text.skipToContent text.skipToNavigation

Bluetooth Kulaklıklar

Bluetooth Kulaklıklar
Kategoriler
MARKALAR
FİYAT
STOK DURUMU

Bluetooth Kulaklıklar için 21 ürün bulundu

%20 149 TL 119 TL
%13 399 TL 349 TL
%10 999 TL 899 TL
%11 89,90 TL 79,90 TL
%10 999 TL 899 TL
%10 999 TL 899 TL
%10 999 TL 899 TL
%20 499 TL 399 TL
%3 289 TL 279 TL
%22 139 TL 109 TL
%27 149 TL 109 TL
%9 99 TL 89,90 TL
%5 1.049 TL 999 TL
%27 149 TL 109 TL

Bluetooth kulaklık

Bluetooth kulaklıklar tek kulak için ya da iki kulak için olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır. Tek kulak için üretilmiş olan Bluetooth tipi kulaklıklar, genellikle araç sürücüleri ve organizatörler için alternatif bir çözümdür. Eğer sadece müzik ve telefon görüşmelerini kolay yoldan gerçekleştirmek için Bluetooth kulaklıklarından alacaksanız, çift kulak için olanlar size sesi daha kaliteli bir şekilde aktarabilir.

En Ucuz Bluetooth Kulaklık

Teknosa, Bluetooth kulaklıkları birçok marka seçeneği ile satışa sunmaktadır. Bluetooth kulaklıklar sıradan modellere göre daha pahalıdır çünkü hem mikrofonlu kulaklık hem de temas gerektirmeyen kulaklık olma özelliğini taşırlar. En ucuz bluetooth kulaklığı arıyorsanız; Preo ve Celly markaları daha uygun modellere sahiptir. Orta seviyeli fiyat skalasına sahip Bluetooth kulaklıkda ise Jabra, JBL ve Philips öne çıkıyor. Anker, Beats ve Apple ise nispeten diğer markalara göre daha yüksek fiyatlı modelleri satışa sunmaktadır.

Jabra Bluetooth Kulaklık

Jabra kullanıcılara bir çok farklı modeliyle her bütçeye uygun ürün sunuyor. Jabra Talk modeliyle en uygun fiyatlı modelini piyasaya süren marka, Jabra Sport modeliyle özellikle sporculara ve spor yapan herkese hitap eden marka, Jabra Elite modelleriyle üst seviye bluetooth kulaklık deneyimini sağlıyor.

Apple Airpods özellikleri

2016 yılında Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte 3.5mm'lik kulaklık girişine telefonlarında artık yer vermemekte. Bunun yerine telefon şarj girişi aynı zamanda kulaklık girişi olarak da kullanılmakta ya da Apple Airpods ile kablosuz şekilde kulaklık kullanımı mümkün. Kablosuz kulaklığın üzerinde hiçbir tuş bulunmamasına rağmen dinlediğiniz müziği durdurabilir, şarkıyı değiştirebilir ya da Siri'yi etkinleştirebilirsiniz. Kulağa takıldığında otomatik açılma ve otomatik bağlanma özelliklerine de sahiptir. Her bir Apple Airpod'un ağırlığı yaklaşık 4 gram. İphone 5 ve üstü modeller ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.

Bluetooth kulaklıkların yararları

Kulak içi bluetooth kulaklık günlük işleri yaparken, kablolara takılma riski ile karşı karşıya kalmadan telefon görüşmeleri yapılmasını sağlıyor. En kullanışlı olduğu alanlardan biri arabada sürüş güvenliği sağlaması. Ofiste bir yandan telefonla görüşürken diğer yandan elleri serbest olduğundan bilgisayar kullanabiliyor ve not alabiliyorlar. Geç bir vakitte hiç kimseyi rahatsız etmeden televizyon izlemek istendiğinde kablosuz kulaklıklar oldukça ideal bir seçim.

Şarjı uzun dayanan Bluetooth kulaklıklar

Bluetooth kulaklıklar ortalama 5 saatlik bir konuşma süresi sunmaktadır. Profesyonel Bluetooth kulaklıklar ise daha fazla konuşma süresi imkanı sağlamaktadır.

Apple Airpods 11 saate kadar konuşma süresi imkanı tanımaktadır. Sony Bluetooth kulaklıklar ise ortalama 8 saatlik bir şarj ömrü sunmaktadır. Bluetooth kulaklıklarda oldukça önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Jabra kulaklıkları ise ortalama 8-9 saatlik bir şarj ömrüne sahiptir. Bu değer modelden modele göre de farklılık göstermektedir. Örneğin, Jabra Sport Pace Bluetooth 5 saate kadar bir kullanım izni vermektedir.

Bluetooth kulaklık fiyatları

Bluetooth kulaklık fiyatları da her teknolojik ürün gibi marka ve özelliklere göre değişiyor. Yüksek fiyatlara sahip markalara baktığımızda Apple, Samsung ve Sennheiser göze çarpıyor. Sunduğu özellikler ve teknolojiyi yakalamaları sayesinde bu markaların tercih edilmesi şaşırtan bir durum olmayabilir. En uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık markalarında ise Preo ve Celly öne çıkıyor.