Çok Satanlar

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazı

Ürün Kodu: 120213371
 • En geç 01 Haziran Perşembe günü kargoda
Satıcı Comfor
8.949 TL
8.949 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
9.599 TL

Ürün Açıklaması

Acı veren epilasyon yöntemlerinin sonunu getiren ve ev konforunda, tek başına uygulanabilir bir cihaza sahip olmayı kim istemez ki! IPL teknolojisinin son ürünlerinden biri olan Philips BRI950/00 Lumea Prestige etkileyici sonuçları ile beğeni toplar. Cilt ve kıl tipine göre akıllı sensörlerle çalışan cihaz, SenseIQ teknolojisi sunar. Kullanım kolaylığı sunan ve uygulamanın başarısını artıran akıllı algılama özelliklerinin yanı sıra başlık seçenekleriyle de bölgeye özel çalışma imkânınız olur. Kablolu ve kablosuz kullanımı, kıvrımlara uyum sağlaması ve ergonomik tasarımı ile geleneksel yöntemleri tedavülden kaldırır.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Neden Almalıyım?

Her ay kuaföre ya da lazer epilasyona yüklü miktarda ödeme yapmaktan sıkıldıysanız, kısa sürede çıkan kıllar nedeniyle çok sık uygulama yapıyorsanız ve bunun vakit kaybı olduğunu düşünüyorsanız, Philips Lumea Prestige sizlere göre. Işık teknolojisini kullanarak, kıl köklerine tahrip eden Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL yorum ve geri bildirimlerden de anlaşılacağı üzere alanında oldukça başarılı bir üründür. Kolay taşınabilir olması, kablosuz çalışma özelliği, uzun vadeli çözüm sunarak vakit kazandırması, yönlendirici uygulamalarının başarılı olması ve özel başlık çeşitleri gibi birçok sebep ve daha fazlası, neden satın almanız gerektiği sorusunun cevabıdır. Philips BRI950 /00 Lumea Prestige IPL lazer epilasyon yorumlar sizin için yönlendirici olabilir. Ürün geleneksel tüy alma yöntemlerini çöpe atar ve yerine acısız ve pratik çözümler sunar. Kolay kullanılan ve her bölgeye evinizin konforunda uygulama yapabileceğiniz cihaz, küçük boyutu ve kablosuz özelliği ile seyahatler sırasında da taşınabilir. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL fiyat açısından da oldukça avantajlıdır. Philips BRI950/00 Lumea Prestige vücut yüz başlığı ve IPL tüy alma cihazı, kablosuz ve kablolu olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Taşıma çantası sayesinde tüm parçaları bir arada saklayabilir, her daim yanınızda kolayca bulundurabilirsiniz.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Nasıl Kullanırım?

Philips Lumea Prestige BRI950 kullananlar tarafından birçok farklı yöntem uygulanır. Kılların ışık teknolojisi kullanımından önce yüzeyden tamamen alınmış olması gerekir. Bazı kullanıcılar jilet bazıları ise ağda kullanarak kılları alır. Jilet kullanımından sonra aynı gün içerisinde, ağda kullanımı sonrasında da birkaç gün sonra bölge uygulama yapmak için hazır olur. Cilt sensörü ile her bölgeye başlamadan önce derece ayarlaması yapılarak, aşırı bastırmadan, adım adım vücutta istenilen bölgelere atış ile uygulanır.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige vücut ve yüz başlığı IPL lazer epilasyon yöntemleri gibi acılı ve profesyonel eğitim gerektiren bir cihaz değildir. Lazer yapabilmek için özel eğitim alınırken, Lumea hiç bilmeyen biri tarafından da kolaylıklar uygulanabilir. Cihazın kullanımında, dikkat edilmesi tavsiye edilenler noktalar kısaca sıralanırsa;

 • Kullanım öncesi cilt yüzeyinde kıl, nemlendirici, parfüm gibi herhangi bir ürünün olmaması gerekir.
 • Atış ayarlamasını akıllı sensöre bırakmak, doğru seçim yapma şansınızı artırır ve olası riskleri önler.
 • Dövme, ben ve yara olan alanlarda uygulama yapılmaması gerekir. Ayrıca cihaz aşırı koyu alanlarda otomatik kapanma özelliğine sahiptir.
 • Kızıl, açık sarı ve beyaz tüyler ile aşırı esmer ve siyahi ten üzerinde yeterince etkili olmayabilir.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Kimler Kullanabilir?

