iPhone iOS Telefonlar Fiyatları ve Modelleri

iOS Telefon
FİYAT
STOK DURUMU

iOS Telefon

  için 64 ürün bulundu
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere

Apple iPhone Cep Telefonları

Interbrand'ın 2018 için En İyi Küresel Markalar raporunda son 6 yıldır lider konumundaki Apple, geliştirdiği yeni teknolojiler ile en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biridir. Dünyanın en değerli şirketleri arasında üst sırada yer alan Apple, her geçen gün çıkardığı iPhone modelleriyle kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Farklı özellikler, farklı hafıza seçenekleri ile modeller birbirinden ayrılıyor.Ülkemizde Apple tarafından sağlanan satın alabileceğiniz Apple iPhone modelleri şu şekilde sıralanabilir;


En Ucuz iPhone fiyatları

En ucuz iPhone fiyatları

Apple, piyasaya çıkardığı her yeni iPhone modeline yepyeni ileri teknolojiler ekleyerek kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Her yeni çıkan modelin bir önceki modelden daha gelişmiş özelliklere sahip olması nedeniyle yeni iPhone'lara talep oranı artmakta ve dolayısıyla eski modellerin fiyatları da düşmektedir.En ucuz iPhone modelleri Teknosa güvencesiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Sahip olduğu hafıza kapasitesine göre fiyatlar değişiklik göstermekle beraber en uygun fiyatlı modeller 32 GB iPhone 6 ve iPhone 6S Teknosa sayfalarında yerlerini alıyor. Avantajlı fiyatları ve force touch, 4K video özellikleri ile dikkat çeken bu modeller fiyat performans ürünleri olarak kendilerini gösteriyor.


En Tercih Edilen iPhone

En çok tercih edilen iPhone modelleri

Strategy Analytics verilerine göre 2018'in en çok tercih edilen ilk 4 telefonu Apple iPhone modelleridir. Açık ara farkla birinci sırada ileri düzey donanım ve yazılımıyla en güncel işletim sistemine ve güçlü bir kameraya sahip iPhone 11 yer alıyor. iPhone 11'i iPhone XR, iPhone 8 Plus ve iPhone 7 takip ediyor. Siz de iPhone 11 modellerinden dilediğiniz rengi seçebilir ya da rengarenk iPhone 11 kılıf modelleriyle telefonunuzu özelleştirebilirsiniz.


Yeni iPhone

Yeni iPhone

iPhone yeni telefon modelleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. iPhone en son modeli iPhone 12 serisini kullanıcıların beğenisine sundu. Yeni iPhone 12 özellikleri ve fiyatıyla kullanıcıların beğenisini toplamayı hedefliyor. En son yapılan lansmanla birlikte iphone en pahalı telefonu iPhone 11 Pro 512GB modelini de piyasa sürdü. iPhone 12, iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro 4K video, daha uzun pil ömrü ve 12 MP çift kamerasıyla kullanıcıların beğenisini kazandı. iPhone 12 modelinde klasik Apple renklerinden farklı olarak Yeşil ve Mavi rekleri öne çıkıyor.