Philips IPL Lazer Epilasyon Fiyatları ve Modelleri

3 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Tüy Alma Cihazı
4.8 (89 Değerlendirme)

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Tüy Alma Cihazı

5.489 TL
Çok Satanlar
Philips BRI950/00 Lumea Prestige  Vücut  Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazı
4.7 (67 Değerlendirme)

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazı

7.899 TL
Philips SC1997/00 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı
4.7 (10 Değerlendirme)

Philips SC1997/00 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı

5.359 TL

Elektrikli ev ürünleri teknolojileriyle lider markalar arasında yer alan Philips, kişisel bakım ürünleri alanında son derece başarılı bir üretim çizgisine sahip. Hem erkekler hem de kadınlar için kişisel bakım ürünleri tasarlayan Philips, teknolojik gelişmeleri ürünlerine kısa sürede entegre ederek kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yüzyıllardır kadınların en büyük problemlerinden biri olan tüy sorunu, Philips'in tasarladığı yeni nesil epilasyon aletleriyle son buluyor.

Daha önce sadece güzellik merkezlerinde uygulanan IPL teknolojisini, Philips IPL Lumea serisiyle evlerinize taşıyan marka, uzun süre pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Epilasyon işlemini ev konforu ve rahatlığında çözen kadınlar, IPL teknolojisi sayesinde her zaman temiz ve bakımlı hissediyor. Hızlı ve kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayan Philips IPL, hassas ciltler için bile etkili çözüm önerileri sunuyor.

Philips IPL Epilasyon Aleti

Philips IPL epilasyon aletinde yoğun ışık atımı teknolojisi bulunuyor. Bu yöntemde tüyleri ortadan kaldırmak için hafif ışık kullanılıyor. Tüy köklerine nüfuz eden ışık, düzenli kullanıldığında tüylerin yeniden çıkmasını altı aya kadar engelliyor.

Yapılan çalışmalar, Philips IPL epilasyon aleti kullanıldığında, sadece üç uygulamanın ardından bacak tüylerinde %92'ye varan azalma gözlenebildiğini ortaya çıkarıyor. Bu oran elbette cilt ve kıl yapısına göre değişiklik gösteriyor. Philips IPL modelleri kablosuz veya kablolu olarak tasarlanıyor. Kablosuz modellerde bikini ve koltuk altı bölgesi gibi hassas bölgelere erişimin daha rahat olduğu söylenebilir. Cihazların şarjlı kullanım avantajı yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlıyor.

Kablolu tasarlanan modellerde ise kesintisiz enerji desteği sunuluyor. Böylece IPL cihazının şarjının bitmesiyle ilgili endişeler ortadan kalkıyor. Kablolu ve kablosuz serilerin her ikisi de aynı performansla hayalini kurduğunuz pürüzsüz tene sahip olmanız için geliştiriliyor.

Philips IPL Lazer Modelleri

Philips IPL lazer modelleri, Teknosa'da kullanıcılarla bir araya geliyor. Philips Lumea'ya ait Advanced, Comfort, Essential, Precision ve Prestige modelleri her cilt tipine uygun özellikleriyle tüy sorununa çözüm üretiyor.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazı, akıllı uygulama başlıkları sayesinde vücudunuzun her kıvrımına uyum sağlıyor ve ışık atımını her bölgeye uygun olacak şekilde ayarlıyor. Başlıkları yardımıyla yüzünüzde bile güvenle kullanabileceğiniz serinin ürünlerinden biri olan Philips Lumea BRI953, kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği modeller arasında yer alıyor.

Advanced serisinin bir başka üyesi olan Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Tüy Alma Cihazı, dudak üstü, çene ve favoriler gibi en hassas tüylerden bile acısız ve etkili şekilde kurtulmanıza yardımcı oluyor. Birçok tüy ve cilt tipine uygun olarak tasarlanan cihaz, entegre cilt tonu sensörüyle her seansın başında ve zaman zaman da seans esnasında cilt tonunu kontrol ediyor. Model, kullanılamayacağı kadar koyu bir cilt tonu algılarsa ışık atımını otomatik olarak durduruyor.

Philips IPL Lazer Fiyatları

Philips IPL fiyat aralıkları üretici marka Philips tarafından belirleniyor. IPL Philips teknolojisi son zamanlarda kullanıcılar tarafından en beğenilen teknoloji olarak dikkat çekiyor. Philips IPL modelleri, en avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla Teknosa'da yerini alıyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve işlevsel Philips IPL modellerine Teknosa'dan ulaşabilir ve dilediğiniz modele en uygun koşullarla sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.