ARNICA Fiyatları ve Modelleri

ARNICA
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

ARNICA için 22 ürün bulundu

%2 619 TL 609 TL
%17 1.449 TL 1.199 TL
%20 499 TL 399 TL
%22 227 TL 177 TL
%29 699 TL 499 TL
Tükenmek Üzere

Teknolojik gelişmelerin insanların günlük yaşamlarına önemli ölçüde etki ettiği modern dünyada gereksinimler de bazı farklılıklar gösteriyor. Elektronik ev aletleri alanındaki ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Arnica, inovasyon ve Ar-Ge odaklı çalışmalarını üretim anlayışının merkezinde tutuyor.

Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, mutfak ürünlerinden, elektrikli süpürgelere kadar, çeşitli kullanıcı profillerine ve ihtiyaçlarına hitap eden cihazlarla piyasada yer alıyor. Tüm ürün gruplarındaki makinelerde üst seviye teknik özellikler ve ergonomik kullanım avantajlarını bir araya getiren Arnica, kullanıcı deneyimini de sürekli iyileştirme amacı güdüyor.

Arnica Ürün Çeşitleri

Arnica ürün çeşitleri birkaç farklı başlık altında incelenebilir. Kalite, yüksek performans ve konforun birleşimi sonucu ortaya çıkan cihazlara bünyesinde yer veren marka, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm elektrikli aletleri ayağınıza getiriyor.

Arnica ütü, süpürge, tost makinesi ve kettle modelleri hem mutfakta hem de evinizin diğer bölümlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, işlevsel kullanıcı deneyimi sunan elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Ayrıca Arnica ev eşyaları içerisinde kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan toz torbasız süpürgeler de uygun ödeme koşulları ve bütçe dostu fiyatlarla Teknosa'da sizleri bekliyor.

Arnica Tost Makineleri

Arnica tost makinesi modelleri birbirinden lezzetli tostlar hazırlamanız için ideal. Ortalama 2000 W elektrik gücüyle çalışan cihazlar, aynı anda çok sayıda tost yapabilmenize imkân tanıyan oldukça büyük bir kapasiteye sahip. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen gövdeyi bünyesinde barındıran ürünler, ızgara için ideal kullanım sunan 180° açılabilir üst gövdeyle de pişirme işini sizin için pratik hâle getiriyor.

Markanın ürettiği tost makinelerinden biri olan Arnica Tostit Maxi Granit termostat ayarıyla güvenliğinizi garanti altına alıyor. Cihaz, termostat ayarının yardımıyla belirli bir sıcaklığın üstüne çıkıldığında pişirme işlemini durduruyor. Yine aynı modelin farklı renkte üretilmiş versiyonu olarak kullanıcıların karşısına çıkan Arnica Tostit Maxi Rose, tıpkı diğer üründe de olduğu gibi, yağ toplama haznesine ve granit plakaya sahip. Beş kademeli ısı ayarı düğmesiyle çalışan ve damak zevkinize uygun şekilde tostlar hazırlamanızı sağlayan ürün, kolay şekilde temizlenebiliyor.

Arnica Tostit Izgara Makinesi ise eşsiz lezzetler oluşturmanızı kolaylaştıran ergonomik ve güçlü tasarımıyla markanın ilgili ürün grubundaki demirbaşlarından biri olarak ön plana çıkıyor.

Arnica Süpürgeler

Ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarından biri olan süpürgeler, Arnica kalitesiyle yaşadığınız ortamın tertemiz olmasını sağlıyor. Arnica Klik Klak Dik Siklon Siyah-Rose Süpürge, ergonomik özellikleri, hem pratik hem de verimli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Modern teknolojinin güncel örnekleri arasında yer alan toz torbasız süpürgelerden biri olan Arnica Tesla Premium da yüksek emiş gücü, temizliği kolaylaştıran aparatları, AAA sınıfı enerji verimliliği ve 70 dB(A) ses seviyesiyle bir elektrikli süpürgeden bekleyeceğiniz her şeyi rahatlıkla karşılıyor.

Arnica Mutfak Ürünleri

Arnica kettle ve Arnica blender modelleri mutfakta dilediğiniz her an yardımınıza koşuyor. Sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda veya leziz tarifler için çırpma, öğütme, kesme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerektiğinde, işleri sizin adınıza kolaylaştıran cihazlar, yüksek elektrik gücü kapasiteleri ve dayanıklı yapıları nedeniyle ilgi görüyor. Arnica'nın mutfak ürünleri alanında sahip olduğu tüm üretim tecrübesini yansıtan cihazlar, Teknosa aracılığıyla kullanıcılarla buluşuyor.

Arnica Fiyatları

Arnica fiyatları, geniş ürün yelpazesi içerisindeki cihaz, seri ve modele göre değişkenlik gösteriyor. Marka tarafından belirlenen fiyat politikası ütü, tost makinesi, kettle, süpürge ve mutfak ürünlerinde çeşitli farklılıklara da sahip. Öte yandan her ürün grubu kendi içerisinde bazı teknik özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Siz de bütçe dostu ve güvenilir bir teknoloji alışverişi yapmak istiyorsanız, Teknosa'yı ziyaret ederek Arnica ürünlerini satın alabilir ve ev ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.