text.skipToContent text.skipToNavigation

Notebook

Notebook
RAM
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
Grafik adaptör modeli
Depolama ortamı
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT
Ekran Boyutu

Notebook için 9 ürün bulundu

Asus Laptop

Notebooklar fiyatlarının ucuz olmasından, boyutlarının ideal olmasından, ağırlık olarak çok ağır olmamalarından, pil ömrünün ve bataryasının uzun süre gitmesinden dolayı tercih ediliyor. Teknosa mağazalarında en popüler Asus notebook modellerini bulabilirsiniz. Asus notebook modelleri ekran çözünürlüğünde yeni bir çağ açmıştır.

Asus Notebook Fiyatları

Notebook alırken merak edilen konulardan biri de Asus notebook fiyatlarıdır. Laptopa göre daha ucuz olsalar da bazı notebook modelleri, laptoplardan daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Asus notebooklar da uygun fiyat ve taksit imkanları sunulmaktadır. Asus notebook modelleri özellikleriyle birlikte Teknosa özel fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Asus Laptop Modelleri

Asus laptop modelleri incelediğimizde Asus Zenbook ve Asus Vivobook serileri öne çıkıyor. Asus Laptop i7 Intel işlemciye sahip farklı modelleri olduğu gibi Asus Laptop i5 işlemciye sahip modeller de yer almaktadır. Asus X540 son dönemlerin en popüler modelleri arasında yer almaktadır.

Neden Asus Notebook Tercih Edilmelidir?

Özelliklerinde anlaşıldığı üzere Asus notebook modellerin de diğer notebook modellerinde olmayan birçok özellik bulunmaktadır. Çözünürlük ve kapasite arttırma konusunda notebooklar da yeni bir çağ açmıştır. Ayrıca Teknosa, Asus notebook modellerinde kaliteye kaliteye katarak uygun fiyatlarla taksit imkanı sunmaktadır.