text.skipToContent text.skipToNavigation

ASUS Notebook Fiyatları ve Modelleri

Notebook
MARKALAR

Notebook için 0 ürün bulundu

Asus Laptop

Notebooklar fiyatlarının ucuz olmasından, boyutlarının ideal olmasından, ağırlık olarak çok ağır olmamalarından, pil ömrünün ve bataryasının uzun süre gitmesinden dolayı tercih ediliyor. Teknosa mağazalarında en popüler Asus notebook modellerini bulabilirsiniz. Asus notebook modelleri sahip olduğu ekran özellikler, donanımları ve tasarımlarıyla kullanıcılar tarafındna yoğun ilgi gören markalar arasında yer almaktadır.

Asus Notebook Fiyatları

Asus notebook alırken dikkat edilen ve araştırılan konulardan biri de Asus notebook fiyatlarıdır. Asus laptop modelleri üründe yer alan işlemci, sahip olduğu hafızası, işlemcisi ve hatta tasarımlarıyla fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Asus notebook'u kullanım amacınıza göre farklı fiyat seçeneklerine sahip modeller arasından seçebilirsiniz. Asus notebook modelleri özellikleriyle birlikte Teknosa özel fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Asus Notebook

Popüler Asus Laptop Modelleri

Asus laptop denildiğinde kullanıcıların aklına gelen bazı modeller bulunmaktadır. Özellikle Asus Zenbook bu öne çıkan modellerin başında gelmektedir. Tasarımı, dokunmatik ekranı, hafif olmasına rağmen sunduğu performansıyla Asus Zenbook bu ilgiyi hak eden modellerin başında gelmektedir. Asus Vivobook modelleri de Asus markasını PC kategorisinde öne çıkaran seriler arasında yer alıyor. Asus Laptop i7 Intel işlemciye sahip farklı modelleri olduğu gibi Asus Laptop i5 işlemciye sahip modelleri de Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da bulabilirsiniz. Son dönemlerin en popüler bilgisayar modelleri arasında Asus iddialı modelleri ile yer almaktadır.

Asus Laptop Fiyatları

Neden Asus Notebook Tercih Etmeliyim?

Özelliklerinden de anlaşıldığı üzere Asus notebook modelleri diğer notebook modellerinde olan ve olmayan birçok özelliğe sahiptir. Bazı modellerinde kullandığı NanoEdge çerçevesiz ekranı sınırsız ekran deneyimi sunmaktadır. Asus'un sürekli geliştirdiği bir konu da kullanıcıya sunduğu ergonomik çözümleridir. Modellerinde kullandığı ayarlanabilir klavye ile bilgisayarınızı sizi yormayacak, en ergonomik yazma moduna getirebilme imkanı sunmaktadır. Bazı özelliklerinde yer alan NumberPad özelliği ile Touchpad'inizi numaratör olarak kullanabilir ya da ScreenPad özelliği ile touchpad'inizi mini bir ekran olarak kullanabilirsiniz. Teknosa'da, biribirinden gelişmiş özelliklere sahip Asus Notebooklara uygun fiyat ve taksit imkanları ile ulaşabilirsiniz.