Stokta var

Logitech M171 Kablosuz Mouse (Kırmızı)

%18
İNDİRİM
109 TL
89,90 TL
Tek Çekim x 89,90 TL = 89,90 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Logitech M171 Kablosuz Mouse (Kırmızı)

Logitech M171 kırmızı kablosuz mouse tak – çalıştır mantığıyla basit bir şekilde kullanıma hazır hâle gelen gelişmiş bir fare. Akıcı imleç kontrolüne izin veren yapısı sayesinde Logitech M171 mouse kırmızı modeli çalışma alanlarından kalabalık masalara kadar geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Kompakt yapısı sayesinde hemen her yaşam alanına uygun olan Logitech M171 kablosuz mouse – kırmızı modeli, her iki elle kullanıma da uygun. Sağ ya da sol el fark etmeksizin metrelerce mesafeden çalışabilen modeli siz de Teknosa güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Logitech M171 Kablosuz Fareyi Neden Almalıyım?

Logitech M171 kablosuz mouse çalışma alanınız için kendinize yeni ve kompakt bir fare arıyorsanız harika bir seçim. USB alıcısı sayesinde tak – çalıştır düzeyinde basit bir şekilde kullanıma hazır hâle gelen cihaz, 10 metre mesafeye kadar çalışabiliyor. Bu sayede masanızda, bilgisayarınızın karşısında da çalışabilir PC masanıza metrelerce mesafedeki koltuğunuzdan da işlem gerçekleştirebilirsiniz. Logitech M171 kırmızı mouse bu açıdan kablolara takılı kalmak istemiyorsanız da nokta atışı bir tercih olabilir. Cihaz her iki el ile kullanmaya da müsait bir yapıda tasarlanıyor. Bu sayede sağ ya da sol el fark etmeksizin cihazla istediğiniz yerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bir sunum, katılacağınız çevrim içi canlı bir toplantı ya da internette sörf keyfi… Logitech M171 özellikleri itibarıyla bu ve buna benzer pek çok PC kullanımı için uygun. Güçlü ve güvenli USB alıcısı sayesinde gecikme yaşamadan kullanabileceğiniz bu fare, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız ile hızlıca eşleşiyor. Geriye metrelerce mesafeden dahi etkili bir kullanımı deneyimlemek kalıyor. Ayrıca cihazın Windows®, macOS, Chrome OS™ ve Linux® ile uyumlu olması da hemen her popüler işletim sisteminde çalışabilmesi anlamına geliyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Logitech M171 kablosuz kırmızı mouse modelini kullanırken cihazın verimini artırabilirsiniz. Bunun için uygulayabileceğiniz belli başlı yöntemler var. Örnek vermek gerekirse; açma / kapama anahtarı ve otomatik uyku güç tasarruf modu cihazı özelleştirebileceğiniz ayrıntılar arasında yer alıyor. Uyku modunu kullanarak cihazı kullanmadığınız zamanlarda devre dışı bırakabilir, böylece pil ömründen tasarruf edebilirsiniz. Bu mod sayesinde Logitech M171 kırmızı kablosuz mouse, pil değişmeden 12 aya kadar çalışabiliyor. 1 adet AA pil ile çalıştırabileceğiniz cihazı kullanmak için gereksinimler ise şu şekilde: kullanılabilir USB bağlantı noktası, Windows 7, 8, 10 veya üzeri, macOS 10.5 veya üzeri, Chrome OS ve / veya Linux Kernel 2.6+. Bu sistem gereksinimlerinden birini karşılayan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız ile hemen cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. 2,4 GHz kablosuz bağlantı türüne sahip olan Logitech M171 modeli, 2 boyutlu optik kaydırma tekerleği sayesinde de rahatça hareket ettirilebiliyor. Cihazı kompakt yapısı sayesinde laptop çantanıza da koyup taşıyabilirsiniz. Yüzeyinin çizilmemesi, üzerine sıvı dökülmemesi içinse Logitech M171 faresine uygun bir mouse kılıfı alabilirsiniz. Pil dahil ağırlığı 70,5 gram olan cihaz, 97,7 mm yüksekliğe, 61,5 mm genişliğe ve 35,2 mm derinliğe sahip. Bu ölçülere uygun bir mouse kılıfından yararlanabilirsiniz.

Logitech M171 Kimler için Uygun?

