Roborock Robot Süpürge Fiyatları ve Modelleri

Robot Süpürgeler
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK DURUMU

Robot Süpürgeler

  için 1 ürün bulundu

Roborock Robot Süpürge

Hayatı kolaylaştıran robot süpürgeler, farklı markalar tarafından zengin teknolojik özelliklerle beğenilere sunuluyor. Robot süpürge denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri de 2014 yılından beri faaliyet göstermekte olan Roborock markası. Robot vakum süpürgeleri ile ün kazanan Roborock, ev temizliğini zahmetsiz kılan çözümler sunuyor. Roborock robot süpürge modelleri arasında farklı beklentileri karşılayan farklı özelliklerde seçenekler yer alıyor. Roborock S5 Max ve S6 Max de bunlardan. Roborock markasının en sevilen tüm robot süpürge modellerine Teknosa ayrıcalığıyla güvenle sahip olabilirsiniz. Roborock süpürgeleri keşfetmek için incelemeye hemen başlayın.

Roborock Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Roborock markasının en sevilen modelleri arasında yer alan S5 Max, S6 Max ve S7 Max Teknosa’da sizleri bekliyor. Roborock S5 Max modeli hem süpürme hem de paspas yapabiliyor. 5200 mAh kapasiteli bataryasını tamamen şarj ettikten sonra 200 m²’lik alanı tek seferde temizleyebilen S5, 180 dakika boyunca kesintisiz çalışabiliyor. Sert zeminde de halıda da mükemmel performans sergileyen bu ürün zemindeki tüm tüy, toz, kir ve kırıntıları kusursuz bir şekilde temizleyebiliyor. Üstelik şarjı azaldığında şarj istasyonuna dönüp şarj olabiliyor. Roborock’un sevilen bir başka modeli S6 Max Wi-Fi robot süpürge ise yalnızca kir ve toz gibi kuru maddelerin değil, yere dökülen sıvı maddelerin de temizliğini sağlayabiliyor. Tıpkı S5 Max gibi şarjı azaldığında istasyonuna dönüp kendini şarj edebilen Roborock S6 Max de 3 saatlik kesintisiz çalışma performansı gösteriyor. İlk çalışmasında evinizin haritasını detaylı bir şekilde çıkarabilen S6, daha sonrasında temizliği, çıkardığı bu haritaya göre gerçekleştiriyor. Böylece evinizdeki hiçbir odayı ya da köşeyi atlamadan, dip köşe temizlik yapabiliyor. Çift kamera sistemi ve sensörleri ile eşyalara ve duvarlara çarpma ihtimali minimize edilmiş olan S6, gizliliği de önemseyen kullanıcıları da memnun etmeyi başarıyor. Cihaz, özel sistemi sayesinde kullandığı görüntüleri kaydetmiyor ve anında siliyor.

Roborock Robot Süpürge Kullanım Tüyoları

Xiaomi Roborock robot süpürge modellerinin kurulumu da kullanımı da son derece kolay. Roborock kurulum için öncelikle ürünün kutusunu açın ve kutunun içinden çıkan kullanım kılavuzundaki direktifler doğrultusunda kurulum adımlarını gerçekleştirin. Roborock robot süpürgeler, yalnızca birkaç dakikada gerçekleşen fizikî ve yazılımsal kurulum işlemlerinin ardından kullanıma hazır hale geliyor. Ürünü şarj etmek içinse şarj istasyonunu elektrikle buluşturun ve daha sonra süpürgeyi ilgili istasyonun üzerine dikkatlice bırakın. Bunun ardından ürününüz, şarj olmaya başlayacaktır. Roborock robot süpürgelerin fiziki kurulum aşamaları işte bu kadar kolay. Cihazların yazılımsal kurulumunu gerçekleştirmek için Google Play ya da App Store üzerinden Roborock uygulamasını yüklemeniz ve ardından uygulamadaki yönlendirmeleri takip etmeniz gerekiyor. Uygulama üzerinden gerekli kayıt işlemlerini yaptıktan sonra uygulama ile cihazınızı, evinizdeki Wi-Fi ağı üzerinden tanıştırmayı da unutmayın.

Roborock Süpürge Fiyatları

Üstün teknolojisi ile üstün bir ev temizliği sunan Roborock süpürge modelleri Teknosa ayrıcalığıyla sizlerle. En uygun Roborock süpürge fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Bir robot süpürgeden beklediğiniz tüm özelliklere sahip Roborock süpürgeler, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle sizleri bekliyor. Roborock robot süpürgeler arasından favorinizi seçmek için keşfe hemen başlayın. Dilerseniz Robot Süpürge kategorimizden diğer markaların da robot süpürge modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler!