JBL Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

14 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Siyah
4.7 (12 Değerlendirme)

JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Siyah

1.189 TL
Çok Satanlar
JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Mavi
4.7 (3 Değerlendirme)

JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Mavi

1.189 TL
JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Siyah
4.6 (30 Değerlendirme)

JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Siyah

2.289 TL
Çok Satanlar
Jbl Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Pembe
3.0 (2 Değerlendirme)

Jbl Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Pembe

1.189 TL
JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Mavi
4.5 (24 Değerlendirme)

JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Mavi

2.289 TL
JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Pembe
4.2 (23 Değerlendirme)

JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Pembe

2.289 TL
Jbl T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah
4.7 (109 Değerlendirme)

Jbl T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah

1.168 TL
JBL JR310BT Bluetooth Çocuk Kulaklığı OE Yeşil
4.4 (25 Değerlendirme)

JBL JR310BT Bluetooth Çocuk Kulaklığı OE Yeşil

1.199 TL
JBL JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Mavi
4.5 (15 Değerlendirme)

JBL JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Mavi

648 TL
Jbl JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Kırmızı
Web'e Özel
Fiyat
4.8 (29 Değerlendirme)

Jbl JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Kırmızı

649 TL
JBL JR310BT Bluetooth Çocuk Kulaklığı OE Mavi
4.4 (28 Değerlendirme)

JBL JR310BT Bluetooth Çocuk Kulaklığı OE Mavi

1.299 TL
JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Beyaz
4.3 (16 Değerlendirme)

JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Beyaz

2.349 TL
Jbl T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Mavi
4.7 (132 Değerlendirme)

Jbl T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Mavi

898 TL
Jbl Free Kablosuz Siyah Kulak İçi Kulaklık
3.3 (133 Değerlendirme)

Jbl Free Kablosuz Siyah Kulak İçi Kulaklık

2.199 TL

JBL Kulak Üstü Kulaklık

JBL kulak üstü kulaklık modelleri ile müzik dinleme zevkinizi katbekat artırmaya hazır olun. Piyasanın en bilinen markalarından JBL kulak üstü kulaklık modelleri ile de büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile de bağlantı tipini tamamen size bırakan modeller, konforlu yapısı sayesinde de uzun süreli kullanımlarda avantaj sağlıyor. Siz de sayfamızda inceleyebileceğiniz JBL kulak üstü kulaklık modelleri arasından bir tercihte bulunabilir, ayrıntılı ürün sorgusu, zengin filtre seçeneklerinden yararlanarak en doğru ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Kablosuz

JBL kulak üstü kulaklık kablosuz modelleri ile kabloların hareket kısıtlayıcı yapısı tümüyle ortadan kalkıyor. Özellikle yürüyüş, hafif koşu, hızlı koşu ve benzeri antrenmanlarda, egzersizlerde bu avantajı sonuna kadar kullanabilirsiniz. Spor yaptığınız esnada sizi motive eden parçaları kulağınıza çalabilir ve egzersizlerinizin gerektirdiği hareketleri de kolayca yapabilirsiniz. 50 mm dinamik sürücüleri ile son derece güçlü seslere erişmenizi sağlayan kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz. Modeller içerisinde uzun süre pili bitmeyen JBL kulak üstü kulaklık bluetooth seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. 11 saate, 20 saate varan pil ömürleri ile marka bu alandaki başarısını gözler önüne sermesini biliyor. Böylece tek bir şarjla günün neredeyse tamamında veya dilediğiniz anında şarkı dinleme keyfinizi devam edebilirsiniz. JBL kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri içerisinde cihazı kumanda etmenizi sağlayacak tuşlar ile donatılmış olanlar da bir hayli çok. Kulaklık üzerine yerleştirilen düğmeler ve mikrofon ile çalan müziği kontrol edebilir, telefon görüşmelerinizi de rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Kablosuz JBL kulak üstü bluetooth bağlantısı sayesinde hızlıca ilgili akıllı cihazla eşleşip müzik dinlemeye, videoların sesine erişmeye, telefon görüşmesi yapmaya hazır hâle geliyor. Böylelikle aslında aynı anda birden fazla iş yapmanız gerektiğinde de avantaj kazanabilirsiniz. Bir yandan müzik dinleyip diğer yandan bilgisayarınızda işlerinizi halletmeniz için de bu modeller biçilmiş kaftan. Rahatça oturan kumaştan imal edilmiş kafa bantlarından da bahsetmeden olmaz. Bunlar uzun süreli kullanımlarda dahi başınızın rahat etmesini amaçlıyor ve aynı zamanda ürüne son derece şık bir hava katıyor. Frekans aralığı ise genel olarak gayet ideal bir biçimde 20Hz - 20kHz aralığında.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Kablolu

