Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları Ve Modelleri

Çamaşır Makinesi
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK DURUMU

Çamaşır Makinesi

  için 9 ürün bulundu

Çamaşır makinesi, bir evde olması gereken en önemli eşyalardan biri. Gelişen teknolojinin yeniliklerinden biri olan çamaşır makineleri, sahip oldukları özelliklerle giysilerinizi derinlemesine temizliyor ve mis gibi kokmalarını sağlıyor. Çeşitli özellikleriyle farklı yıkama programları sunan çamaşır makineleri, modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Bosch çamaşır makinesi modelleri ise kullanıcılarına benzersiz teknolojiler ve yenilikler sunuyor. Giysilerinizi özel yıkama özellikleriyle temizleyen ürünler, her giysi ve kumaş türü için de farklı bir yıkama metodu kullanıyor. Bu sayede giysilerinize hassas bir bakım yapılıyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla Bosch çamaşır makineleri, yaşam alanınızdaki en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch markası, çamaşır makinelerinin üstün teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ise ürün modeline ve kapasiteye göre değişiklik gösterebiliyor. 9 KG kapasiteye sahip olan ve 7 KG kapasiteye sahip olan çamaşır makinesi modellerinin fiyatları birbirinden farklı olabiliyor.

Ürün modellerine göre fiyatların değişim göstermesinin yanı sıra kampanya ve indirim dönemlerinde de karşınıza farklı fiyatlar çıkabiliyor. Bu kampanya ve indirim dönemlerinde ürünlerin fiyatları normalden çok daha uygun olabiliyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri

Bosch Çamaşır Makinesi modelleri, sahip oldukları benzersiz teknolojilerle hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı kapasite seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren ürünler, kendinize en uygun modeli seçebilmenize de olanak tanıyor.

Bosch Çamaşır Makinesi 8 KG kapasiteli olanlar ile tek seferde çok fazla çamaşırı yıkayabilirsiniz. 16 türde farklı lekeyi algılayan ve tüm lekeleri çamaşırdan söküp atan ürünler, EcoSilince Drive teknolojileriyle de öne çıkıyor. Bu teknoloji, uzun ömürlü motor imkanı sayesinde ürünü yıllar boyu kullanabilmenize yardımcı olurken sessiz çalışma özelliğini de destekliyor. Bu sayede Bosch Çamaşır Makinesi modelleri kullanım sırasında sizi rahatsız etmiyor. Aynı zamanda ürünler, yüksek enerji verimlilikleri sayesinde size ve çevreye büyük fayda sağlıyor.

Özel tambur yapıları sayesinde hassas bir yıkama özelliği sunan Bosch Çamaşır Makineleri, giysilerinize gelebilecek zararların önüne geçiyor. Böylece giysileriniz ne kadar yıkanırsa yıkansın ilk günkü modellerini koruyor.

Çamaşır makinelerinin kapasiteleri ve yenilikçi özelliklerinin yanı sıra cihazlardaki devir gücü de ürünlerin performansını iyileştiren özellikler arasında yer alıyor. Bosch'un çamaşır makineleri, 1400 devire kadar sıkma performansı ortaya koyuyor. Bu sayede çamaşırlarınız makineden neredeyse kuru çıkıyor ve uzun saatler boyunca kurumalarını beklemeye gerek kalmıyor.

Bazı modellerde yer alan Home Connect özelliği uzaktan kontroller yapabilmenize olanak tanıyor. Bu teknoloji sayesinde diğer akıllı aygıtlarınızla çamaşır makineniz arasında bağlantı kurabilir; dilediğiniz ayarlamaları uzaktan gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi 7 KG olan modeller, daha az kişi sayısının bulunduğu evler için ideal seçenekler arasında. Bu ürünlerde yer alan teknolojilerden biri olan 4D yıkama sistemi, su ve deterjanı en verimli şekilde kullanıyor ve giysilerinizdeki lekeleri ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda ürünler, en çok karşılaşılan 4 lekeyi tespit ederek yok etmeye de yardımcı oluyor.

Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla Bosch markasının çamaşır makinesi modelleri ile giysileriniz daima yeni gibi ve tertemiz oluyor.