Ücretsiz Kargo 

0.0 (0 Değerlendirme)

LG GTL569PSAM 588 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

Ürün Kodu: 115085235
 • En geç 08 Şubat Çarşamba günü kargoda
Satıcı SetEv
19.899 TL
19.899 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
Ürün Açıklaması

LG GTL569PSAM 588 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

LG GTL569PSAM güçlü hava akışı ve minimum enerji tüketimi özellikleriyle öne çıkıyor. Son teknoloji özelliklerle geliştirilen ürün mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya aday. LG GTL569PSAM buzdolabının sahip olduğu No Frost teknoloji farklı yiyecekleri kokusuz ve steril bir şekilde muhafaza edebiliyor. Sebze çeşitlerinden yemeklere kadar tüm yiyeceklerinizin tüketim ömrünü korumak için ürünü tercih edebilirsiniz. Güçlü özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken LG GTL569PSAM Teknosa’da sizi bekliyor. Ürünün özellikleri ve kullanımıyla alakalı tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Diğer beyaz eşya çeşitlerini incelemek isterseniz yüzlerce satıcının bulunduğu sitemize göz atabilirsiniz.

Ürünü Neden Almalıyım?

Sebze, meyve ve süt ürünleri gibi yiyeceklerinizi depolamakta zorlanıyorsanız LG İnox buzdolabı tam size göre. Ürün tasarımından özelliklerine kadar tüm detaylarıyla satın almanız için birçok sebep sunuyor. LG GTL569PSAM buzdolabının sahip olduğu tasarım mutfakta şık ve modern bir görünüm oluşturuyor. Bununla birlikte metalik gri rengiyle geliştirilen ürün diğer ankastre mutfak ürünleriyle uyumlu bir görünüm oluşturuyor. Mutfağınızda şık ve modern bir görünüm oluşturmak istiyorsanız LG GTL569PSAM buzdolabını tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ürün geniş iç hacmiyle sebze ve meyveleri mevsiminde tüketebilmenize olanak tanıyor. LG GTL569PSAM buzdolabı ile sebze ve meyveleri mevsiminde alıp aylar boyunca tüketebilme konforuna erişebilirsiniz. Ayrıca et ve süt ürünlerini de uzun süre saklayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak LG GTL569PSAM dayanıklılık konusunda da oldukça iddialı. Temperli cam raflara sahip olan ürün ağır eşyaları dahi rahatlıkla depolayabiliyor. Tencerelerinizi veya kiloluk yiyeceklerinizi steril bir şekilde saklamak için ürünü değerlendirebilirsiniz. Yiyeceklerinizi dilediğiniz her an ilk günkü lezzetiyle tüketmek istiyorsanız LG GTL569PSAM buzdolabı tam size göre!

Ürünü Nasıl Kullanırım?

LG GTL569PSAM No Frost buzdolabı fonksiyonel tasarımıyla pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Ürünü kullanmaya başlamadan önce ilk olarak kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. LG GTL569PSAM buzdolabının verimli bir şekilde çalışabilmesi için düz bir zemine konumlandırılması yeterli. Sonrasında ürünün açarak soğumasını bekleyebilirsiniz. LG No Frost İnox buzdolabının raf sistemi ayarlanabilir yapıda sunuluyor. Saklayacağınız yiyeceklerin boyutuna göre rafları değiştirerek yer tasarrufu oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ürün kabı kısmındaki raflar ise uzun boyutlu eşyaları saklamak için ideal. Şişelerinizi steril bir şekilde saklamak için bu rafları kullanabilirsiniz. LG GTL569PSAM buzdolabının ön kısmında bulunan ekran iç sıcaklığı ayarlamanız için sunuluyor. İki sütün halinde görülen bu ekranla dondurucu ve buzdolabı sıcaklığını ayrı ayrı ayarlayabilmek mümkün. Dokunmatik olarak çalışan ekrandan derece seçimi yaparak buzdolabını istediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün alt kısmında bulunan dondurucu gıdaları hızla soğutarak donmuş bir hale getiriyor. Uzun süre tüketmek istediğiniz sebzeleri ve et türlerini sağlıklı bir şekilde saklayabilmek için GTL569PSAM buzdolabının dondurucusunu kullanabilirsiniz. Özellikle sıcak havalardaki buz ihtiyacı için de ürünün dondurucu kısmından faydalanabilirsiniz.

Ürün Kimler İçin Uygun?