Özellikle PC & mobil oyuncuları ya da ani pil azalma riski ile karşı karşıya kalmak istemeyenler içinse JBL kulak üstü kablolu kulaklık modelleri öne çıkıyor. Bunlar yeterli uzunlukta tasarlanmış kabloları sayesinde rahat hareket alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bunlarda da 32 mm, 40 mm sürücü gibi yüksek standartlar bulabilirsiniz. Böylece etkili bas özellikli kulaklığınıza da hemen sahip olabilirsiniz. Son derece uzun bir şekilde tasarlanan kablolar sayesinde, yolda giderken, bir kafede otururken ya da toplu taşımada evinize dönerken adeta pili hiç bitmeyen bir kablosuz kulaklığı kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Kumaşlı kafa bandı tasarımını da adeta markanın imzasıymışçasına bu modellerde bulabilirsiniz. Bunlar hem JBL'in hafızalara kazınan tasarımını sürdürüyor hem de aslında uzun süreli kullanımlarda dahi rahatlığınızı önceliyor. Bu konfor sayesinde saatlerce süren oyunlarınızın ardından dahi konforu hissedebilirsiniz. Yumuşak süngerler sayesinde de tüm bu konfor adeta tavizsiz bir şekilde kullanıcıya sunulmayı amaçlıyor. Kablonun üzerinde de çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz tuşları bulabilirsiniz. Buradan çeşitli müzik ayarlarını yapabileceğiniz gibi, yine kabloda konumlandırılan mikrofon da telefon görüşmelerinizi sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak Siri ve Google Asistan ile iletişim sağlayan kablolu JBL kulak üstü kulaklıklar da var. Böylece kullanımınıza göre akıllı telefonunuzu da mükemmelen özelleştirebilirsiniz. Dinamik sürücü tipi ve 20 Hz – 20 kHz frekans aralığı da bu modellerin beklentileri karşılayan teknik değerleri arasında. İnsanın işitme aralığı genel olarak çok düşük bas tonlar için 20 Hz ve en yüksek tiz ton olan 20 kHz (20,000Hz) arasında düşünüldüğü için marka da bu standardı koruyor. Katlanabilir tasarım sayesinde de ürünü rahatça muhafaza edebilir veya yanınızda taşıyabilirsiniz.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Pazarın çokça rağbet gören markalarından biri olan JBL, geniş bir fiyat skalasını da beraberinde getiriyor. Ürün fiyatlandırmalarına model çeşitliliği önemli ölçüde etki ediyor. Buna ek olarak ürünlerde yer alan özellikler, bağlantının kablolu veya kablosuz mu yapıldığı gibi çeşitli fiyatlandırma kriterleri de yok değil. Dilerseniz, kategorimizdeki fiyat filtreleme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun olan kulaklık modellerini vakit kaybetmeden sıralayabilirsiniz. Zamandan kazanarak hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun olan modeli böylece anında bulabilirsiniz. Buna ek olarak ürünleri birbirleriyle de kıyaslamanız mümkün. Bu sayede aklınızın kaldığı bir başka ürün daha varsa onları hemen karşılaştırabilirsiniz. İncelemelerinizi özelleştirmek istiyorsanız akıllı sıralamayı da kullanabilirsiniz. En Çok Satanlar, Artan Fiyat, Azalan Fiyat gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Bu sayede tümüyle kendi önceliklerinize göre markanın kulak üstü kulaklıklarını sıralamanız mümkün. Model seçiminde beklentilerinizi ve kullanım alışkanlıklarınızı da tekrar bir anımsamanızda yarar var. Örneğin, rutinlerinizin içerisinde spor yapmak bir hayli yer kaplıyorsa muhtemelen kablosuz modellere yöneleceksiniz. Bunun yerine etraftan soyutlanıp mobil ortamda oyun oynamaktan yanaysanız da ani pil azalmaları gibi dertlerin olmadığı kablolu modelleri size hitap edebilir. Dilerseniz, çok daha fazla marka ve model için Kulak Üstü Kulaklık sayfamızı inceleyebilir, kablosuz bağlantı içinse Bluetooth Kulaklık sayfamızdaki tüm ürünlere göz gezdirebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
  • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
    Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
  • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek