LG Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

8 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • LG GR-Q31FMKHL 877 L E Enerji Sınıfı InstaView 4 Kapılı Gardırop Tipi Siyah Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  4.7 (33 Değerlendirme)

  LG GR-Q31FMKHL 877 L E Enerji Sınıfı InstaView 4 Kapılı Gardırop Tipi Siyah Buzdolabı

  102.999 TL
 • Çok Satanlar
  LG GTL569PSAM 588 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  LG GTL569PSAM 588 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

  33.999 TL
 • LG GTL569PQAM No Frost Beyaz Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  LG GTL569PQAM No Frost Beyaz Buzdolabı

  33.999 TL
 • LG GN-H702HLHU 506 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  4.8 (34 Değerlendirme)

  LG GN-H702HLHU 506 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı

  32.999 TL
 • LG GR-F802HLHU 592 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  4.8 (31 Değerlendirme)

  LG GR-F802HLHU 592 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı

  42.999 TL
 • LG GC-B569BLCZ 500 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  LG GC-B569BLCZ 500 L E Enerji Sınıfı No Frost Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

  35.999 TL
 • LG GR-H802HQHJ 592 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Beyaz Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  4.9 (10 Değerlendirme)

  LG GR-H802HQHJ 592 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Beyaz Buzdolabı

  41.999 TL
 • LG GC-B569NQLM 462 L E Enerji Sınıfı No Frost Beyaz Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  LG GC-B569NQLM 462 L E Enerji Sınıfı No Frost Beyaz Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

  33.999 TL

Güney Kore merkezli bir marka olan LG, sunduğu elektronik ürünlerle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Markanın beyaz eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de LG buzdolabı çeşitleri oluyor. Çift kapılıdan dört kapılı çeşitlere, klasik beyazdan inox ürünlere kadar pek çok farklı modele sahip LG çamaşır makinelerini siz de sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Mutfağınızın ölçülerine ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere uyacak çeşitler sayfamızda sizi bekliyor!

LG Buzdolabı Modelleri

LG buzdolabı modelleri her ihtiyaca cevap verecek bir çeşide sahip. Siz de kendi bütçenize uygun bir ürünü bu çeşitler arasından seçebilirsiniz. Buzdolabı modelleri arasında kullanıcıların dikkatini çeken ve tercih sebebi olan özelliklerden ilki dondurucu bölümünün yeri. Klasik iki kapılı modellerde dondurucu üstte veya altta yer alabiliyor. Bu şekilde sürekli kullandığınız bölümlere ulaşımınız daha da kolaylaşıyor. Geleneksel buzdolabı modellerinde dondurucunun üstte olması son derece olağan. Fakat son yıllarda sıkça tercih edilen modeller arasında dondurucunun altta olduğu modeller yükselişte. Bu tür buzdolapları, buzluk bölümüne ne koyduğunuzu rahatlıkla takip edebilmenizi ve ihtiyacınız olan ürünlere kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra buzdolabında daha fazla alana ihtiyaç duyanlar için iki kapılı çeşitlerin yanı sıra dört kapılı gardırop tipi buzdolapları da bulunuyor. Bu tür dolaplar hem kolay kullanım sağlıyor hem de kalabalık ailelere yetecek kadar geniş iç hacmi sunuyor. LG 4 kapılı buzdolabı modellerinde Instaview door-in-door özelliği de ön plana çıkıyor. Kapağında bir cam bölmenin bulunduğu bu modeller, içeriyi görebilmenize imkan tanıyor. Siz de mutfağınıza yakışacak birbirinden kullanışlı ve şık modelleri incelemek için hemen sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Son Teknoloji LG Buzdolapları