LG GTL569PSAM buzdolabı gelişmiş özellikleriyle farklı kullanım alanlarına hitap edebiliyor. Ürünün 588 litrelik geniş iç hacmi geniş aileler için oldukça ideal. Hem dondurucu hem de buzdolabı geniş hacimle tasarlanan LG GTL569PSAM geniş ailelerin ihtiyaç duyduğu yiyecekleri muhafaza etmek için yeterli. Çocuklarınızın yiyecekleri her an sağlıklı bir şekilde tüketebilmesi için ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte GTL569PSAM buzdolabı her sebze ve meyveyi mevsiminde tüketmek isteyen kullanıcıları da memnun ediyor. Ürünün geniş hacimli dondurucu bölmesi sebze ve meyveleri mevsiminde alıp depolamak için birebir. Bununla birlikte çekmeceli olarak tasarlanan dondurucu et, meyve ve sebze çeşitlerini düzenli bir şekilde depolamanıza da olanak tanıyor. Yiyeceklerinizi uzun süre sağlıklı bir şekilde tüketmek için ürünü seçebilirsiniz. LG GTL569PSAM buzdolabı ürün seçiminde tasarruf unsuru önceliği olanlara da hitap ediyor. Smart Inverter Compressor özelliği buzdolabının durumunu anbean takip ederek soğutma gücünü ayarlıyor. Böylece ürün minimum enerji tüketimi ve sessizlikle performans gösteriyor. Çevrenizi korumak ve faturalarınızdan tasarruf etmek istiyorsanız LG GTL569PSAM No Frost buzdolabı doğru adres. Tüm bunlara ek olarak ürün soğuk içecek tutkunları için de birebir. GTL569PSAM buzdolabının hızlı soğutma özelliği içeceklerin serin olarak tüketilmesini sağlıyor. Bununla birlikte ürünün buzluğu birden yaz aylarında serinleme ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahip. Sıcak havaların bunaltıcı etkisinden serinletici içeceklerle kurtulmak istiyorsanız, LG GTL569PSAM buzdolabı doğru adres.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GTL569PSAM buzdolabını kullanıcıları beğenisini kazanan birçok özelliği bulunuyor. Ürünün kullanıcılar tarafından öne çıkarılan özelliklerinin başında No Frost teknolojisi geliyor. Yiyeceklerin hijyenik ve kokusuz bir şekilde saklanmasına olanak tanıyan bu özellik eşit soğutma etkisiyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yiyeceklerinizi steril bir ortamda saklamak istiyorsanız ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte LG GTL569PSAM buzdolabının Multi Air Flow özelliği de kullanıcılardan tam not alıyor. Bu özellik ürünün birden fazla havalandırma deliğiyle kapsamlı bir soğutma gerçekleştirmesini sağlıyor. Yiyeceklerinizin uzun süre taze bir şekilde saklamak istiyorsanız ürün tam size göre. Tüm bunlara ek olarak GTL569PSAM buzdolabı ayarlanabilir sıcaklık özelliğiyle de dikkat çekiyor. Sıcaklık ayarını depoladığınız yiyeceğe göre manuel olarak gerçekleştirmek imkanını üründe bulabilirsiniz. LG GTL569PSAM fiyat ve teknik özelliklerle alakalı bilgi almak isterseniz sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.


Smart Inverter Compressor™


Geniş Kapasite


Çoklu Hava Akışı


Total No Frost


Temperli Cam


LED Aydınlatma


Energy Saving Smart Inverter Compressor Smart Inverter Compressor, soğutma gücünü buzdolabının durumuna göre ayarlar ve minimum gürültü ile çalışır. Daha fazla iç hacimle daha fazla depolama 588 litrelik geniş kapasitesi ile çoğu mutfağın tasarımına uyan 84 cm genişliğindeki bu buzdolabı, mutfağınızı daraltmadan tüm yiyecekleriniz için bol miktarda saklama alanı sunar. Eksiksiz hava akışı Birden fazla havalandırma deliği, soğuk havanın buzdolabının tüm bölümlerine yayılmasını sağlar. Tümüyle No Frost Hijyenik ve kokusuz serinlik, istenmeyen sıcaklık değişimlerini önlemek için eşit ve güçlü bir şekilde hareket eder. Temperli cam raflar Ağır eşyaları güvenilir bir şekilde tutar. Güçlü LED aydınlatma LED ışıklar enerji açısından verimlidir, uzun ömürlüdür ve dolu buzdolaplarını iki kattan fazla aydınlatır. Uzun şişeler için kapı rafları Çeşitli şekil ve boyutlardaki eşyaları saklamak için rafları ayarlayın ve hizalayın. Buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın Dış Ekran sayesinde, kapıyı açmak zorunda kalmadan sıcaklıkları kolayca ayarlayın.


Ağırlık Derinlik Enerji Sınıfı Garanti Süresi (Yıl)
114000 750 E 2
Garanti Tipi Genişlik Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi
Resmi Distribütör Garantili 840 41 dB 326
Yükseklik Dondurma Kapasitesi (KG) Dondurucu Raf Sayısı Soğutma Sistemi
1860 12 3 No Frost
Buzdolabı net kapasitesi Buzdolabı Raf Sayısı Hızlı Dondurma Fonksiyonu Ürün Tipi
406 2 Evet Kombi Tipi

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
LG GTL569PSAM 588 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.