Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar

Samsung DW60M5042FS/TR 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi 

Ürün Kodu: 115030485
Paylaş Kazan
Yeni
 • En geç 10 Aralık Cumartesi günü kargoda
Satıcı EGEİZO
8.349 TL
8.349 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (4)
Satıcı Birsa
Satıcı Argos Elektronik
Satıcı doludepo
Satıcı TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Samsung DW60M5042FS/TR 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi 

Mutfaktaki günlük temizlik ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olan Samsung bulaşık makinesi, teknik ve görsel özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların bulaşık makinesinden tam verim alabilmesi için çok sayıda teknik donanım bulunur. Samsung markası, bulaşık makinesinde büyük LED ekran, ayarlanabilir yükseklik platformu ve yarım yük kapasitesi ile daha iyi bir bulaşık yıkama deneyimi sağlar. Siz de Samsung DW60M5042FS/TR A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi inox ile pratik ve kolay bir şekilde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesini Neden Almalıyım?

A+ enerji sınıfına sahip olan Samsung bulaşık makinesi, günlük, aylık ve yıllık olmak üzere su tüketimini minimum seviyede tutar. Bulaşık makinesinde yer alan yıkama fonksiyonları sayesinde zaman ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Solo çalışma prensibine sahip olan Samsung bulaşık makinesinin yıllık su tüketimi 3360 litre civarındadır. Çalışma sırasında ortama yaymış olduğu 52 dBA miktarındaki ses seviyesi ortalama standartlarındadır. Bulaşık makinesinin yıllık enerji tüketimi 295.00 kWh olarak yer alır. Makinede bulunan enerji tüketim döngüsü ise 104 kWh seviyesindedir. Samsung bulaşık makinesi yıkama ve kurutma faaliyetlerini eş zamanlı olarak yürütür. Üründe yer alan yıkama performansı 1.130, kurutma performansı ise 1.070 seviyesindedir. Kullanım sırasında her bir devir için su tüketimi 12 litre civarındadır. Aynı zamanda makinedeki bulaşık miktarı ve kirlilik derecesi doğrultusunda yıkama programlarını yönlendirebilirsiniz. Samsung bulaşık makinesinde bulunan ECO program süresi 3 saat 15 dakikadır. Su tüketimin minimum seviyede tutan bulaşık makinesi, ön yüzeyinde büyük LED ekran bulundurur. Bu LED ekran aracılığıyla makinenin çalışma ve yönlendirme faaliyetlerini yürütebilirsiniz. Oldukça geniş bir ekran yapısına sahip olan kontrol paneli sayesinde makinenin güncel durumunu rahatça okumak mümkündür. Bu gösterge paneli üzerinden makineyi duraklatabilir, makineye kirli bulaşık eklemesi yapabilir, makineyi çalıştırabilir ve benzeri fonksiyonları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dokunmatik özelliğe sahip olan ekranda güvenlik ayarları da mevcuttur.

Samsung Bulaşık Makinesini Nasıl Kullanırım?

Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcıların dikkatini çeken Samsung A+ bulaşık makinesi, basit kullanım talimatları sonucunda aktif hale gelir. Kullanım sırasında enerji tüketimine özen gösteren makine, minimum seviyede su tüketimi harcar. Makinenin içerisinde yer alan bulaşıkların miktarı ve kirlilik derecesi dolayısıyla ürünün ayar panelinden sıcaklık ve süre değerlerini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu yıkama değerleri dolayısıyla makinenin ne kadar sürede çalışacağını gösterge panelinden kolayca görebilirsiniz. Net ağırlığı 41,5 kg olan Samsung bulaşık makinesinin boyutları; genişlik 598 mm, yükseklik 845 mm ve derinlik 600 mm şeklindedir. İç ve dış yüzeyi paslanmaz çelik materyalinden üretilen bulaşık makinesi, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Makinenin aktif bir şekilde uzun süre faaliyet gösterebilmesi için belirli periyotlarda temizlik ve bakım işlemlerinin yapılması tavsiye edilir. Kullanımı oldukça pratik olan bulaşık makinesinin toplamda dört farklı temizleme programı mevcuttur. Temizlenecek bulaşıkların miktarına göre makinenin iç hacmini ayarlayabilirsiniz. Depolama ve bulaşıkları makinede konumlandırma faaliyetlerini tercihiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesi Kimler İçin Uygun?