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL farklı cilt ve kıl tiplerine uygun olup, bu sorundan acısız şekilde kurtulmayı isteyen kişiler tarafından kullanılabilir. Kullanım öncesi kişinin ergenlik dönemini tamamlamış olması ve hormonlarının düzenli çalıştığı zamanın beklenmesi tavsiye edilir. Ergenlik döneminin başlarında olan çocukların hormonları oldukça yoğun şekilde çalıştığı için uygulama yapılsa da başarı şansı oldukça düşüktür. Cihaz erkekler tarafından da kullanılmaya uygundur. Erkek kullanıcılarda kasık bölgesi dahil birçok farklı alanda güvenle uygulama yaparak, kıl sorunlarını uzun vadeli çözümlerle ortadan kaldırır. Kıl ve cilt rengini algılayan akıllı sensör sayesinde güvenle uygulama yapmak kolaydır ve profesyonel bir eğitimi olmayan herkes kullanabilir. Etkili bir epilasyon için ürünü temin edebilir, acı verici yöntemlerden kurtulabilirsiniz. Daha önce bu tarz bir cihaz kullanmayan insanlar da akıllı özellikleri sayesinde kolayca kullanabilir. Akıllı sensör teknolojisi sayesinde, Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL tüy alma cihazı beyaz, buğday ve esmer tenlerin tonlarını algılar. Kıl tipini ve rengini de çözümleyerek, her bölgeye özel atış derecesi yüksekliğini kendisi otomatik ayarlayabilir. Kafa karıştırıcı kullanım yöntemlerinin karşısında olan akıllı algılama teknolojisi, kurtarıcı bir fonksiyondur.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir olan cihaz, uygulama yapılan alanın özelliklerine ve kıvrımlarına tam uyması için özel başlık seçeneklerine sahiptir. Geniş ve dar pencereli olarak 2 farklı başlık çeşidi ile spesifik çalışma imkanı sunar. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL tüy alma cihazı + vücut ve yüz başlığı kullanarak; koltuk altı, bikini, yüz, kollar, bacaklar ve karın gibi birçok farklı bölgenizde etkili sonuç alabilirsiniz. En hassas bölgelerde dahi yumuşak ve şekil alan yapısı ile cilde tam oturur ve ışık kaçmasını önler. Priz arama derdini ortadan kaldıran şarjlı çalışma fonksiyonu ve hafif yapısı sayesinde tatile giderken bile yanınızda götürebilir, her daim pürüzsüz cildin tadını çıkarabilirsiniz. Belli aralıklarda yapılan seansların her daim takip edilmesi, kullanım süresinin doğru zamanlara tekabül etmesi ve uygulamanın atlanmaması başarı için oldukça önemlidir. Lumea mobil uygulaması ise bu kafanızı karıştıran tüm sorunları çözer ve sizin yerinize takvim tutar. Bildirimlere izin vererek hatırlatıcı ve bilgilendirici bildirimleri alabilir, her daim Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL lazer epilasyon PD280BRI950/00 cihazını maksimum verimle kullanabilirsiniz. Acı veren epilasyon yöntemleri ile vedalaşarak, kalıcı çözümlere ulaşmak için Philips’in üstün teknolojisinden faydalanabilirsiniz.


Philips Lumea IPL uygulaması


SmartSkin sensörü


Yedek parça gerekmez


Lumea, tüylerin yeniden uzamasını engeller*


SenseIQ teknolojisi


Uygun tüy ve cilt tipleri


Kablosuz ve kablolu kullanım


Vücut bölgelerinde uygulama


Vücut aparatı


Yüz başlığı


Yüz başlığı


Vücut için benzersiz kıvrımlı başlığa ve özel yüz başlığına sahip dünyanın ilk IPL'si. Philips Lumea Prestige, kablolu ve kablosuz kullanımı ve SmartSkin sensörü ile en etkili IPL çözümüdür.


Ürün Rengi Güç Kaynağı Tüy Alma Teknolojisi Vücut Eklentisi
Pembe, Beyaz Dalgalı akım/pil Yoğun Atımlı Işık (IPL) Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazı
4.8
 • 5
  68
 • 4
  6
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek