text.skipToContent text.skipToNavigation

LENOVO Notebook Fiyatları ve Modelleri

Notebook
MARKALAR
FİYAT
Renk
Ön Kamera Çözünürlüğü
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
HD Türü
Ekran Kartı
Depolama ortamı
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Notebook için 7 ürün bulundu

Lenovo Laptop

Bir dünya markası olan Lenovo, 1984 yılında kurulmuştur. Üretim merkezi Çin'dir. Masaüstü bilgisayar, Laptop, Notebook ve bilgisayar aksesuarları olmak üzere bilgisayara dair ne varsa hepsinin üretimini yapmaktadır. Son yıllarda piyasaya sürdüğü ürünler ile de oldukça dikkat çeker. Her yıl müşteri kitlesini artıran Lenovo, reklam ve promosyon kampanyaları için de özel olarak çalışır. 2003 yılında Acer ve HP markasını satın alarak kendi bünyesine dahil etmiştir. Gelişen teknolojiyi ürünlerinde de kullanan Lenovo, kendini geliştirmeyi hedef edinmiş bir markadır. Son yıllarda bilgisayar ile birlikte cep telefonu üretimine de başlamıştır. Cep telefonu üretimi ile de dikkat çeken marka, bu konuda da yoğun rağbet görmüştür. Lenovo laptop tasarımlarını kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel olarak yapmaktadır.

Lenovo Laptop Fiyatları

Lenovo laptop fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenmiştir. Ürün fiyatları yılın bazı zamanlarında piyasa ile bağlantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı ürünlerinin yanı sıra yüksek fiyatlı ürünleri de mevcuttur. Lenovo laptop ve Lenovo notebook modellerinin hepsine Teknosa mağazalarından ulaşmak mümkündür. Ayrıca mağaza stoklarında kalmayan ürünler için Teknosa.com adresinden sipariş verme olanağı da bulunmaktadır. Lenovo laptop Teknosa fiyatlarına teknosa.com'dan ve Teknosa mağazalarından ulaşılabilirsiniz. Teknosa, pek çok satış imkanı ile de müşterilere geniş seçenekler sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ürünlerin garanti süresinin uzatılabilme imkanı da mevcuttur.

Lenovo Notebook

Lenovo Laptop Yorumları

Lenovo laptoplarını kullanıcıları, geniş ekran özelliğinden çok memnun kaldıklarını söyler. Lenovo laptop yorumları içinde en önemli tercih nedenlerinden birinin zarif tasarımı ve modellerinin çoğunun hafif olması olduğunu görebiliriz. Ayrıca geniş hard disk kapasitesi ile çalışanlara büyük olanaklar sağlamaktadır. Servis sonrası hizmeti ile de büyük beğeni toplayan Lenovo, sorun yaşayan müşterilere en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde yardımcı olmayı hedef edinmiştir. Müşteriler ürünleri ile ilgili bütün tüketici haklarına sahiptirler. Lenovo Notebook modelleri özel işlemci tipleri ile müşterilerine kolaylık sağlar. Ayrıca yüksek işlemci tipi ile de dikkat çekerler.

Lanovo Laptop Fiyatları

Lenovo Laptop Modelleri

Lenovo laptopları, yıllardan beri pek çok insanın ihtiyacına cevap verir. Her kesime hitap eden, her arayışa göre üretilen laptoplara ilgi fazlası ile büyüktür. Her yeni modeli daha piyasaya sürülmeden rağbet görmeye başlayan Lenovo notebook bilgisayarlar, eskiden yeniye bütün modelleri ile beğeni toplamıştır. Lenovo Ideapad, Lenovo Yoga, Lenovo Thinkpad öne çıkan seriler arasında yer alıyor. Lenovo Laptop i7 Intel işlemciye sahip farklı modelleri olduğu gibi Lenovo Laptop i5 işlemciye sahip modeller de yer almaktadır.