Herkes tarafından kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen Samsung bulaşık makinesi, genel yönlendirme fonksiyonlarına sahiptir. Çeyiz hazırlığı yapan ya da yeni eve taşınan kullanıcılar için benzersiz bir seçenek olarak yer alan Samsung bulaşık makinesi, çok sayıda temizleme programına sahiptir. Bu programları ve makine yönlendirme ayarlarını ürünün önündeki LED ekran panelinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Hassas, normal, yoğun ve eko modlarında çalışarak yıkama faaliyetini geliştiren makine, kullanıcıların beğenisine sunulur. Güvenliği sağlama amacıyla bulaşık makinesinde çocuk kilidi fonksiyonu mevcuttur. Bu güvenlik ayarı, kullanıcı kontrolü doğrultusunda aktifleşir. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir kaza durumu ortadan kalkar. Toplamda 14 kişilik yemek takımı kapasitesine sahip olan makine, ön yıkama fonksiyonuna sahiptir. Bu ön yıkama programı, bulaşıkların üzerindeki kalıntıların giderilmesine yardımcı olur. Akabinde bulaşıkların deterjan aracılığı ile temizlenmesi sağlanır. Sızıntı önleme özelliğine sahip olan Samsung bulaşık makinesi, su taşması ve benzeri durumların oluşmasına sebebiyet vermez. Makinenin yıkama ve kurutma fonksiyonları maksimum 60 dakikada gerçekleşir. Zaman tasarrufuna öncelik veren Samsung markası, süre göstergesine sahiptir. Makinenin kalan süresini, duraklatma miktarlarını bu LED ekran aracılığıyla takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık makinesinde parlatma fonksiyonu vardır. Bu parlatma özelliği aracılığı ile ürünlerin parlak ve temiz bir şekilde cilalanması sağlanmış olur.

Samsung Bulaşık Makinesinin En Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung markasının sunmuş olduğu A+ enerji sınıfındaki bulaşık makinesi, minimum seviyede enerji harcaması ve bu doğrultuda yıkama programları geliştirmesiyle dolayısıyla dikkat çeker. Yıkama erteleme özelliğine sahip olan Samsung bulaşık makinesini, LED gösterge panelinden kontrol edebilirsiniz. Söz konusu yıkama erteleme fonksiyonu, makinedeki bulaşıklara ekleme yapılacağı zaman tercih edilebilir. Aynı şekilde gösterge paneli üzerinden makinenin erteleme süresini ve ne zaman çalışması gerektiğine dair zaman çizelgesini oluşturabilirsiniz. Bulaşık makinesinin içerisinde ayarlanabilir yük sepeti mevcuttur. Yük sepetinin içerisine konulacak ürünlerin büyüklükleri doğrultusunda makine içi düzeni yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Samsung bulaşık makinesinde yarım yük yıkama özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde az miktarda bulunan bulaşıkların minimum enerji ve su tüketimi harcanarak temizlenmesine yardımcı olunur. Yarım yük ayarı aktifleştirilmeden önce makinenin alt ya da üst bölümüne bulaşıkların yerleştirilmesi gerekir. Yarım yük fonksiyonu zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda makinenin içerisinde sterilizasyon fonksiyonu bulunur. Bu fonksiyon makinenin iç hijyenin optimum seviyede tutulmasına yardımcı olur.


eçikmeli Başlat,Yarım Yük ( Yarım Yük ayarı, bulaşıkları sadece alt kısım veya sadece üst kısma yerleştirme ve temizleme esnekliği sağlar. Böylece daha az miktardaki bulaşıklarınızı yıkarken zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız.), Sterilizasyon (Hijyen seçeneği, her şeyin hijyenik olarak temizlenmesi için belirli programlarla etkinleştirilebilir. Su sıcaklığını 70°C 'ye çıkartarak daha derin temizlik sağlar. Özellikle çocuklu aileler için ekstra temizlik seçeneği sunar.) ,Çocuk kilidi, Sızıntı Sensörü, Çatal-bıçak-kaşık sistemi: Çatal, bıçak ve kaşık sepeti


Samsung DW60M5052FS 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi


Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi
600 598 52 295
Yükseklik Yıkama Programı Sayısı
845 4

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

YapıKredi Alışveriş Kredisi İle Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade, tablet bulunması durumunda ise en fazla 6 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung DW60M5042FS/TR 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi 
4.5
 • 5
  16
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.