Logitech M171 kırmızı özellikleri cihazın geniş bir kesim için uygun bir fare olduğunu gösteriyor. Bu kesimlerden biri ise tabii ki ofis ortamlarında çalışanlar. Logitech M171 kırmızı kablosuz mouse, kompakt yapısı, hızlı bağlantı özelliği sayesinde ofis tasarımlarında öne çıkan farelerden biri olabiliyor. Bu açıdan çalışma alanları ve kalabalık masalarda Logitech M171 kırmızı mouse modelini tercih edebilirsiniz. Kullanılabilir USB bağlantı noktası, Windows 7, 8, 10 veya üzeri, macOS 10.5 veya üzeri, Chrome OS ve / veya Linux Kernel 2.6+ sistem gereksinimlerinden birine sahip bir masaüstü ya da dizüstü PC ile cihazı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kalabalık ofislerin yanı sıra cihaz evsel mekânlarda da bireysel kullanımda tercih edilebiliyor. Evinizde günlük PC kullanımınızda da markanın bu kablosuz modelini tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak; kabloların kısıtlayıcı kullanım alanını tercih etmeyen geniş bir kitle de Logitech M171 kırmızı kablosuz faresini tercih edebiliyor. 1 adet AA pil ile çalışabilen, 10 metre mesafede de aktif hâlde bulunan cihaz, böylece PC’nize metrelerce uzaktayken de çalışıyor. Cihaz fonksiyonlarının yanı sıra tasarımı ile de son derece ikna edici. Kompakt ve hafif yapısı sayesinde her yere uyum gösteren Logitech M171, kırmızının oldukça hoş bir tonu ile de süsleniyor. Bu açıdan ofis tasarımlarında, çalışma düzeninizde de hoş bir görünüm elde edilebiliyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech M171 kablosuz mouse modeli, iki el ile de kullanılabilen yapısıyla çokça ilgi görüyor. Bu sayede sağ ya da sol el fark etmeksizin cihazı hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Güçlü ve güvenilir USB bağlantısı sayesinde takılma, gecikmeye sebep olmayan Logitech M171 mouse, 10 metre mesafeye kadar da algılayabiliyor. Bu sayede her seferinde bilgisayar karşısına oturma zorunluluğu da ortadan kalkıyor. Ayrıca tasarruf modunu da kullandığınız takdirde cihaz pil değiştirmeye ihtiyaç duymadan 12 aya kadar çalışabiliyor. Kontrollü satır satır kaydırma ve optik izleme özellikleri de bilgisayarda kolay bir gezintiye davet ediyor. Cihazın sahip olduğu gelişmiş optik algılayıcı, hemen her yüzeyde akıcı bir performans sergiliyor. Bu sayede doğru bir imleç denetimi için de fazla zahmete gerek kalmıyor. Siz de Logitech M171 fiyat bilgisi ve ürün ayrıntılarını bulabileceğiniz sayfamızda hızlıca alışverişe başlayabilirsiniz.


Reliable 2.4 GHz Wireless Mouse: The Logitech mouse M171 provides a powerful 2.4 GHz connection up to 33 ft /10 m away from your Windows computer or laptop device; it produces virtually no delays or dropouts in connectivity


Plug-and-Play Connection: This wireless mouse is incredibly easy to use and versatile; simply insert the receiver of the mouse into your USB port on any computer and begin using it immediately, there is no pairing or software download required


Durable and Compatible: You get the high quality and reliability that's made Logitech the global computer mouse leader, at a price you can afford plus a three-year limited hardware warranty; this mouse is broadly compatible (Windows, macOS, Chrome OS and Linux)


Power-Saving Features: This mouse works for up to 12 months thanks to the on/off swicth button and auto-sleep power-saving mode. Battery life may vary slightly based on your computing conditions and how you use the mouse


Comfortable and Mobile : The ambidextrous shape and ability to reassign right and left buttons makes it ideal for left- or right-handed individuals


Small and portable: The small size and smooth cursor control make it great for tight workspaces and busy desks.


GÜVENİLİR 2,4 GHZ KABLOSUZ 10 metre (33 feet) mesafeye kadar güçlü, istikrarlı kablosuz bağlantı. Neredeyse hiç gecikme veya kesinti olmadan güvenle çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz. 10 metreye kadar test edilen kablosuz aralık, bilgisayar kullanım koşullarına ve çevresel koşullara bağlı olarak küçük değişiklikler gösterebilir. 12 AY PİL ÖMRÜ Pil değiştirmeden bir yıla kadar kullanabilirsiniz. Pil ömrünü uzatmak için mouse’u kullanmadığınız zamanlarda gücü kapatmak üzere Açma/Kapama düğmesini kullanın. Pilinizin ömrü, bilgisayarı ve mouse’u kullanma koşullarınıza göre küçük değişiklikler gösterebilir. TAK VE ÇALIŞTIR BAĞLANTI M171 Kablosuz Mouse’u takın ve çalıştırın. Tek yapmanız gereken, alıcıyı bilgisayarınızdaki bir USB bağlantı noktasına takıp hemen kullanmaya başlamak. Mouse’unuzu kullanmaya başlamak için eşleştirmenize veya yazılım indirmenize gerek yoktur.1 KONFORLU VE HAREKETLI Mouse’un şekli, saatlerce konforlu kullanım için elinizi destekler. Her iki elle kullanıma uygun tasarım ve sağ ve sol düğme fonksiyonlarını yeniden atayabilme imkanı sayesinde M171, sağ veya sol eliniz için ideal mouse’lardır.


Teknik Özellikler

Girdi aygıtı
Dönüş türü Tekerlek
Buton tipi Basmalı butonlar
Ağırlık & Boyutlar
Alıcı ağırlığı 2 g
Fare ağırlığı 70, 5 g
Yükseklik 35, 2 mm
Genişlik 97, 7 mm
Derinlik 61, 5 mm
Teknik detaylar
Amaç Ofis
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Tasarım
Alıcı türü Nano alıcı
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Tuş sayısı 2
Renk
Ürün rengi Siyah, Kırmızı
Özellikler
Amaç Ofis
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 89,90 TL 89.90 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Logitech M171 Kablosuz Mouse (Kırmızı) Yorumları