Kişisel Bakım ve Sağlık Fiyatları ve Modelleri

Kişisel Bakım ve Sağlık
FİYAT
Çalışma Süresi
Başlık Sayısı
Gürültü Seviyesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Kişisel Bakım ve Sağlık için 348 ürün bulundu

%10 499 TL 449 TL
%17 599 TL 499 TL
%8 3.899 TL 3.599 TL
%18 169 TL 139 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 127,88 TL
%12 329 TL 289 TL
%23 259 TL 199 TL
%9 3.299 TL 2.999 TL
%12 339,99 TL 299 TL
%34 329,90 TL 219 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 201,48 TL
%9 349 TL 319 TL
%10 299 TL 269 TL
%20 499 TL 399 TL
%27 864,90 TL 629 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 578,68 TL
%20 249 TL 199 TL
%27 439,90 TL 319 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 293,48 TL
%16 449 TL 379 TL
%13 689 TL 599 TL

Kişisel Bakım

Gündelik yaşamınızın önemli bir parçasını oluşturan kişisel bakımınız için yüzlerce çeşit ürün Teknosa'da sizleri bekliyor. Öz bakımına özen gösteren ve hijyeni ertelemeyen biriyseniz kişisel bakım ürünleri vazgeçilmezinizdir. Epilasyon cihazlarından tıraş makinelerine, koruyucu ürünlerden ağız ve diş bakımına değin pek çok kişisel bakım ürünü kendinize gösterdiğiniz özeni sağlamak için vardır. Saç, yüz ve vücut bakımı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan kişisel bakım ürünleri ile her zaman bakımlı görünmek sizlerin elinde.

Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Kişisel bakım ürünleri, vücudun genel bakım ve hijyenini sağlamaya yarar. Düzenli olarak kullanılması gereken kişisel bakım ürünleri; saç, cilt, yüz ve ağız bakımı gibi kişisel ihtiyaçları karşılar. Örneğin ağız ve diş bakımı için diş fırçaları kullanılır. Cilt bakımı için epilasyon cihazları ve tıraş makineleri tercih edilir. İstenmeyen tüylerden kurtaran bu cihazlarla dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Saçlarınızın düzleşmesini, dalgalı olmasını veya kıvırcıklaşmasını istiyorsanız saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Saç maşaları, saç düzleştiricileri ve saç şekillendirme setleri ile saçınızı dilediğiniz görüntüye ulaştırabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürün Markaları

Saç ve sakal kesmeye yarayan bakım kitleri gibi kişisel bakım ürünleri erkek kullanıcılar tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilir. Erkek bakım setlerindePhilips Braun markaları pek çok model sunar.Remington erkek bakım kitleri veya Fakir ürünleri de genellikle tercih edilen markalar arasındadır. Epilasyon aletleri ve saç şekillendiriciler gibi kişisel bakım ürünleri bayan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kadınlar için kişisel bakım ürünleri üreten markalar arasında Babyliss Dyson, Arzum ve Braun gibi büyük markalar bulunur. Kaliteli ve garantili ürünler sunan bu markalar ile kişisel bakımınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

tıraş makinesi

Tıraş Makineleri

Sakal tıraşı pek çok erkeğin her gün ya da birkaç günde bir sürekli olarak gerçekleştirdiği rutinler arasındadır. Saç ve sakal için üretilen tıraş makineleri ile bu uğraşı oldukça hızlı ve pratik bir hâle getirebilirsiniz. Erkek bakım kitleri içerisinde bulunan çeşitli şekillendirici aparatları ile saç ve sakalınızı dilediğiniz şekillerde kesebilirsiniz. Özellikle sakal şekillendirmede sizlere büyük kolaylık sağlayan erkek bakım setleri ile sakalınızı dilediğiniz tarzda kesebilirsiniz. 12 çeşit başlığa kadar ulaşabilen tıraş makineleri ile istenen boyutta kesimler sağlayabilirsiniz. Kararlı ve düzgün kesim sağlayan tıraş makineleri ile sizi memnun edecek sonuçlar alırsınız. Erkekler için üretilen kişisel bakım ürünleri indirim seçenekleriyle Teknosa'da her zaman sizleri bekliyor. İndirimli ürünleri kontrol edebilir ve dilediğiniz özelliklerde bir tıraş makinesine sahip olabilirsiniz.

Epilasyon Cihazları

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın yolu epilasyon cihazları ile mümkün. Gelişen teknolojiyle birlikte en acısız biçimde istenmeyen tüyleri kökünden alan epilasyon cihazları, zaman içerisinde tüy köklerinin incelmesini ve zayıflamasını sağlayarak daha keyifli bir kullanım vadeder. Tüyleri vücudunuzdan çekerek alan bu epilasyon cihazları ile en küçük tüylerden dahi kurtulabilirsiniz. Epilasyon cihazları içerisinde başka bir alternatifiniz de IPL cihazlarıdır. Bu cihazlar yoğun ışık atımı özelliği sayesinde tüyleri dinlenme aşamasına alır. Sürekli kullanımı ile zaman içerisinde istenmeyen tüylerden kurtulmanıza olanak tanır. Aynı zamanda özel bölgelerinizde kullanımı güvenlidir.

Saç Düzleştirici

Dalgalı veya kıvırcık saçlara sahip olabilirsiniz. Ancak sürekli olarak aynı saça sahip olmak zorunda değilsiniz saç düzleştiriciler ile saçlarınızı dilediğiniz zaman ipeksi bir dokuya bürüyebilir ve dilediğiniz gibi düz bir hâle getirebilirsiniz. Saç düzleştiriciler gelişen teknolojiyle birlikte saçlarınızı yıpratan bir ürün olmaktan çıkmıştır. Saçlara yoğun ısı uygulanması ile düzleşmeyi sağlayan bu ürünler, keratin katkılı tabanları ile saçlarınızı korur. Aynı zamanda kırık önleyici modeller ile saçlarınızın kırıklı bir görünümden kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Bilindik maşa tasarımındaki saç düzleştiricilere bir alternatif olarak tarak saç düzleştiriciler de sizlere sunulan ürünler arasındadır.

Diş Fırçaları

Kişisel bakımın oldukça önemli bir noktasını oluşturan ağız ve diş bakımı için doğru diş fırçasını seçmek gerekir. Günde 3 defa fırçalanan dişleriniz için kullandığınız diş fırçaları en çok kullandığınız kişisel bakım ürünleri arasında yer alır. Bu sebeple diş fırçanızın bakımına ve kalitesine oldukça dikkat etmeli ve dişlerinizin sağlığını korumalısınız. Bu noktada diş bakımı için özel olarak geliştirilen şarjlı diş fırçaları ile dişlerinizde kalan artıkları profesyonelce temizleyebilirsiniz. Şarjlı diş fırçaları, titreşimli ve döner başlıklı yapıları ile dişlerdeki istenmeyen artıkları söküp atarak kusursuz bir temizlik sunar. Yedek başlıkları sayesinde kullanım ömrü dolan başlıkları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.