Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Bosch Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi

Ürün Kodu: 115030581
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
17.999 TL
17.999 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
18.599 TL
Satıcı
20.599 TL

Ürün Açıklaması

Bosch SMS44DW01T beyaz bulaşık makineleri ile bulaşık temizliğinde yüksek performansa ulaşın! Solo makineler içerisinde adından çokça söz ettiren model, düşük ses seviyesi ile de ortamı rahatsız etmiyor. Siz de SMS44DW01T Bosch bulaşık makinesi hakkındaki merak ettiklerinize Teknosa'da yanıt bulabilir ve hemen sepetinizi doldurabilirsiniz!

Bosch SMS44DW01T Bulaşık Makinesini Neden Almalıyım?

Öncelikle, Bosch SMS44DW01T bulaşık makinesi solo tipinde tasarlanıyor. Bu açıdan evinize, yaşam alanınıza solo tipi bir bulaşık makinesi alacaksanız bu modellere şans verebilirsiniz. Mutfaktaki alanınıza göre daha esnek şekilde yerleştirebileceğiniz model, böylelikle en ideal yere montajlanabiliyor. Taşınabilir olması da önemli avantajları arasında sayılıyor. Eko, Hızlı ve Yoğun olmak üzere farklı programlar sunması da bulaşıklarınız için en doğru yıkama programını ayarlamanıza yardımcı oluyor. Bosch SMS44DW01T beyaz bulaşık makinesi kazan malzemesi ise paslanmaz çelik. Bu açıdan da uzun ömürlü bir bulaşık makinesi arıyorsanız yine bu modellere şans tanımanız mümkün. 2,400 Watt güçte çalışan bu modeller, düşük ses seviyesinde çalışması ile de tercih sebebi. Bu sayede siz salonunuzda film izleme keyfini sürdürürken mutfaktan da rahatsız edici seviyede ses duymanıza gerek kalmıyor. 48 dB(A) re 1 pW ses seviyesine sahip model, ortamdaki ses karışmadan çalışmasını sürdürebiliyor. Kompakt ve sade kontrol paneli sayesinde de gerekli ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz. Makinenin üzerinde yer alan simgeler ve sayılar sayesinde bulaşıklarınızın kir yoğunluğuna, miktarına göre en doğru programı hemen seçebilirsiniz. Son olarak "daha az su, daha az enerji" mottosunu güden model sayesinde verimliliğini artırabilir, tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bosch Serie 4 Bulaşık Makinesini Nasıl Kullanırım?

Serie 4 olarak da bilinen SMS44DW01T Bosch solo bulaşık makineleri, son derece pratik bir kullanıma sahip. Üzerindeki "Start" tuşu, zaman ayarları, semboller ve dereceleri ifade eden sayılar sayesinde ideal programı hemen aktif hâle getirebilirsiniz. Cihazın iç bölümünde ise üst sepet, çatal - kaşık - bıçak yerleştirme sepeti gibi parçalar yer alıyor. Rackmatic özelliği sayesinde de 3 katlı üst sepetin yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Üst sepetin yüksekliğini, makine dolu olsa dahi 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Bunun için basit bir el hareketi yönlendirme yapmak yeterli. Bu sayede alt sepete büyük tencere, tava, tabak koyduğunuz zaman da yeterli alanı sağlayabilirsiniz. Çocuk emniyet kilidi devreye sokarak tuş kilidi fonksiyonundan da yararlanabilirsiniz. Bunun için önce istediğiniz programı başlatın ve ardından sayı göstergesinde "CL" ifadesi çıkana kadar "B" tuşuna basılı tutun. Bu süre yaklaşık 4 saniyedir. Tuş kilidini devreden çıkarmak için de göstergede "CL" ifadesi sönünceye kadar "B" tuşuna basılı tutun. Bu da ortalama 4 saniye sürüyor. Bunların haricinde, markanın ilgili kullanım kılavuzunda hangi bulaşıklar için hangi programın seçilmesi gerektiği de öneriliyor. Buna göre; 70 derecelik yoğun program tencere, tava, hassas olmayan tabak çanaklar için gayet uygun. 40 derecelik hassas bardak programı ise zamandan tasarruf sağladığı gibi ekstra kurutma da yapabiliyor. Bunlar, genel kullanım kılavuzunda yer aldığı için modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. Ek olarak SMS44DW01T bulaşık makinesi ölçüleri ise şu şekilde: 845 mm yükseklik, 600 mm genişlik ve 600 mm derinlik. Kapak 90 derece açık hâldeyken ürünün derinliği ise 1.155 mm oluyor. Net ağırlığı 43,4 kg olan bu makinelerin, su çıkış hortumu uzunluğu ise 190 cm.

