HyperX Cloud Stinger Core Gaming Kulaklık

Ürün Kodu: 125088947
 • En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda
Satıcı Tebilon
1.485,22 TL
1.485,22 TL
Ürün Açıklaması

HyperX Cloud Stinger Core Gaming Kulaklık

HyperX Cloud Stinger Core oyuncu kulaklıkları ile mükemmel oyun içi ses kalitesine erişin! Hafif yapısı ile de artı sağlayan modeller, yüksek ve etkili basları sayesinde bol ritimli şarkılarınızı dinlerken de keyfinize keyif katıyor. Siz de farklı pek çok oyun cihazı ile uyumlu HyperX Cloud Stinger Core kulaklık modellerini sayfamızda inceleyebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

HyperX Cloud Stinger Core Kulaklığı Neden Almalıyım?

HyperX Cloud Stinger Core gaming kulaklık farklı pek çok platformdaki oyunlarınızda yüksek ses - bas kalitesine erişmenizi sağlıyor. PC, PS4™, Xbox One™2, Mac®, Mobile4 ve Nintendo Switch ile uyumlu olması sayesinde de bu cihazlar üzerindeki oyunlarınız için aradığınız kulaklıklar arasında yerini alabiliyor. HyperX Cloud Stinger Core kablosuz veya kablolu modelinde NGENUITY yazılımını kullanarak 7.1 surround ses özelliğine erişmenizi de sağlıyor. HyperX Cloud Stinger Core 7.1 surround ses özelliği ile işitsel kalite artıyor. NGENUITY yazılımını kullanarak ekleyebileceğiniz bu ses özelliği, farklı mesafelerdeki sesleri çok daha net şekilde duymanızı sağlıyor. Bu sayede uzaklarda pusu kurmuş bir düşmanın ayak seslerinden yaprak hışırtılarına kadar farklı açılardaki pek çok oyun için unsurun sesini de mükemmelen duyabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizden bir adım öne geçmeniz de mümkün. HyperX Cloud Stinger Core oyuncu kulaklığı 40 mm sürücülere sahip. Bu da basları yüksek ve etkili bir şekilde duymanızı sağlıyor. Özellikle yaratıcı müzikler ile donatılmış oyunlar oynuyorsanız, kurguya kendinizi kaptırmanız için de bu yüksek baslar işinizi çokça yarayabiliyor. Sunulan üç boyutlu oyun içi sesler sayesinde oyunlarınızdan aldığınız keyif de katbekat artıyor. Gürültü önleme özelliğine sahip mikrofonu da ortam seslerini kesiyor ve oyundaki arkadaşlarınız ile çok daha iyi sohbet edebiliyorsunuz. Böylece, online oyunlarınızdaki arkadaşlarınız ile daha verimli iletişime geçebileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız da bu modeller doğru seçim.

Nasıl Kullanırım?

HyperX Cloud Stinger Core PC oyun kulaklığı basit ve pratik kullanımı ile de kafa karıştırıcı süreçlere neden olmuyor. Pratik ses kontrollerini kullanarak oyun içi seslerinizin, şarkılarınızın seslerini kolayca ayarlayabilirsiniz. Nefes alan kulaklık yastıkları sayesinde konforu yukarı taşıyan bu modeller sayesinde çok daha uzun süre oyun oynayabilirsiniz. Çelik kaydırmalı düğmeler sayesinde de kulaklığınızı özelleştirebilirsiniz. Rahat ve güvenilir bir kullanım için bu ayardan rahatça yararlanabilirsiniz. Kulaklık (1.3) - 3,5 mm fiş (4 kutuplu) ve PC uzatma kablosu (1,7 m) – 3,5 mm stereo ve mikrofon fişleri de cihaz üzerinde görebileceğiniz dâhili ayrıntılar. Mikrofon kısmını da ileri - geri hareket ettirerek rahat iletişimi sağlayabilirsiniz. Oyundaki arkadaşlarınız ile iletişime geçeceğiniz zaman mikrofonu öne doğru getirebilir ve tüm seslerinizi almasını sağlayabilirsiniz. Bu döndürmeli mikrofon sayesinde de gerekli iletişimi zahmetsizce sağlayabilirsiniz. Bunun dışında genel olarak oyuncu kulaklıkları özelinde yapmanız gereken ayarlar da var. Örneğin, Windows’taki ses ayarları oldukça önemli. Ayarları yapılandırmak içinse ses denetim masasını açarak kulaklığınızın özelliklerine girmeniz ve gereken ayarları yapmanız gerekiyor.

