Hoover Çamaşır Makinesi Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Hoover H7W 412MBC-S 12 KG 1400 Devir Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Çamaşır Makinesi

  Hoover H7W 412MBC-S 12 KG 1400 Devir Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Çamaşır Makinesi

  21.299 TL
 • Hoover H3W 492DA4-S 9 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover H3W 492DA4-S 9 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  16.950 TL
 • Hoover H3WPS2106TAB6-17 10 KG Wi-Fi - Bluetooth Bağlantılı 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover H3WPS2106TAB6-17 10 KG Wi-Fi - Bluetooth Bağlantılı 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  15.650 TL
 • Hoover H7W 610MBC-S 10 KG 1600 Devir Wi-Fi Bluetooth Bağlantılı Çamaşır Makinesi

  Hoover H7W 610MBC-S 10 KG 1600 Devir Wi-Fi Bluetooth Bağlantılı Çamaşır Makinesi

  18.900 TL
 • Hoover H3WPS4116TMB5-17 11 kg Wi-Fi - Bluetooth Bağlantılı 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover H3WPS4116TMB5-17 11 kg Wi-Fi - Bluetooth Bağlantılı 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  15.727 TL
 • Hoover HWP 610AMBC / 1-S A+++ 10 kg Wi-Fi Bluetooth Bağlantılı 1600 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover HWP 610AMBC / 1-S A+++ 10 kg Wi-Fi Bluetooth Bağlantılı 1600 Devir Çamaşır Makinesi

  16.499 TL
 • Hoover HWP 414AMBC/1-17 A Sınıfı 14 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover HWP 414AMBC/1-17 A Sınıfı 14 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  26.750 TL
 • Hoover HW 210AMBS/1-17 A Sınıfı 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover HW 210AMBS/1-17 A Sınıfı 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  20.800 TL
 • Hoover HWP 49AMBCR/1-S 9 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover HWP 49AMBCR/1-S 9 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  16.106 TL
 • Hoover H3W 292DE/1-17 D Sınıfı 9 kg NFC Bağlantılı 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  Hoover H3W 292DE/1-17 D Sınıfı 9 kg NFC Bağlantılı 1200 Devir Çamaşır Makinesi

  13.199 TL

Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip Hoover çamaşır makinesi modelleri, ergonomik tasarımları ile birçok kişi tarafından tercih edilir. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklere sahip olan modeller, herkese kolaylıkla hitap eder. Farklı kapasite özelliklerine ve her kıyafet için uygun yıkama modlarına sahip olan ürünler, enerji verimliliği açısından da ön plana çıkar. Aynı zamanda akıllı bağlantısı sayesinde kolay kullanıma sahip olan modellerin, banyonuza uygun birbirinden farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Siz de Hoover'ın geniş yelpazesi sayesinde evinize en uygun modeli seçerek, çamaşırlarınızı en doğru şekilde yıkayabilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi Modelleri

Hoover markasının sevilen çamaşır makinesinden biri H-WASH 700'dür. A enerji sınıfı olan ürün, 12 kiloluk kapasitesi ile geniş ailelere kolaylıkla hitap eder. Aynı zamanda özel hijyen programı sayesinde, kıyafetlerdeki bakteri ve mikropları yok eder. Etiket tarama özelliği sayesinde de çamaşırınızın kumaşını algılayarak, özel bir yıkama programı yapar. Ayrıca ürünün; pamuklu, hassas yıkama ve kıyafet bakımı gibi çok sayıda programları da mevcuttur. Kurutma özelliği bulunan çamaşır makinelerinden biri olan H-WASH 300 PLUS da sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. 6 kiloluk kapasitesi bulunan model, anti alerji ve bakım da dahil olmak üzere 16 programa sahiptir. Bu sayede her kıyafeti uygun ayarlarda yıkayarak, çekme ve yıpranma sorunları ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda kurutma özelliği de bulunduğundan dolayı kıyafetleri yıkandıktan sonra anında kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra markanın çok sayıda kurutmalı ya da önden yüklemeli çamaşır makinesi modeli mevcuttur. Bu sayede evinize en uygun modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi Özellikleri