Kimler İçin Uygun?

Bosch SMS44DW01T özellikleri itibarıyla öncelikle solo bulaşık makinesini tercih edenlere hitap ediyor. Bunun içerisinde ise örneğin çocuklu evler için uygun bir model olduğunu söylemek mümkün. Sunulan çocuk kilidi fonksiyonu sayesinde ebeveynlerin makineyi güvenle çalıştırabiliyor. Eko, Hızlı, Hızlı, Yoğun olmak üzere 4 farklı program seçeneğine sahip oluşu da önem teşkil ediyor. Bu açıdan, bulaşıklarının miktarı ya da kirlilik yoğunluğuna göre en doğru programı seçmek isteyenlere hitap edebiliyor. Ürünün boyutları 845 x 600 x 600 mm şeklinde. Dolayısıyla model de mutfağında bu ölçüleri karşılayabilecek kullanıcılara hitap ediyor. Kurutma performansı A sınıfı olduğu için de yıkanmış bulaşıklarını kuru şekilde yerleştirmek isteyenleri kendisine çekiyor. Özellikle, temizlenmiş bulaşıkları ayrıca kağıt havlu gibi gereçler ile kurutmak can sıkıcı bir rutin olabiliyor. Bu noktada yüksek kurutma performansı sağlayan Bosch SMS44DW01T tercih edilebiliyor. Özel bardak koruma sistemine sahip olduğu için de bardaklarını özenle temizlemek isteyen kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Bosch SMS44DW01T solo bulaşık makineleri, ActiveWater teknolojisi ile çokça öne çıkıyor. Bunlar da genellikle makineye değer katan teknolojilerden meydana geliyor. Örneğin, ActiveWater, otomatik su tasarruf sistemi sağlıyor ve böylece maksimum verimliliğe ulaşmanızı amaçlıyor. EcoSilence Drive fonksiyonu da düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik vadediyor. Böylece sessiz çalışma fonksiyonu büyük önem kazanıyor. Akıllı Dozaj Asistanı ise her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim alınmasını amaçlıyor. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatikman düşebiliyor. Rackmatic teknolojisi ise üst sepetin yüksekliğini 3 farklı kademede ayarlamanızı ve böylece alt sepete büyük bulaşıklarınızı rahatça koyabilmenizi sağlıyor. Zaman erteleme fonksiyonu da istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilmenizi sağlıyor. Siz de Bosch SMS44DW01T fiyat ve özelliklerini keşfedeceğiniz sayfamızda hemen alışverişe geçebilirsiniz. Mutfağınızın diğer eksiklerini tamamlamak için dilerseniz, Set Üstü Ocak sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


Sessiz - SilencePlus
Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet.
ActiveWater™ Akıllı Su Yönetim Sistemi: Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.
EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır.
10 Yıl Garanti: İç yüzeyin paslanmasına karşı kalite sözümüz.
DosageAssist: Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlayın.
Rackmatic
Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.
ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi
Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.
ActiveWater™: Çevreci otomatik su tasarruf sistemi ile maksimum verimlilik! Hedefli su dağıtımı, gelişmiş filtre teknolojisi, hızlı ısıtma ve yüksek pompa gücü su sirkülasyonunu artırır ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.
EcoSilence Drive
Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.
Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.
10 yıl paslanmazlık garantisi
Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık standart garanti.
DosageAssist (Akıllı Dozaj Asistanı)
Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.
Akıllı Dozaj Asistanı sistemi sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.
Başlama zamanını erteleme özelliği
İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.
Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu; ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.
Ekstra Hijyen Fonksiyonu
Ekstra hijyen fonksiyonuyla temizlikte en yüksek standart.
Ekstra hijyen fonksiyonu, hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Ekstra hijyen fonksiyonunda yıkama süresince bulaşıklar, daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutulur. Böylece bulaşıklarda üst düzey temizlik sağlanmış olur. Normal yıkama programlarıyla birlikte etkinleştirilen özellik, durulama sıcaklığını 10 dakikalığına 70°C'ye kadar yükseltir ve hijyenik sonuçlar sunar.


Derinlik Enerji Sınıfı Kalan Süre Göstergesi Genişlik
60 CM D Evet 60 CM
Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi Yükseklik Wifi
48 dB 84 kWh 84.5 CM Hayır
Yıkama Programı Sayısı Yıkama Başına Su Tüketimi Bulaşık Kapasitesi Hızlı Yıkama
4 Programlı 9.5 lt 13 Kişilik Evet
Çatal Kaşık Bölme Tipi Yarım Yük Yıkama Kısa Programlı Kullanım Türü
Sepetli Evet Hayır Solo

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Bulaşık Makinesi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Bosch Bulaşık Makinesi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.