisi cihazda kullanılan batarya tipini otomatik olarak algılayabilir. Böylece zorlu yüzeylerde yüksek performansı ve geniş alanlarda maksimum çalışma süresini destekler. Ayrıca Power For All uyumu sayesinde şarjlı süpürgelerde kullanılan bataryanın pek çok Bosch ürünü ile uyumlu olması da opsiyonel kullanım elde edilmesini sağlar.

Şarjlı süpürgelerin kullanımı kadar kullanım sonrası temizlik sürecinin de kolay olması önemlidir. Bu önemin farkında olan marka cihazlarda kullandığı kolay temizlenebilir toz hazneleri ile kullanıcı dostu tasarımlar ortaya koyar. Havaya toz yaymadan kolayca temizlenebilen haznelerin yanı sıra yıkama gerektirmeyen filtreler de temizlik sürecini kolaylaştırır. RotationClean teknolojisi sayesinde cihaz üzerinde yer alan çark çevrilerek filtrenin anında hijyenik hale getirilmesi sağlanır. Minimum temas ile filtrenin toz ve kirden arındırılabilir olması özellikle toza karşı hassasiyeti olan kullanıcılar için avantaj sağlar.

En İyi Bosch Şarjlı Süpürgeler

Bosch farklı özelliklerle donatılan şarjlı süpürge seçenekleri ile kullanıcıya kolay seçim yapabilme imkanı sunar. Kullanım alanının dar ya da geniş olmasına göre yapacağınız seçimler sayesinde verimli kullanım elde edebilirsiniz. Araç içi gibi dar alanlarda kullanım için özel olarak tasarlanan modeller hem ergonomik olmaları hem de temizlik kapasiteleri ile sıklıkla tercih edilir. Küçük boyutlarına rağmen yüksek çekiş gücüne sahip olan bu cihazlar yüksek hava akımı özelliği sayesinde koltuk arası gibi dar alanlardaki en küçük partikülleri dahi kolayca temizleyebilirler. Farklı uç formlarına sahip aksesuar destekleri kullanımı daha verimli hale getirir.

Markanın en çok tercih edilen şarjlı süpürge çeşitleri arasında LED ışık desteğine sahip olanlar da yer alır. Özel başlıkları sayesinde klavye ve çekmece içi gibi yerlerde vakumsuz temizleme işlemi gerçekleştirebilen bu cihazlar yeterli aydınlatma sağlayarak küçük nesnelerin hazneye çekilme ihtimalini minimize edebilir. AllFloor HighPower başlığı ise yüksek güçteki LED aydınlatma sayesinde toz toplama performansını artırabilir.

Bosch Şarjlı Süpürge Fiyatları

Bosch şarjlı süpürge fiyatları; tasarım, kullanılan teknoloji ve aksesuar kapsamına bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Temizlik yapılan yüzeye göre doğru güç modunun otomatik ayarlanmasını sağlayan Akıllı Auto modu gibi teknolojik özelliklere sahip olan cihazların fiyatı daha az özellikli modellere göre bir miktar daha yüksek olabilir. 180 derece hareket edebilen esnek başlığı ile alçak yerlerde kolay temizlik yapılmasını sağlayan modellerde farklı fiyat politikaları geçerli olabilir.

Cihazların işlevselliği arttıkça fiyatlarda yükseliş söz konusu olabilir. Turbo, Auto ve Eco gibi farklı ihtiyaçlara cevap verebilen modlara sahip olan modeller arasında fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Cihazlarda kullanılan motorlar da fiyatlar üzerinde etkileyici bir role sahiptir. Daha küçük alanlar için tasarlanan modellere kıyasla kapsamlı temizlik görevini üstlenen cihazlarda ihtiyaç duyulan motorun daha güçlü olması gerekir. Bu da fiyatlar arasında fark oluşmasını sağlar.

Tüm şarjlı süpürge modellerinde kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Bosch, her bütçeye uygun alternatifler sunar. Siz de ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun bir seçim yapabilmek için Teknosa güvencesi ile sunulan Bosch şarjlı süpürge modellerine göz atabilir ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.