Hoover çamaşır makinesi modellerinin her biri farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin yük kapasitesi 7 ile 14 kilo arasında değişiklik gösterir. Bu sayede büyük kazanlı olan modellerde, yorgan ve battaniye gibi çamaşırlar da rahatlıkla yıkanabilir.Aynı zamanda en düşük 1000 ve en yüksek 1500 olmak üzere farklı seçeneklere sahip devir güçleri de mevcuttur. Markanın ürünleri; A, A++ ve A+++ enerji verimliliklerine sahiptir. Bu sayede çamaşırlarınızı dilediğiniz gibi yıkarken bir yandan elektrik faturanızdan kolaylıkla tasarruf edebilme olanağınız bulunur. Bunun yanı sıra bazı modeller kurutma özelliğine sahip olması bakımından kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Hoover çamaşır kurutma makinesi özelliği ile kıyafetlerinizi daha kuru bir şekilde alabilir ve kısa sürede kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünler, Eco Power İnverter Motor teknolojisine sahip olduğundan dolayı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Son olarak makinelerin her biri farklı yıkama modlarına sahip olsa da her modelde kıyafetler için özel sıcaklık ve devir ayarlama özellikleri mevcuttur.

Hoover Çamaşır Makinesi Fiyatları

Hoover çamaşır makinesi fiyatları modele, özelliklere, program sayısına, enerji sınıfına, rengine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı modeller arasından seçimde bulurken, ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek en doğru ürüne yönelmeniz gerekir. Aynı zamanda markanın her bütçeye uygun birçok modeli de mevcuttur. Bunun yanı sıra kampanya ve avantajları takip ederek, sevdiğiniz modelleri bütçenize uygun bir fiyata alabilmek de olanaklıdır. Teknosa üzerinden Hoover çamaşır makinesi modellerini inceleyebilir, yorumlar sayesinde ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz modele hemen sahip olup, ürünün avantajlı özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Hoover çamaşır makinesi modelleri arasından seçim yaparken, ürünün tam olarak beklentinizi karşılaması için bazı noktalara dikkat edilmesi gereklidir. Bunlar:

 • Kıyafetlerinize uygun programlara sahip olan modeller arasından tercihte bulunulmalıdır.
 • Çamaşır fazlalığınıza uygun hacme sahip modellerden seçilmelidir. Örneğin; kalabalık bir aileye sahipseniz 10 kg üzeri modeller tercih edilebilir.
 • Hoover çamaşır makinesi modelleri farklı enerji sınıflarına sahiptir. Bu sınıflar arasından evinize en uygun olanı seçmeniz gereklidir.
 • Eğer zamandan tasarruf etmek ve ekstra bir çamaşır kurutma makinesi almak istemiyorsanız, kurutma özelliği bulunan modeller tercih edilebilir. Bu sayede ekstra kurutma sorunundan da kurtulmuş olursunuz.
 • Birçok renk seçeneğine sahip olan modeller arasın tercihte bulunurken, banyonuza yakışacak bir rengi alabilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır?

Satın alınan Hoover çamaşır makinesinin modeline göre ürünün çalışma prensipleri de değişik gösterir. Her model aynı özelliklere sahip olmadığından dolayı, kurulumdan sonra kullanım kılavuzuna bakarak çalıştırılması gereklidir. Fakat genel olarak makineyi kullanmak için içerisine sıvı ya da toz deterjan konulmalıdır. Koyduğunuz çamaşır çeşidine uygun olarak bölmeye ilgili aparatlar yerleştirilmelidir. Ayrıca yıkanacak kıyafetler renklerine göre ayrılmalı ve karışık bir şekilde yıkanmamalıdır. Bunun yanı sıra yıkayacağınız kıyafetlerin kumaşına uygun bir program seçmeniz de önemlidir. Özellikle narin kıyafetlerin çok sıcakta ve yüksek devirde yıkanmaması gerekir.

Hoover Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenmeli?

Hoover çamaşır makinelerini temizlemenin pek çok yolu mevcuttur. Öncelikle bir temizlik malzemesi ve kuru bez ile makinenin dış kısmı silinmelidir. Sonrasında ise makinenin iç kısmındaki görünmeyen kireci çözmek adına bunun için özel olarak üretilen malzemeyi deterjan kısmına dökmeniz gerekir. Sonrasında makine sıcak ve kısa programda çalıştırılarak, tamamen temizlenir. Bunların yanı sıra makinenin zamanla filtresinde çok fazla tüy ve toz birikir. Makinenin çalışmadığı ve içerisinde su olmadığı bir zamanda, cihazın alt kısmında yer alan kapak açılarak filtre çıkarılmalı ve temizlenmelidir. Düzenli olarak temizlenmeyen makineler, performansını kaybeder ya da uyarı vererek çalışmayı durdurur. Bundan dolayı belirli periyotlar belirleyerek, Hoover çamaşır makinelerini temizlemek gereklidir.

Siz de birçok yenilikçi fonksiyona sahip Hoover çamaşır makinesi modelini Teknosa ayrıcalıklarıyla satın alabilir, hijyenik ve lekesiz bir temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.