LG çift kapılı buz dolabı, yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre muhafaza edebilmeniz için teknolojinin gücünden faydalanıyor. Gardırop tipi bu ürünlerde sepetler, raflar ve hava geçirmez bölmeler yer alıyor. Böylece kahvaltılıkları, sebzeleri ve sızdırmasından korktuğunuz şişeleri yerleştirebileceğiniz çok fazla alan bulunuyor. Ayrıca eşyalarınızı rahat bir şekilde yerleştirebilmeniz için bu buzdolabında kayan, katlanan ve ayarlanabilen hareketli raflar da mevcut. Bunun yanı sıra Moist Balance Crisper özelliği, sebzelerinizin tazeliğini koruyabilmek için buzdolabının nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Bu özellik sayesinde gıdaların üzerindeki aşırı nem buharlaşırken yiyeceklerinizin etrafını sarmak yerine yoğuşuyor. LG buzdolabı alttan donduruculu modellerde ise hava, stratejik olarak yerleştirilen hava kanalları ile yayılıyor ve dolabın her yerine eşit olarak dağılıyor. Bu da buzdolabınızın eşit şekilde soğutmasına yardımcı oluyor. LG buzdolaplarında en sevilen özelliklerden biri de Instaview door-in-door oluyor. Bu özellik, buzdolabının başında dakikalarca bekleyip ne yesem diye düşündüğünüz zamanlarda sizi enerji israfından kurtarıyor. Kullanıcı odaklı geliştirilen bu buzdolaplarının kapağında bir cam bölme yer alıyor ve yiyeceğiniz şeye karar verirken kapağı açmanıza gerek kalmıyor. Dolabın içinin sürekli olarak görünmemesi içinse bu cam, kullanılmadığı zamanlarda kararıyor, üzerine iki kez tıkladığınızdaysa açılıyor. Soğuk hava kaybını önleyen LG Instaview door-in-door buzdolaplarından birini tercih ederek siz de büyük oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

LG Buzdolabının Derece Ayarı

LG buzdolaplarının derecesi farklı bölümlerden ayarlanabiliyor. Yaz ve kış aylarında evinizin sıcaklığına göre siz de bu ayarlamaları yaparak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Eğer sıcaklık kontrol paneli dolap kapağının önündeyse sıcaklık kilit ekranını açmak için "kilitle/kilidi aç" tuşuna 3 saniye basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra buzdolabınızın derecesini sıcaklık ayar düğmesinden yapabilirsiniz. Ortalama bir sıcaklık için 3 dereceyi seçmaniz yeterli. 0 ile 6 derece arasında değişebilen bu ayarları yaz aylarında 0'a, kış aylarında da 6'ya yakınlaştırabilirsiniz. Hızlı soğutma özelliği bulunan LG buzdolaplarında ise bu düğmeye bir kez basılı tutmanız yeterli. Böylece buzdolabının sıcaklığı düşmeye başlar ve hızlı soğutma ışığı yanar. Hızlı soğutma ayarını kapatmak içinse herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor. Belli bir süre geçtikten sonra dolap, hızlı soğutma özelliğini otomatik olarak devre dışı bırakabiliyor. Eğer kontrol paneli buzdolabının dış yüzeyinde değil de içerideyse ürünün modeline göre düğme veya kadran ile dereceyi ayarlayabilirsiniz. Düğmeli modellerde güçlüden zayıfa doğru bir ayar sıralaması olabiliyor. Güçlü ayarda soğuk hava yoğunluğu artarken zayıfta azalıyor. LG buzdolabı Teknosa'da pek çok farklı ayarlama paneline sahip model bulunuyor. Eğer sahip olduğunuz buzdolabını belirtilen derecelerde ayarlamanıza rağmen soğutma konusunda sorun yaşıyorsanız buzdolabını güneşin doğrudan vurduğu bir noktaya veya ocağın hemen yanına konumlandırmış olabilirsiniz. Dolabın içerisindeki soğuk havayı etkileyen bir başka unsur ise yiyeceklerin tamamen soğumasını beklemeden buzdolabına yerleştirilmesi. Yaz aylarında ise buzdolabının iyi havalandırılmış bir mutfakta bulunması önemli. Siz de bu tür küçük ayrıntılara dikkat ederek buzdolabınızın performansını uzun süre koruyabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun modellere ve LG buzdolabı fiyatlarına göz atmak için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz. Birbirinden göz alıcı çeşitlere Teknosa güvencesiyle sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.