Siemens Çamaşır Makinesi Fiyatları ve Modelleri

3 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Siemens WG42A1Z0TR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  Siemens WG42A1Z0TR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  22.921 TL
 • Siemens WG52A2XVTR iQ300 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  Siemens WG52A2XVTR iQ300 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  26.150 TL
 • Siemens WG44A2A0TR 9 KG 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

  Siemens WG44A2A0TR 9 KG 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

  37.999 TL

Siemens çamaşır makinesi; kaliteli,teknolojik ve ergonomik tasarımlarıyla karşınıza çıkar. Kirli çamaşırlarınızı çok kısa bir süre zarfında yıkamaya ve kurutmaya elverişli beyaz eşya modelleri arasında yer alır. Son teknolojilerin ışığında üretilen makine modelleri ile çamaşırlarınızı kolaylıkla yıkayabilir ve dokusunu muhafaza edebilirsiniz. Hem yüksek kapasiteli yıkama performansına hem de enerji tasarrufuna sahip modelleri kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyip anında ulaşmanız mümkündür. Düşük enerji ve su tasarrufu sunan özellikleriyle çamaşırlarınızı kir yoğunluğuna göre çok daha hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Teknolojik ve donanımsal olarak benzerlerinden ayrılan yeni nesil cihazların sayesinde evinizdeki akıllı asistanların sunduğu avantajlardan siz de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Marka tarafından her bir kullanıcıya hitap eden sayısız seçeneklerine Teknosa aracılığıyla detaylı olarak bakabilir ve yaşam alanlarınıza modern dokunuşlar kazandırabilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Siemens çamaşır makineleri, çamaşır yıkama günlerinizi keyifli hale dönüştürmeyi başarır. Farklı devirlerde çalışan programları sayesinde çamaşırların kirliliğine veya kumaş dokusuna göre kolaylıkla yıkama sağlar. Siemens kazanlarındaki özel desen ve salınım mekanizması sayesinde çamaşırlarınızı korur. 400 devirden başlayarak kumaşları narin bir biçimde yıkar ve kurutur. Kontrol paneli üzerinde yer alan tuşların aracılığıyla giysilerinizi farklı devir ve sıcaklıklara göre yıkayabilirsiniz. Bununla beraber 10 kg kadar çamaşır yıkayabilme kapasitelerine sahip makineler sayesinde çok sayıda çamaşırı tek seferde temizleyebilir. Yorgan, battaniye ve perde gibi ev tekstil ürünlerini de geniş iç haznesiyle hijyenik hale getirebilir. Siemens çamaşır makinesi modelleri sessiz çalışma performansları nedeniyle de yoğun talep görür. 72 dB'lik ses seviyesi ile bulunduğu ortamda gürültü oluşturmadan çamaşırların yıkanmasını sağlar. Yaşam alanı dostudur ve gürültü kirliliğine neden olmaz.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Programları Nasıldır?

Siemens çamaşır makinesi çeşitlerinde; çamaşırların rengi, kalitesi, cinsi veya leke yoğunluğuna göre konumlandırılmış özel komut düğmeleri yer alır. Genellikle 14 farklı programla desteklenen bu cihazlarda kullanıcıya kolaylık sağlayabilecek hemen her detay düşünülmüştür. Kumaşın türüne göre tercih edebileceğiniz programlar arasında; hijyen, sentetik, mix, pamuklu, narin/ipek, yünlü gibi programlara yer verilir. Bununla beraber; hızlı yıkama, eco, tambur yıkama, elde yıkama, yorgan, perde yıkama gibi özel yıkama programları da mevcuttur. Outdoor programı çimen gibi zorlu lekelerin giderilmesi için tercih edilir. Gömleklerin kırışmaması ve anında giyime hazır olması için konumlandırılmış program bulunur. Hem az kirli hem de günlük yıkamaya elverişli olması amacıyla elektrik tasarrufu sunan Eco programını tercih edebilirsiniz. Isı, devir ve zaman ayarlama fonksiyonlarından birini seçerek çamaşırlarınızı çok daha hijyenik hale zahmetsiz bir biçimde getirebilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Yıkama Kapasiteleri

