text.skipToContent text.skipToNavigation

Notebook

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Notebook kategorisinde 54 adet ürün bulundu.

En İyi Notebook Markaları

Bir markanın iyi veya kötü olarak adlandırılması, kullanıcıların tercihlerine göre belirlenir. Buna göre sıralanmış birkaç marka bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen notebook markalarının Lenovo, HP Dell, Acer, AsusApple, Razer, MSI ve Samsung olduğu görülmektedir. Bu markalar her seviyeden kullanıcıya göre notebooklar üretmektedirler.

İkisi Bir Arada Laptoplar

Hem dizüstü bilgisayara hem de tablete ayrı harcamalar yapmak yerine tek bir aygıtta ikisini de barındırabiliyor olmak bu laptopların tercih ediliş nedenlerinin başında geliyor. Ayrıca kullanıcıların alışkın olduğu laptoplardan daha hafif ve ince olmaları da ikisi bir arada bilgisayarları daha tercih edilebilir kılmaktadır. 

Apple MacBook

MacBook kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. MacBook’ların işlemcileri çalışırken sadece 5-watt güç kullanmaktadır ve bu sayede MacBook’lar içerisinde fana ihtiyaç duyulmamaktadır. 2304 x 1440 çözünürlüğe sahip ekranı ile en küçük ayrıntıları bile kullanıcısıyla buluşturan MacBook bugüne kadar çıkan en iyi nesil olarak kendisini göstermektedir.

Asus Notebook

Asus Notebook, pek çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan bilgisayar markalarından birisidir. Kaliteli donanımı, servisi ve üretilen bilgisayarların dış görünümüyle senelerdir kullanıcılar tarafından en beğenilen bilgisayar üreticilerinden biridir. Gaming ve klasik laptop seçenekleri ile geniş bir fiyat skalasında alıcıları için her daim kaliteli ve kullanışlı bilgisayarlar üretmeye devam etmektedir.

HP Notebook

HP notebook, servisinin hızı ve kalitesi, güzel tasarımı ve donanımı ile kendini kullanıcılara sevdirmeyi başaran markalardan birisidir. HP gerek oyuncu laptopları gerekse klasik laptoplarda başarılı bir üretim yapmaktadır.

Uygun Fiyatlı Laptop Modelleri

Günümüzde pek çok marka laptop üretmekte ve kullanıcılar sahip oldukları laptop’ların en iyisi olmasını isterken bütçeyi aşabilmektedirler. Teknosa mağazalarında her bütçeye uygun laptop bulunmaktadır. Birkaç uygun fiyatlı laptop modeli aşağıda verilenler gibidir;

Oyuncu bilgisayarları

Genellikle oyuncuların tek parça olarak aldığı ya da parçalarını topladıkları bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar normal bilgisayarlara oranda daha güçlü ekran kartlarına, daha yüksek RAM'e, daha geniş depolama alanına ve daha iyi bir işlemciye sahip olmaktadırlar.