HYPERX

  için 30 ürün bulundu
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
%5 1.099 TL 1.049 TL
Tükenmek Üzere

Dünyanın önde gelen bağımsız bellek üreticilerinden olan Kingston'un yüksek performanslı ürünler olarak kullanıcıların beğenisine sunduğu HyperX, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla oyun tutkunlarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan HyperX ürünleri, özel tasarımlarıyla oyuncu performansına katkıda bulunuyor. Özellikle oyunculara hitap eden kulaklık, klavye ve mouse gibi aksesuarların yanı sıra bellek, şarj ürünleri ve depolama aygıtları tasarlayan HyperX ürünleri Teknosa'da kullanıcılarla bir araya geliyor.

HyperX

Kingston Technology tarafından kurulan marka; bellek modülleri, katı hal sürücüleri, kulaklık, mousepad ve klavyelerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle büyük ilgi görüyor.

2002 yılından beri yüksek performans, kalite ve estetiği bir araya getiren modelleriyle piyasada güçlü bir yer edinen HyperX, dünya çapında en üst düzey oyuncular tarafından tercih ediliyor. Oyun heyecanı ve kazanma hissini doruklarda yaşayanların seçimi olan markanın ürünleri, profesyonel seviyedeki oyuncuların en zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanıyor.

Oyun tutkunları için ses performansının oyunun grafik performansı kadar önemli olduğu herkes tarafından biliniyor. Üstün ses kalitesine sahip rahat ve kullanışlı oyuncu kulaklığı HyperX ile oyun deneyiminiz basamak atlıyor.

HyperX kulaklık modelleri bilgisayarda oyun ve sohbet sesini destekleyen teknolojisiyle büyük beğeni topluyor. Uzun süreli oyun oturumlarında bile olağanüstü konfor sunan HyperX oyuncu kulaklıkları, yerleşik kaydırmalı ses düğmesi seçeneğiyle kullanıcıları oyun içi üç boyutlu ses performansında üst seviyelere taşıyor.

HyperX, klavye modellerinde güçlü oyuncular için HyperX ışık çubuğuyla birlikte RGB tarzı sunuyor. Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı olarak tasarlanan modeller 120 mL'ye kadar sıvıyı tolere ediyor. Oyun moduna göre hızlı erişim tuşlarıyla kontrol, yumuşak tuş dokunuşu, sağlam güçlendirilmiş kasa gibi özellikler HyperX klavyelerin profesyoneller tarafından tercih edilmesinde büyük rol oynuyor.

Ergonomik tasarımlarıyla büyük ilgi gören HyperX oyun mouse modelleri, konforlu dokuları sayesinde gerek avuçla ve gerekse parmakla kavranabiliyor. Mouse modellerinin kızakları hareket esnasında takılmadan kontrollü kaymayı destekleyecek şekilde geliştiriliyor.

HyperX mousepad'leri de oyun deneyiminizi iyileştirmek üzere tasarlanıyor. Pürüzsüz ve düz bir zemin oluşturmak için kusursuz şekilde dikilen aşınma önleyici yüzeyleri klavye, yüksek hassasiyetiyle de etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

İdeal ses kalitesi sunan bir mikrofon arayanlar için en ideal çözümleri sunan HyperX mikrofonlar, yayıncılara yönelik ve tam bağımsız olarak geliştiriliyor. Dış sesleri azaltan, patlamalı sesleri engelleyen ve sesinizin temiz ve net şekilde ulaşmasını sağlayan mikrofon modelleri, en önemli yayın platformları ile uyumlu çalışıyor.

HyperX Oyuncu Aksesuarları

Teknosa HyperX oyuncu aksesuarları kategorisinde markaya ait birçok modele ulaşmak mümkün. Oyun konsollarıyla uyumlu HyperX modelleri, ergonomik kullanımları sayesinde kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.

İşlevsel özelliklere donatılan HyperX Alloy Core RGB klavye, oyuncular için en yüksek performanslı multimedya klavyeler arasında yer alıyor. Kapalı kulaklık haznesi tasarımı, bağımsız ses ve mikrofon seviyesi kontrolleri ve donanım tabanlı kullanımı sayesinde kristal netliğinde alçak, orta ve yüksek tonlar sunan HyperX Cloud II Oyuncu Kulaklığı ise en beğenilen HyperX modelleri arasında yer alıyor.

Profesyonellerin tercihi olan HyperX Quadcast Mikrofon, sizi izleyen ve dinleyenlere kaliteli ses sunmanıza aracılık ediyor. Ergonomik tasarımıyla bileklerinizi yormayan HyperX Pulsefire Core RGB Mouse, uzun süreli oyunlarınızda da üstün performans gösteriyor. Hız ve hassasiyet için geliştirilen HyperX Fury S Speed Mousepad, aşınma önleyici yüzeyi sayesinde uzun yıllar pürüzsüz kalıyor.

HyperX ürünleri en uygun koşullarla Teknosa'da yerini alıyor. Avantajlı HyperX cloud fiyat arayanların adresi Teknosa, tüm HyperX Cloud 1 modelleri kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Siz de profesyonellerin tercihi HyperX ürünlerinden birine sahip olmak istiyorsanız Teknosa'yı ziyaret edebilirsiniz.