JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

40 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • JBL Wave 200 Bluetooth Kulaklık Beyaz

  JBL Wave 200 Bluetooth Kulaklık Beyaz

  2.099 TL
 • JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Siyah Kulaklık
  4.3 (3 Değerlendirme)

  JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Siyah Kulaklık

  1.449 TL
 • JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Siyah Bluetooth Kulaklık
  4.7 (3 Değerlendirme)

  JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Siyah Bluetooth Kulaklık

  2.489 TL
 • JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Beyaz Bluetooth Kulaklık
  4.0 (2 Değerlendirme)

  JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Beyaz Bluetooth Kulaklık

  2.489 TL
 • JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Mor Kulaklık
  5.0 (2 Değerlendirme)

  JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Mor Kulaklık

  1.578 TL
 • Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklık Siyah
  4.3 (45 Değerlendirme)

  Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklık Siyah

  1.790 TL
 • JBL Wave Buds Tws Siyah Kulak İçi Kulaklık
  2.5 (2 Değerlendirme)

  JBL Wave Buds Tws Siyah Kulak İçi Kulaklık

  1.578 TL
 • JBL TUNE 570BT WIRELESS KULAKLIK, CT, OE, MAVI
  3.0 (2 Değerlendirme)

  JBL TUNE 570BT WIRELESS KULAKLIK, CT, OE, MAVI

  1.559 TL
 • JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Beyaz Kulaklık

  JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Beyaz Kulaklık

  1.449 TL
 • JBL Wave Beam Siyah Bluetooth Kulaklık
  4.5 (2 Değerlendirme)

  JBL Wave Beam Siyah Bluetooth Kulaklık

  1.864 TL
 • JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Mavi Bluetooth Kulaklık

  JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Mavi Bluetooth Kulaklık

  2.547 TL
 • JBL Tune Flex NC Kulak İçi TWS Mor Kulaklık

  JBL Tune Flex NC Kulak İçi TWS Mor Kulaklık

  2.572 TL
 • JBL TUNE FLEX NC KULAKIÇI TWS KULAKLIK, GHOST BEYAZ
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL TUNE FLEX NC KULAKIÇI TWS KULAKLIK, GHOST BEYAZ

  2.599 TL
 • JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Hayalet Siyah Bluetooth Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune Flex Nc Kulak İçi Tws Hayalet Siyah Bluetooth Kulaklık

  2.959 TL
 • JBL Wave Buds Tws Beyaz Kulak İçi Kulaklık
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL Wave Buds Tws Beyaz Kulak İçi Kulaklık

  1.477 TL
 • JBL Wave Beam Bej Bluetooth Kulaklık

  JBL Wave Beam Bej Bluetooth Kulaklık

  1.540 TL
 • JBL Wave Beam Beyaz Bluetooth Kulaklık

  JBL Wave Beam Beyaz Bluetooth Kulaklık

  1.734 TL
 • JBL Wave Flex Kablosuz Siyah Kulak İçi Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL Wave Flex Kablosuz Siyah Kulak İçi Kulaklık

  2.689 TL
 • JBL Wave 300 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulak
  4.2 (35 Değerlendirme)

  JBL Wave 300 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulak

  3.949 TL
 • JBL Tour Pro 2 Wireless Kulak İçi Ie Şampanya Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tour Pro 2 Wireless Kulak İçi Ie Şampanya Kulaklık

  9.029 TL
40 üründen  ürün görüntülediniz

JBL Bluetooth Kulaklık

JBL bluetooth kulaklık modelleri ile hem kulak içi hem de kulak üstü tasarımlar sunuyor. Sektörün en meşhur markalarından biri olarak da bilinen JBL, yüksek ses kalitesi vadeden modellerinde tasarım yeteneğini de konuşturuyor. JBL bluetooth kulaklık modelleri göz zevkinize, stil anlayışınıza uygun envaiçeşit renk ile donatılırken teknik değerler noktasında da sınıfı geçiyor. Siz de markanın bu minvaldeki pek çok modeline sayfalarımızdan ulaşabilir, zengin filtreler yoluyla aradığınız kulaklığı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!

