JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

Bluetooth Kulaklıklar
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Bluetooth Kulaklıklar için 28 ürün bulundu

%8 1.090 TL 999 TL
%20 999 TL 799 TL

Dünya genelinde en çok tercih edilen ses ekipmanı üreticilerinden biri olan JBL, yüksek kaliteye sahip ürünleri sayesinde kullanıcı beklentilerini başarılı bir şekilde karşılar. Çeşitli kullanım alanları ve amaçları için farklı ses ekipmanlarının üretimini gerçekleştiren marka, yüksek ses kalitesi ve estetik ürün tasarımlarıyla dikkat çeker. JBL Bluetooth kulaklık modelleri, kullanıcıları kablo karmaşasından kurtararak keyifli bir müzik deneyimi yaşatır. Siz de ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun JBL Bluetooth kulaklık modelini Teknosa'nın avantajlı fiyatlarından yararlanarak hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

JBL Bluetooth Kulaklık

Modern teknoloji sayesinde çok daha kullanışlı ve şık bir hale gelen kulaklık modelleri, yoğun yaşam temposuna uyum sağlar ve kablosuz bağlantı özellikleri sayesinde çok daha pratik bir kullanım deneyimi yaşatır. JBL Bluetooth kulaklıklar, markanın sahip olduğu üstün ses teknolojisini etkileyici bir şekilde yansıtarak tüm dinleme etkinliklerinde yüksek ses performansı sunar. JBL Bluetooth kulaklık pembe, gri, mavi ve daha pek çok renk seçeneği sayesinde kullanıcıların tarzlarına en uygun seçimi yapmasını sağlar. Jbl Reflect Mini NC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Mavi renk seçeneğiyle üstün ses performansı sergilemenin yanı sıra şık bir tamamlayıcı aksesuar olma görevini de üstlenir.

JBL ile Ritmi Hissedin

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, JBL Bluetooth kulaklık modelleri şarkıların tüm bas ve tiz tonlarını hassas bir şekilde duymanızı sağlar. Pure Bass teknolojisine sahip olan JBL ürünleri, konser salonları ve kayıt stüdyolarındaki ses deneyimini dinleyiciye sunar. JBL Bluetooth kulaklık kulak üstü modellerinde kullandığı verimli ses yalıtımı ve konforlu pedler sayesinde bu derin deneyimi başarılı bir şekilde koruyarak uzun süreli ve konforlu bir şekilde müzik dinleme imkanı tanır. JBL Bluetooth kulaklık T500BT gibi modeller 16 saate varan dinleme süresi, konforlu kullanım ve Pure Bass gibi özellikler sayesinde en çok tercih edilen kulak üstü JBL ürünleri arasında yer alır.

JBL Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Farklı tasarımlara sahip olan JBL Bluetooth kulaklık kulak içi ve kulak üstü modeller olarak ikiye ayrılır. Jbl Tune 125TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık gibi kulak içi modeller, son derece küçük boyutlu bir tasarıma sahip olan ve kolay taşınabilen kulaklık türleridir. Şarj edilebilen bu kulaklık türleri, şarj ve kullanılmayan durumlarda depolama için Dock adı verilen aksesuarlara sahiptir. Sağ ve sol kulaklıkların konumlandırıldığı Dock bölümleri, USB üzerinden kulaklıkların şarj edilmesini sağlar. 1-2 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen kulak içi kulaklıklar, uzun bir kullanım süresine sahiptir. Daha büyük boyutlara sahip olan kulak üstü modeller, hızlı şarj özelliği ve uzun kullanım sürelerine sahiptir. JBL Bluetooth kulaklık 500BT ve benzeri tasarıma sahip kulak üstü modeller, kullanıcının kulak bölümlerini nazik bir şekilde kavrar ve ortam seslerini minimum seviyeye indirir.

Bluetooth Kulaklık Kullanımı ve Özellikleri

Müzik deneyiminizi çok daha keyifli hale getiren JBL Bluetooth kulaklık kablosuz olarak çalışır. Yüksek hızlı Bluetooth bağlantı teknolojisi sayesinde ses aktarımı gerçekleştiren kulaklıklar, kablo ve Jak bağlantısına ihtiyaç duymadan müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapabilme fırsatı sunar. Ayrıca Jbl T120TWS True Bluetooth gibi kulaklık modelleri, Yerleşik asistan butonu sayesinde telefon görevlerinizi tek bir dokunuşla sesli olarak gerçekleştirmenizi de sağlar. Bluetooth kulaklıkların akıllı telefon ve bilgisayar gibi cihazlarla eşleştirilmesi gerekir. Bunun için Bluetooth üzerinden cihaz arama kısmına gelerek kulaklığınızı listedeki cihazlar arasından seçmeniz yeterlidir. Bağlantı kurulamaması durumunda kulaklığın sinyal arama işlemini tekrar başlatmasını sağlamanız gerekir.

Müziğin keyfini doyasıya ve özgürce yaşamak için şık ve kullanışlı JBL Bluetooth kulaklık ürünlerini Teknosa'da bulabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ürünü seçerek hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.