Siemens çamaşır makinesi modelleri, yaşam alanlarına konfor kazandırmak ve kullanıcısına kolaylık sağlamak için gelişmiş teknolojiler aracılığıyla üretilir. Siemens çamaşır makinelerinde 12 kg'lık yıkama kapasiteleri bulunur. Geniş iç hacmi sayesinde çok sayıda kişinin çamaşırlarını tek seferde yıkama ve kurutma kapasitesine sahip özelliklerle donatılmıştır. Tercihe göre 8 veya 9 kg yıkama performansıyla çalışan makineleri de incelemeniz mümkündür. Kişi sayısına göre evinize uygun olarak sahip olabileceğiniz yeni nesil cihazları teknik özelliklerine veya yıkama kapasitelerine göre keşfedebilirsiniz. Az sayıda kişiler için uygun olan 5 veya 6 kg'lık yıkama kapasitesine sahip olan çamaşır makineleri ile yüksek oranda verim almanız olasıdır. Siz de kaliteli ve teknolojik kazan yapısıyla giysilerinizi ve diğer ev tekstil ürünlerinizi uzun süreli olarak yıkamaya devam edebilir ve giysilerinizin ömrünü uzun süreli olarak muhafaza edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri

Siemens çamaşır makineleri modelleri fiyat ve performans bakımından birbirini dengeler. Makinelerin özellikleri ve teknolojik donanımlarına göre sunulan çok sayıda gelişmiş modellerden oluşur. Bunlar arasında dokunmatik kontrol düğmeleri, sensoFresh, stainRemoval gibi teknolojilere yer verilmiştir. Aynı zamanda makinenin yıkama kapasitesi ve program sayısı da fiyat skalasını belirler. Home Connect uygulamasına sahip modern cihazlar ise diğerlerine oranla çok daha konforlu ve fiyat bakımından da artış gösterebilir. Bununla beraber ev ekonomisine katkı sunan, cebinizi zorlamayan bütçe dostu Siemens çamaşır makinesi fiyatları için detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Kendi bütçenize hitap eden ürünlere indirim günlerini takip ederek de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Siz de 1000, 1200, 1400 devirli, 14 programlı, 9 veya 10 kg yıkama kapasiteli makinelere bir göz atarak kendi ihtiyacınıza uygun olan cihazın siparişini hemen oluşturabilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makineleri Uygun Fiyatlarla Teknosa'da!

Siemens çamaşır makinesi modelleri, kullanımı kolay olan yeni nesil cihazlardan oluşur. Kişilerin ihtiyaçlarına doğrudan yön veren çamaşır makineleri; teknik özellikleri ile yaşam alanlarına ekstra konforlu bir deneyim yaşatmayı hedefler. Aynı zamanda bulunduğu ortamı estetik hale dönüştürmeyi de başarır. En az kirliden yoğun kirli çamaşırlara göre program ayarlayabilme kapasitesine sahiptir. Çıkması zor olan çim, kan veya mürekkep lekelerini kolaylıkla temizleyen teknolojilere sahip özel programları da mevcuttur. Donanımsal ve boyut bakımından kullanmak istediğiniz alana göre uygun ölçüleri bulunan seçenekleriyle de beklentilerinizi karşılar. Ayrıca akıllı ev uygulaması sayesinde vein kontrolü artık parmaklarınızın ucundadır. Ev aletlerinizi dilediğiniz yerden aktif hale getirebilir ve dışarıdayken ev işlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Siz de cazip tekliflerin yer aldığı ilgili sayfa üzerinden beğendiğiniz Siemens markalı çamaşır makinelerine göz atabilir ve evinize uygun olan alternatife hemen ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.