JBL Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Modeller

Kulağı tamamen saran yapısı ve zengin basları ile etraftan soyutlanmak için biçilmiş kaftan olan JBL bluetooth kulaklık kulak üstü modellerini inceleyebilirsiniz. Bluetooth bağlantı yapısı sayesinde aynı zamanda kablosuz olan bu modeller sportif faaliyetlerinizde, sahil yürüyüşlerinizde, kalabalıklar içerisinde kablolarla uğraşmak istemediğinizde çok ideal. Kulak üstü JBL bluetooth kulaklık kablosuz modeller sayesinde kabloların hareket kısıtlayıcı zorunluluğunu da ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece spor salonundaki, parktaki egzersizleriniz esnasında motive edici müziklerinizi aralıksız dinleyebilirsiniz. Teknik değerlere bakmak gerekirse: Dinamik 50 mm sürücülerin iş başında olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede 8 mm, 15 mm, 20 mm gibi sürücüleri geride bırakan bu modeller, çok daha temiz baslar sunabiliyor. Özellikle yüksek tempolu, hareketli, rock müzik gibi dinamik bir müzik türünü dinlerken parçaların tadını tam alabilmeniz için bu bas özelliği kullanıcıyı memnun ediyor. Bu JBL bluetooth kulaklık özellikleri içerisinde uzun pil ömrü de takdir topluyor. Öyle ki tek bir şarj ile 11 saate, 20 saate varan dinleme sürelerine ulaşmanız mümkün. Böylece gün içerisinde, hatta sabahtan akşama kadar kesintisiz müzik dinleme keyfine de sahip olabilirsiniz. Kulaklığın üzerinde bulunan tuşlar sayesinde de müziklerinizi kontrol edebilir, gelen çağrıları kumanda edebilirsiniz. Hareketli bir yaşam tarzı için son derece ideal olan bu kablosuz modeller yüksek konfor standartları ile de tercih sebebi. Hafif malzemelerden imal edilen JBL kulak üstü kablosuz modeller, kumaş kafa bandına sahip. Bu sayede kulaklığınız şık görünürken aynı zamanda konfor ihtiyacınızı da üst seviyelerde tutabiliyor. Frekans değeri ise gayet ideal bir biçimde 20Hz - 20kHz şeklinde ayarlanıyor. Diğer marka ve modeller için Kulak Üstü Kulaklık sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

JBL Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Modeller

JBL bluetooth kulaklık kulak içi modeller de daha minimal kulaklık tercihinde bulunanları kendisine çekiyor. Özellikle kulağı tamamen saran yapıdaki modelleri benimsemiyorsanız, bu kulak içi kablosuz modelleri tam size göre. Burada da yine bluetooth bağlantısından gelen kablosuz özellik öne çıkıyor. Kullanan kitle açısından da bluetooth kulak içi modellerin geniş bir alana yayıldığını söylemek mümkün. Örneğin, gerçek kablosuz modeller iş dünyası için çok elverişli. Bir yandan telefon görüşmelerinizi yapıp bir yandan bilgisayarınızda işlerinizi devam ettirmek için bu minimal modelleri tercih edebilirsiniz. Bu açıdan aynı anda birden fazla işe odaklanmanız ve telefon görüşmesi de yapmanız gerektiğinde bu kulak içi modeller imdada yetişiyor. Kulağı rahatsız etmeden oturan yapısı sayesinde bu hafif modeller de tam aradığınız kablosuz modeller olabilir. Pure Bass özelliğine sahip kulak içi bluetooth kulaklık modelleri sayesinde gayet temiz ve derinden baslar duymak da kolaylaşıyor. Kimi modellerinde 25 saate kadar pil ömrü ile de iddiasını koyan marka, böylece kesintisiz müzik dinleme, telefon görüşmesi gerçekleştirme gibi günlük aktivitelerinizde yanınızda. Dâhili mikrofon, Google Asistan'a erişim gibi özellikleri ile de öne çıkan modeller tasarım noktasında da geniş bir seçenek ağı sunabiliyor. Örnekse, JBL bluetooth kulaklık beyaz kulak içi modeller bu alanda en çok tercih edilenlerden biri. Dual Connect teknolojisine sahip bluetooth bağlantılı kulak içi modeller de var. Bu sayede kulaklığınızı istediğiniz zaman stereo veya mono modda kullanabilirsiniz ya da her iki kulaklığı da aynı anda kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece dış ortam sesinden tümüyle izole olmak istemediğiniz zaman iki kulaklıktan yalnızca birini kullanabilirsiniz.

JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

JBL bluetooth kulaklık fiyatları ise geniş bir skalada yer alıyor. Fiyatlandırmayı şekillendiren en önemli faktörlerden biri ise elbette ürün çeşitliliği. Markanın sunduğu bluetooth kulaklık modelleri kulak üstü ve kulak içi olmak üzere temelde ikiye ayrılıyor. Bu iki grup da kendi içerisinde farklı tasarımlar sunabiliyor. Kullanıcılar bu sayede aradığı kulaklık modelini nokta atışı şekilde rahatlıkla bulabiliyor. Aynı zamanda söz konusu çeşitlilik fiyatlandırmaya da önemli ölçüde etki ediyor. JBL, sunduğu bluetooth kulaklıklarında uzun pil ömrünü de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda pek çok modelin rakiplerine kıyasla hafif olması, kolayca muhafaza edilebilir olması da bir diğer avantaj. Siz de kategorimizdeki ürünleri incelerken fiyatları da karşılaştırabilir ve bir tercihte bulunabilirsiniz. Dilerseniz, fiyatları filtreleyerek de vakitten kazanabilirsiniz. Belirleyeceğiniz minimum tutar ve maksimum tutarın ardından bütçenize uygun kulaklıkları hemen bulabilirsiniz. Arzu ederseniz akıllı sıralama yoluyla da ürünleri önceliklerinize göre listeleyebilirsiniz. Artan fiyat, azalan fiyat gibi akıllı sıralama seçeneklerini kullanarak bu özelliği aktif hâle getirebilirsiniz. Ek olarak iki farklı ürünü de beğendiyseniz karşılaştırma özelliğini açarak da daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Dilerseniz, daha fazla marka ve model seçeneği için Bluetooth Kulaklık sayfamızı ziyaret edebilir, tüm kulak içi modellere ise Kulak İçi Kulaklık sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.