text.skipToContent text.skipToNavigation

ACER Notebook Fiyatları ve Modelleri

Notebook
MARKALAR
FİYAT
Renk
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
HD Türü
Ekran Kartı
Depolama ortamı
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Notebook için 5 ürün bulundu

Web'e Özel
Web'e Özel

Acer Laptop

Güçlü inovasyon ve geleceğe yönelik tasarımlara sahip bilgisayarlar üreten Acer, bilgisayar teknoloji dünyasının en önemli markalarından birisidir. Acer laptop i5 Intel işlemciye sahip modelleriyle hem günlük kullanım hem de prosefyonel kullanım ihtiyacını karşılıyor. Daha uygun bir model arıyorsanız Acer laptop i3 Intel işlemcili modeller tam size göre.

Acer Laptop Fiyatları

Acer laptop modellerinin sahip oldukları özellik ve teknolojilerine göre fiyatları farklılık göstermektedir. Acer laptop Teknosa avantajlarıyla ve uygun fiyatlarla mağazalarda ve teknosa.com'da! Acer laptop kategorisinde farklı serileri kullanıcılarının beğenisine sunarak her bütçe ve ihtiyaca hizmet ediyor. Acer Swift ince tasarımıyla daha kompakt bir cihaza sahip olmanızı sağlerken fiyatları diğer modellere göre farklılık göstermektedir.

Acer Aspire

Günlük bilgisayar kullanımından iş amaçlı kullanıma kadar geniş bir ihtiyaç karşılama özelliğine dahip Acer Aspire bilgisayar modelleri üst düzey tasarım ve performansı bir arada sunuyr. Acer Aspire 3 bu serinin amiral gemilerinin başında geliyor. Güçlü işlemciye sahip model Nvidia GeForce grafik kartı ile günlük ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor. Acer Aspire 5 daha ince ve hafif tasarımıyla özellikle taşınabilirlik konusunda bir çok modele göre öne çıkıyor.

Acer Laptop Özellikleri

Acer bilgisayarlar sahip oldukları özelliklerle de birbirinden ayrışmaktadır. Bazı modeller daha ince ve dolayısıyla daha hafif olma özelliğine sahiptir. Hafif olmasına rağmen kuvvetli bataryaları ile 11 saate kadar sürebilen pil ömrüne sahip modelleri de bulunmaktadır. Acer Colour Intelligence™ özelliğine sahip modeller canlı ve gerçekçi renklerle kusursuz deneyim sunmaktadır. Bazı üst modellerinde yer alan Acer BlueLightShield™ özelliği ile gözünüz yorulmadan uzun saatler boyunca bilgisayar ekranına bakabilir film veya dizi izleyebilirsiniz. Acer yenilikçi hoparlör tasarımlarıyla da öne çıkmaktadır. Daha derin bas tonları ve daha iyi ses kalitesi sunan Acer TrueHarmony™ teknolojisi ile müzük keyfini maksimuma ulaştırmaktadır.