HyperX Cloud Stinger Core Kimler İçin Uygun?

HyperX Cloud Stinger Core PS 4, PC, Mac, Nintendo Switch gibi cihazlarla uyumlu olduğu için aynı zaman da büyük bir kitleye de hitap etmesini biliyor. PC oyunlarınızın yanı sıra PS4 gibi farklı oyun platformları için de yüksek kalite bir kulaklık arıyorsanız markanın bu modellerine şans verebilirsiniz. Buna ek olarak, sesleri yüksek baslarıyla beraber duymak isteyenler için de bu modeller doğru seçim olabiliyor. 40 mm sürücüler ile donatıldığı için HyperX Cloud Stinger Core kulaklıklar, basları son derece iyi bir şekilde duymanızı sağlıyor. Oyun içi iletişimde daha verimli bir mikrofon ihtiyacı hissedenler de gürültü engelleyici mikrofona sahip bu modelleri tercih edebiliyor. Tüm bunlara ek olarak hafif ve rahat oluşu da konfor beklentisi olanlar için birebir. Bu sayede uzun süreli oyunlarda dahi rahat bir kullanım kaldığı yerden devam edebiliyor. Kablolu ve kablosuz kullanım imkânı sunması da yine de geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlıyor. 7.1 surround ses kalitesinin yanı sıra güvenilir 2.4 GHz oyun sınıfı kablosuz bağlantı ile karşınıza çıkan model, kablo karmaşasına veda etmenize de yardımcı oluyor. Kablosuz kullanımda ses gecikme süresinden endişe duymadan kullanım mümkün. Dayanıklı ve uzun ömürlü kulaklık arayışlarında da bu modeller öne çıkabiliyor. Özellikle ayarlanabilir çelik düğmeler bu noktada cihaza üst düzey dayanıklılık sunabiliyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HyperX Cloud Stinger Core oyuncu kulaklıklarının öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. 16 empedans değerinde olması sayesinde mobil ortamda, akıllı telefonlarda da kullanılabilmesi kapsamı artırıyor. Bununla beraber PS4, PC, Mac, Nintendo Switch gibi farklı pek çok cihaz ile uyumlu olması da öne çıkanlar arasında. Mikrofonunda sunulan gürültü önleme özelliği, kulaklığın yalnızca gelen ses değil, giden sese de önem verdiğini gözler önüne seriyor. Bununla beraber yüksek baslar duymak isteyenler de 40 mm sürücüye sahip bu modeller ile beklentilerine yanıt alabiliyor. Bunların yanı sıra düz siyah tasarıma sahip olması, markanın logosunu şık bir şekilde üzerinde taşıması, çelik kaydırmalı düğmeleri de tasarım noktasında göze oldukça hoş görünüyor. Siz de daha çok marka ve model için Oyuncu Kulaklığı sayfamızı ziyaret edebilir, diğer oyun ekipmanları eksiklerinizi tamamlamak için Gaming Ürünleri kategorimizi de inceleyebilirsiniz.


Lightweight comfort


Immersive in-game audio


Durable, adjustable steel sliders


Convenient audio controls


Swivel-to-mute noise-cancelling mic


Gürültü Yok Etme Etkisi Bağlantı Teknolojisi Kablo Uzunluğu Ağırlık
Evet Kablolu 1, 3 215
Bluetooth Usb Bağlantısı Ürün Rengi
Hayir Hayir Siyah

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
HyperX Cloud Stinger Core Gaming Kulaklık
5.0
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.